Ik kat niet!!! *pfuh* hahaha uhmm... nee.. Volgens mij niet (ik las zeker ook niet goed ) hmm.. ik zat nog met mn thermosfles in het hoofd.. Maar goed, jij stelt dus voor het op de verwarming te zetten? om het proces te versnellen?
je mist een ! nou vooruit dan. ik ben geen chemicus hoor. miss lijkt dat soms zo maar nee niet echt. Weet overal een beetje van en hiervan nou net niet. sorry zal niet meer zo boos reageren
ja dat dacht ik, maar weet ok niet of het helpt hoor. weet je, miss moet je het Jor gewoon zelf laten proberen!!
ow.. waren het er geen 5? hmm... (ff terug lezen dan ) haha Owh, oke, ik dacht dat je dat wel was.. Of in elk geval, dr wel veel van wist. Maar denk dat je dr sowieso wel meer van weet dan mij.. heb wel mn mavo diploma scheikunde? hahahah Altijd beter dan niks nee.. doe maar niet meer Vind ik niet leuk *snotterd nog ff na* Doe ik niet meer zo kattig.. handje?
nou idd! ben nu ook wel benieuwd! want hoe het er uit moet komen te zien geen idee! kan me er ook geen voorstelling van maken!
T is 12 plus.. En nogal uhmm.. nou jah, de doos word je bijna bang van die voorschriften enzo.. We hadden het gister ook samen gedaan. Maar omdat het na 12 uur, nog niks was, stond er dat het opnieuw moest, en deed ik dat vannochtend ff, zodat ie morgen door kan je kan ze namelijk ook kleuren enzo.. Dus wilde ik, als soort van willie wortel moeder, heel graag een prachtig kristal voor mn zoon breien..
Ik zou hetzelfde zijn denk ik........als het niet lukt, MOET en ZAL het juist wel lukken (al moet je idd voor een nieuwe doos naar de winkel!)