April 2010 mama`s

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by spriet, Jul 24, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ikheid

    Ikheid Niet meer actief

    Meiden met een echo vandaag: heel veel plezier!!!
     
  2. Janne87

    Janne87 Fanatiek lid

    Jan 17, 2009
    3,051
    0
    36
    He Wonder!

    Fijn dat je lekker hebt geslapen! Wat is de 5 minuten theorie?

    Ik kan trouwens helemaal niet snel breien hoor. Maar er komt iets uit, daar gaat het om haha.

    En ikheid: ik heb het van internet geleerd :D Heel lang proberen en mislukken etc, en ik heb gewoon elk jaar een nieuw sjaalproject, heb er nu 3 waarvan ik er 1 draag, de andere vind ik niet leuk ;)

    Ohja, ik ben vandaag 22 weken!!
     
  3. Wonder 1980

    Wonder 1980 VIP lid

    Oct 18, 2007
    12,598
    1,244
    113
    Gelderland

    HAHAHAHAHAHAHA!!!! Die arme vader van jou!!!;):D
     
  4. Ikheid

    Ikheid Niet meer actief

    Gewoon via internet geleerd!? Wauw!
    Jippie, 22 weken! Heeft je man de baby nu al kunnen voelen?
     
  5. Wonder 1980

    Wonder 1980 VIP lid

    Oct 18, 2007
    12,598
    1,244
    113
    Gelderland
    De 5 minuten theorie gebruik je wanneer je kindje moeite heeft met inslapen. Bijvoorbeeld door een soort van verlatingsangst. Ons zoontje ging/gaat alleen slapen als we naast hem blijven zitten en das natuurlijk onbegonnen werk. Bij de 5 minuten theorie ga je nadat je hem in bed hebt gelegd weg. En na 5 minuten kom je terug om hem gerust te stellen. Je blijft dan hooguit 30 sec. en gaat weer weg om na 5 minuten weer terug te komen. Geloof me dit gaat gepaard met een enorm gekrijs en gehuil, maar uiteindelijk geven ze op en gaan ze slapen. Als het goed is ben je na drie dagen (mits je het consequent toepast) van het slaapprobleem af. Ik moet zeggen dat je hart wel breekt bij dat intense gehuil, maar tis voor beide partijen beter.
     
  6. Wonder 1980

    Wonder 1980 VIP lid

    Oct 18, 2007
    12,598
    1,244
    113
    Gelderland
    Ja het is er eentje om te onthouden!!
     
  7. Wonder 1980

    Wonder 1980 VIP lid

    Oct 18, 2007
    12,598
    1,244
    113
    Gelderland
    Joepieeeeeeeeee 22 weken alweer!!!!
     
  8. Ikheid

    Ikheid Niet meer actief


    Lijkt me heel erg pittig! Maar als het werkt is het voor Seeger en voor jullie veel beter! Zo krijgen jullie allemaal je rust.. :D
     
  9. Ikheid

    Ikheid Niet meer actief

    Over geen TV hebben.. Wij hebben bijvoorbeeld geen vaatwasser. Omdat wij het erg gezellig vinden 's avonds samen de afwas te doen en de dag door te nemen.. Lekker burgerlijk! Hahaha! Maar we missen de vaatwasser niet..
     
  10. Wonder 1980

    Wonder 1980 VIP lid

    Oct 18, 2007
    12,598
    1,244
    113
    Gelderland
    Ja precies! Dat is ook steeds wat ik mezelf voor ogen hield, maar het liefst had ik hem uit bed gepakt hoor!!!!:D
     
  11. Ikheid

    Ikheid Niet meer actief


    Ja dat snap ik! Maarrrr de aanhouder wint! En al met al is het straks voor iedereen beter.. Je doet het beste voor 'm ook al denk je soms van niet..
     
  12. mirjam2112

    mirjam2112 Niet meer actief

    Heeeeeeeee ladies,

    Hoe is het hier ?? het weekend weer niet geweest dus heb weer heel wat gemist....

    Hier gaat alles goed, voel me goed, flinke buik al en kleintje schopt lekker...
    2 januari komt m'n schoonvader de babykamer maken, onze slaapkamer wordt dmv een schuifwand in 2en gedeeld en zo hebben we er een kamer bij :D één nadeel, ons behang is lila effen aan één kant en lila met motief aan de andere kant. Nu krijgen we een knul dus dat is niet zo mooi voor hem, maar om die 2 meter te verven schiet ook niet op want als ze oud genoeg zijn gaan ze samen op de kamer of als we een groter huis hebben moeten we het weer in originele staat terugbrengen (ga er even vanuit dat potentiele kopers niet op een half kamertje zitten te wachten) dus nu moet onze knul in het paarse behang slapen :) ach de achterkant van de wand maken we wel extra stoer met legerbehang ofzo hahahaha
     
  13. Ikheid

    Ikheid Niet meer actief


    Ik vind paars juist wel heel gaaf!!! :D
    Wij hebben een paarse kinderwagen voor ons manneke..
     
  14. mirjam2112

    mirjam2112 Niet meer actief

    Ja maar dit is echt heeeeel licht, aan de ene kant is het zo licht dat het bijna grijs lijkt (dat valt dus wel mee) maar aan die andere kant is het door het motief echt heel vrouwelijk (behangen toen ik nog single was hahaha)
     
  15. Wonder 1980

    Wonder 1980 VIP lid

    Oct 18, 2007
    12,598
    1,244
    113
    Gelderland
    Ja is ook zo hoor!! Lief van je!

    Ik lach me hier trouwens kapot. Seeger heeft een nieuw treintje gekregen die uit zichzelf kan rijden. Hij snapt er niks van en vindt het volgens mij zelfs een beetje eng!! Hihi.....
     
  16. Wonder 1980

    Wonder 1980 VIP lid

    Oct 18, 2007
    12,598
    1,244
    113
    Gelderland
    Ik vind het ook niet zon gekke kleur voor een jongen hoor. Ik ken een stel die niet wisten wat ze gingen krijgen en hebben toen ook voor die kleur gekozen.....ik vind het vrij logisch eigenlijk hahahaha....
     
  17. Wonder 1980

    Wonder 1980 VIP lid

    Oct 18, 2007
    12,598
    1,244
    113
    Gelderland

    Ah joh.....dan hang je er toch leuke schilderijtjes op.....dan valt het helemaal weg!:D
     
  18. mirjam2112

    mirjam2112 Niet meer actief

    Wonder: Wat is er met Seeger dan, van de aanhouder wint ?? heb ik ff gemist....
    Stoer hoor zo'n trein, Demi heeft er één van little people, met een heel leuk muziekje :)x)

    Nou gelukkig vinden jullie paars nog niet zo gek, de gordijnen matchen er wel bij dus als we de muren blauw zouden verven zou het alsnog lelijk worden..

    We hebben 3 schuifdeuren (van de kastenwand) en de achterkant gaat naar de baby's kant toe, dus kunnen we daar iets moois op maken... hmmm iets mannelijks wat bij lila past :(
     
  19. Wonder 1980

    Wonder 1980 VIP lid

    Oct 18, 2007
    12,598
    1,244
    113
    Gelderland
    Seeger slaapt de laatste tijd heel erg slecht. Bij het inslapen moeten we er bij blijven zitten tot hij slaapt. Een soort verlatingsangs ofzo. We hebben nu dus die 5 minuten theorie geprobeerd en het is hoopvol. Vanvond weer....ben benieuwd!

    Ja, in deze trein zit ook zon fantastisch muziekje. Opa en oma hebben de neiging om alleen maar speelgoed te kopen met muziek om mama en papa te zieken hahahahaha :x:D

    Wat de kinderkamer betreft...je zou ook zon schilderdoek kunnen behangen met een andere kleur behang en dat dan ophangen....snap je hem nog?:)
     
  20. mirjam2112

    mirjam2112 Niet meer actief

    Oh ja, dat is ook een goed idee !!!! aangezien de verbouwing lowbudget wordt gedaan heb ik ongeveer 200 euro over voor de accessoires, meubels hadden we al en voor de verbouwing hebben we alleen 2 latjes nodig en de rest is recycled uit onze slaapkamer zeg maar... dus ik mag los met die 200 euro !!! :D

    Wat zielig voor Seeger... en misschien vervelend voor jullie... het is echt een fase he.. wat is dan de 5 minuten theorie precies?? 5 minuten huilen, en dan weer er naar toe ??

    Demi is geloof ik één van de weinige kinderen die zelf rond half 8 zegt, 'Bed ! Peen !' (speen dus..) en dan dag zwaait en zelf naar haar kamertje loopt hihi als ze het zat is wil ze gewoon naar bed, dan gaat ze voor haar kamer staan en zegt 'Open' (deur open dus..) en dan moeten we haar in bed tillen haha
    (Daarentegen wordt ze nog steeds 's nachts wakker voor de speen ;))
     

Share This Page