Juli 2010 Mama's!

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by mamadelief3, Oct 19, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Es09

    Es09 VIP lid

    Aug 10, 2009
    5,336
    0
    0
    Honselersdijk
    oww dat is wel heel leuk nancy! :)

    Ik zit eigenlijk op mijn mannetje te wachten maar het is wel erg laat nu, dus ga maar naar mijn bedje.. nee ik ga hem eerst ff smsen vragen hoe laat die thuis komt.. hij moest werken.. :(
     
  2. mamasan

    mamasan Fanatiek lid

    Hey meiden,

    MamaT en Elea, gefeli met jullie mooie echo's!

    Nancy, wat gaaf joh samen zwangeren :)

    Chelle, heel veel sterkte!

    Alle meiden die zich beroerd voelen, hopelijk is het snel over..
    Ennn inderdaad niet schuldig voelen, wat niet kan kan niet.

    Dromen, ik kan er ook wat van, het is echt een heel typisch zwangerschaps kwaaltje.
    Ik weet niet of het klopt, maar er wordt gezegd dat dit juist goed is.
    Het heeft schijnbaar te maken met het ontwikkelen van je moederinstinct en onderbewuste angst om je kindje.

    Vanmiddag even gelachen om mijn schoonmoeder.
    We hebben gisteren het nieuws verteld en ik vond al dat ze raar reageerde....
    Bleek gewoon dat het niet was doorgedrongen en vanochtend besefte ze het ineens dat ze weer oma wordt.
    Ze heeft meteen mijn man gebeld om het nog eens te checken :D
    Ze was al meteen weer bezorgd om me omdat ik medisch ben, zoo lief en zo ken ik haar ook weer :p

    Ik heb nu ook oorlog met de buuv.
    Ze weigert gewoon open te doen, terwijl ze thuis is :x
    Dus nog steeds geen pkaje hier en tnt heeft ook een officiele klacht van me gehad.
    Ik heb me maar afgereageerd op de kerstboom vanavond, dat ding is nog nooit zo snel klaar geweest ;)
     
  3. Suekes

    Suekes Fanatiek lid

    Feb 26, 2009
    3,011
    0
    36
    Tele Agent bij Teleperformance
    Tilburg
    Oeps mannetje had zich bijna verslapen. Ik droomde over echo's en wekkers dus ik bleef de mijne uitdrukken. De laatste heeft me wel wakker geschud gelukkig.

    Elea en MamaT ik was vergeten jullie te feliciteren met de mooie echos wat fijn!!

    Mamasan, wat erg. Kun je er niks tegen doen? Lijkt op diefstal, wat een rotwijf! Fojn dat je schoonmama heel blij voor jullie is, hihi, grappig wat zulk nieuws met je kan doen.

    Es mannetje terecht?

    Dikke xx Sue
     
  4. Sam8

    Sam8 VIP lid

    Aug 15, 2007
    29,371
    0
    0
    Lerares
    Friesland
    Mamasan: Dat is wel erg lullig :( :( !!

    Nancy wat geweldig :D :D !!

    Mijn vriendin is ook bezig voor een 2e, maar ze is nu ruim 2 weken overtijd en heel veel zw.testen verder maar allemaal negatief. Bij haar eerste was ze ook al 8 weken voordat de test positief was. Onze ha wil geen bloedtest doen :( .. Stiekem hoop ik dat ze toch gewoon zwanger is!! Zou zo geweldig zijn :D

    Hier net heeel zielig :( Ik was even Jildou haar nageltje aan het knippen, waar ze geen zin in had, en toen knipte dat knippertje verdorie in haar velletje :( Dus een hele verdrietige Jildou en ze zit nu steeds naar me te wijzen met dr pleister zo van; dat heb jij gedaan!! Voel me zo schuldig, arm schaap!!

    Oh en jahoe vandaag 10 weken :D Ff mn tekst lezen onder mn banner :D !!
     
  5. Pompeloesje

    Pompeloesje Fanatiek lid

    Aug 10, 2009
    4,227
    300
    83
    Female
    uitvaartondernemer
    België
    goedemorgend ladies!wat kunnen mannen soms echt eikels zijn. vraag al 2 weken om de thermostaat gewoon op 20 te laten staan ('s nachts springt de boiler op ancht en dan verwarmt die maar tot 15°) maar nee,mijnheer zet die op 15 met het gevolg dat het dus 's morgens 15° is. En nu heeft die eikel ook nog eens mijn dekentje ergens weg gelegd,ik weet nkiet waar. dus ik heb koud en ben boos! :x ga hem wakker maken sebiet se!

    voor de rest: zag mooie echo's voorbij komen:proficiat!
    @nancy fijn hoor zo samen zwanger hihi
    @iedereen die ik vergeet sorry hoor maar het gaat zo snel hier :)
     
  6. mamasan

    mamasan Fanatiek lid

    mogguh!

    Petatje, klinkt als mijn man met de thermostaat...

    Sam ,spannend voor je vriendin.
    En die kleintjes kunnen je een schuldgevoel bezorgen he?

    Es, zo heb ik ook al eens tig keer de wekker uitgedrukt :D

    Het pakketje, manlief gaat vanavond aan de bel hangen en net zo lang tot er iemand open doet :D
     
  7. Es09

    Es09 VIP lid

    Aug 10, 2009
    5,336
    0
    0
    Honselersdijk
    Goedemorgen!!!

    Oww ik heb geslapen als een tierelier.. heerlijk!!
    Mannetje was om 12 uur thuis en toen lag ik al heerlijk te knorren!!

    Vandaag weinig te doen, zenuwachtig zijn voor morgen :)
     
  8. Satori

    Satori Lid

    Oct 26, 2009
    63
    0
    0
    NULL
    NULL
    Enorm druk op mijn werk dus even geen tijd voor een uitgebreide sessie, maar heb wel alles gelezen, dus ben helemaal op de hoogte van jullie! Met mij alles goed, mijn griepje is over dus heb weer ietsjepietsje meer energie!
     
  9. LuckyBlue

    LuckyBlue Fanatiek lid

    Aug 25, 2009
    1,442
    0
    0
    Van de dromen herken ik ook hoor.

    Gister was er een erge ruzie bij mijn moeder thuis.
    Mijn moeder is ontslagen van der werk, in een depressie geraakt, gaan drinken. Heb een jaar lang aan iedereen om hulp gevraagt en vonden dat ik niet zo op der lip moest zitten. Totdat het een keer goed fout liep en ze 2 uur buiten knock out voor de deur heeft gelegen.
    Toen gingen mensen luisteren en heb ik haar naar de dokter gesleurd. Bleek ze ook beginnende longemfyseem te hebben. En nu waarschijnlijk ook chronische hyperventilatie. En nu zit mevrouw oooooo zo zielig op de bank, want ja ze is ziek enzo, dan ben je zielig.
    Gister hadden mijn broer en schoonzus er dus genoeg van (wat ik allang heb, maar er toch niet naar me wordt geluisterd) en is er dus een fikse ruzie ontstaan. Mijn moeder haalt dan alle zoveel mogelijk dirt omhoog. Dus ben gister aardig geflipt, wat natuurlijk helemaal niet goed is in deze situatie.

    Om terug te komen op het dromen, door deze situatie ben ik dus echt aardig bezig geweest in mijn dromen. heb over de baby gedroomd want maakte me erge zorgen na dat stress moment. Zelfs over die angelsound gedroomd en gepraat in mijn slaap :D
    Maar sowieso had ik al de hele week gekke dromen hoor :D

    Sorry meiden moest dit ff kwijt
     
  10. MoederK

    MoederK Fanatiek lid

    Jan 19, 2009
    1,833
    46
    48
    Hmm, dat is minder..
    Hopelijk wordt je moeder snel een keer "wakker" en beseft ze dat jullie het allemaal goed bedoelen en dat ze er wat aan moet doen om te veranderen..

    Ik ben de hele dag zo moe en 's nachts kan ik niet slapen terwijl ik overdag ook bewust geen dutjes doe.. Werd vanmorgen ook weer zo misselijk wakker van de honger.. (nu nog)
     
  11. susanne85

    susanne85 VIP lid

    Aug 13, 2007
    9,810
    866
    113
    Noord Holland
    hallo meiden

    ik ben weer terug in t land der levenden... hoe gaat t hier?? heb ik veel gemist??
     
  12. Suekes

    Suekes Fanatiek lid

    Feb 26, 2009
    3,011
    0
    36
    Tele Agent bij Teleperformance
    Tilburg
    Meiden met een angelsound o.i.d. moet dat hartje nou echt 2 keer zo snel gaan als van jezelf zegmaar. Denk dat ik het hartje heb gevonden links bij mijn schaambot maar ik weet het niet zeker... Ik ga ff youtube aanslingeren en kijken of ik wat geluid kan vinden. Kan me gek genoeg ook niet herinneren hoe het bij mijn zusje klonk behalve dat het net de nieuwste thunderdome cd leek hahahah. xxx
     
  13. carpediem2010

    carpediem2010 Fanatiek lid

    Oct 6, 2009
    4,795
    1
    0
    vijfhuizen
    Hoi Meiden, alles goed met iedereen?
    Ik sliep al om half 7 gister, was kapot.
    Nog steeds wel pijn in die kies.
    Ik ben zo onzeker, voel me helemaal niet meer zwanger.
    Het boeren is ook weg. Alleen maar af en toe gevoelige tepel.
    Verder voel ik me weer net als anders.

    xxxxx
     
  14. Suekes

    Suekes Fanatiek lid

    Feb 26, 2009
    3,011
    0
    36
    Tele Agent bij Teleperformance
    Tilburg
    Hmmm ik denk dat ik het dan niet heb gevonden hoor, zal mijn eigen hartslag wel geweest zijn, het klopte ook redelijk met mijn eigen hartslag. Nog te vroeg dus, even een aantal dagen wachten.

    xxx
     
  15. susanne85

    susanne85 VIP lid

    Aug 13, 2007
    9,810
    866
    113
    Noord Holland
    t hartje van je kleine hoort ongeveer dubbel zo snel te kloppen als die van jou... t kan zijn dat je m gevonden hebt maar t kan ook wezen dat t je eigen was. t is net een treintje dat voorbij gedendert komt hihi
     
  16. susanne85

    susanne85 VIP lid

    Aug 13, 2007
    9,810
    866
    113
    Noord Holland
    hier gaat t goed hoor nikita is een beetje ziekjes en hoest haar longen uit haar lijfje.

    ik voel me ook niet zwanger hoor. niet zo als ik me voelde voordat ik getest had. nog 1 weekje wachten en dan heb ik mijn echo weer dus dan gaan we t merken. mijn borsten deden voorheen ook zeer en nu dagen niet dus tja niet duidelijk he

    ennuh beterschap met je kies
     
  17. Es09

    Es09 VIP lid

    Aug 10, 2009
    5,336
    0
    0
    Honselersdijk
    Wie helpt me deze dag door!! Ik ben stront zenuwachtig voor morgen terwijl er geen reden toe is!! alles gaat lekker, ben vandaag alweer 10 weken en het lijkt voorbij te vliegen.. maar toch ben ik onzeker!
    Arg!!! wordt soms gek van mezelf hoor hahaha

    Als iemand zin heeft om te kletsen op msn ofzo.. aub!! pb me dan hahaha
     
  18. Suekes

    Suekes Fanatiek lid

    Feb 26, 2009
    3,011
    0
    36
    Tele Agent bij Teleperformance
    Tilburg
    Es, ik heb geen tijd sorry, ik moet zo weg. Morgen ga je heerlijk kijken naar je beeb, komt helemal goed. Misschien helpt een goed boek of zet lekker een film op ofzo? Misschien dat dat helpt, bij mij wel altijd :).

    Susanne, thanks, ik zat haast bij mijn lies en ik lees net dat daar je eigen hartslag te horen is (en het klopte ook met mijn hartslag op mijn pols), dus ik heb het gewoon niet gevonden. Over een dag of 5 probeer ik het weer. Is ook nog erg vroeg.

    Dikke kus en tot later :).
    xxx
     
  19. NAncy79

    NAncy79 Fanatiek lid

    Aug 12, 2009
    4,807
    0
    0
    Management assistente
    Zuid-Holland
    @Luckyblue, helaas ervaring mee.. Wat bij ons toen geholpen heeft: een oprechte brief schrijven zonder verwijten enzo. Dat heeft toen bij diegene de ogen geopend. Maar realiseer je wel dat je dan een hele zware periode van afkicken tegemoet gaat.. Maarja dit is ook niet alles he :( Heel, heel veel sterkte.. Als je je ei kwijt wil -> PB me maar hoor!

    @Suekes, Thunderdome CD! whahahahaha kom niet meer bij hiero! :D :p Heb er nog wel een paar in de kast staan ja hahaha was aardig gabber pietje vroeger ohoooooooooooo erg he 8)
    Hoop dat je het hartje snel vindt, eigenlijk officieel vanaf 12 weken toch :(
     
  20. NAncy79

    NAncy79 Fanatiek lid

    Aug 12, 2009
    4,807
    0
    0
    Management assistente
    Zuid-Holland
    Helaas Es, zit op mijn werk dus geen msn :(
    Maar ik heb precies hetzelfde als jou hoor voor morgen :$ Handje vasthouden?? :(
     

Share This Page