September 2008 mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door jekkia, 27 aug 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. MissyZuilen

    MissyZuilen VIP lid

    14 mei 2007
    9.519
    1
    36
    Vrouw
    Office Manager
    Nieuw-Engeland, Utrecht
    Haak hier weer in..
    Was gisteren gezellig, Mike ging ook gewoon daar netjes slapen werd alleen om 22 uur gillend hysterisch wakker.
    Weer hetzelfde als vorige week woensdag, knalrode wangen en overal snot.
    Zal een dezerdagen wel een tand/kies doorkomen.
    Hebben echt een baggernacht gehad, elk uur kwam hij voor zijn speen of snot overal.. Ben dus echt gebroken nu *gaaaap*, duik zo lekker even op de bank als hij naar bed gaat.
    Hij is ook lekker vervelend, overal aanzitten waarvan hij weet dat t niet mag en normaal ook nooit aan zat.
    Vanmiddag weer terug naar CB en zit dan bij die wijkverpleegkundige, ga deze x de stoute schoenen aantrekken en t gewoon aangeven dat ik haar chagerijning vind tegenover mij en of ze daar redenen voor heeft anders wil ik naar een andere dag!
     
  2. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Zo Levi is weer goedgekeurd. Meneer weegt 10,4 kg ( eindelijk boven de 10 kilo ) en is 80 cm

    Pisum, ja die van het vissen had ik al een keer eerder gezien. Zij is zwanger en hij alleen maar bij de waterkant :x
    Boerkini, idee voor kerstkado ? :D
     
  3. MissyZuilen

    MissyZuilen VIP lid

    14 mei 2007
    9.519
    1
    36
    Vrouw
    Office Manager
    Nieuw-Engeland, Utrecht
    @Kaatje, eindelijk boven de 10kg! :)
    Mike is echt een kilo zwaarder dan Levi en 2/3cm groter hihihi..
    Terwijl Levi al loopt en andere dingen doet, die Mike nog niet kan.
     
  4. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Komt vanzelf !
    Ik ga kijken of ik Levi op bed krijg. Moeten om 13.30 in het LUMC zijn voor een afspraak van anderhalf uur, en daar kan hij niet slapen...
     
  5. Wupje

    Wupje VIP lid

    24 jan 2008
    6.406
    1
    0
    Managementassistente
    Reuver
    Ha ha ik heb ook alleen maar het programma tot aan 19 uur verteld :D
     
  6. Wupje

    Wupje VIP lid

    24 jan 2008
    6.406
    1
    0
    Managementassistente
    Reuver
    Ha ha was eigen belang om te wachten....we moesten nog even aan de klus :D

    Hier de verwarming nooit hoger dan 19,5 graad :)
     
  7. Wupje

    Wupje VIP lid

    24 jan 2008
    6.406
    1
    0
    Managementassistente
    Reuver
    Daar doelde ze niet op :D
     
  8. Wupje

    Wupje VIP lid

    24 jan 2008
    6.406
    1
    0
    Managementassistente
    Reuver
    Goedemorgen!

    Pff het was weer even hectisch hier op het werk. Daar baal ik altijd van op dinsdag. Mijn parttime rooster is fijn voor mij (3 dagen achter elkaar werken en dan lang weekend van 4 dagen) maar voor het werk is het minder aangezien ik dan lange tijd afwezig ben en dus op dinsdag tig mailtjes en achterstand moet afhandelen :x
    Maar goed ik heb er zelf voor gekozen :)

    Eva leuke jas!! Ben je toch gaan werken? Persoonlijk had ik er voor gekozen om nog even een dag bij te komen van alle hectiek van de afgelopen dagen.

    Kaatje oef geen fijne bezigheid om 4 uur ’s nachts :(
    Oh wat heeft Levi nog een fijn gewicht! Meneer hier zit al op 11,5 kilo :$
     
  9. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Nou Levi heeft maar 3 kwartier geslapen dus smoeder maar weer lief aangekeken of ze vanmiddag kan oppassen.
    Gaat hem echt niet worden in het LUMC met een moe huilend kind dat niet meer in de kinderwagen slaapt

    Co-assistent. net gekeken.. kippenvel en tranen in mijn ogen. Hoop dat nooit mee te hoeven maken

    Wupje, 11 kilo al ! gaat hard. Levi heeft toen hij ging lopen een tijd stil gestaan met zijn gewicht.
    Maar cb zei dat hij nu in 1 jaar tijd maar 2 kg gaat aankomen dus dat is nog te overzien qua tillen haha
     
  10. FunnyMe

    FunnyMe VIP lid

    8 jul 2006
    7.561
    0
    0
    Ik heb het laatste stukje niet gezien.Is het kindje overleden?
     
  11. FunnyMe

    FunnyMe VIP lid

    8 jul 2006
    7.561
    0
    0
    Anna is vandaag bij Oma. Ik ben net met Sophie bij de kerstshow van groenrijk geweest. Ze was zo moe van het rondkijken en rondlopen dat ik haar meteen op bed kon leggen. Ze was te moe om te eten dus maar met een flesje melk naar bed.
     
  12. FunnyMe

    FunnyMe VIP lid

    8 jul 2006
    7.561
    0
    0
    Enne vandaag 25 weken joehoe!
     
  13. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    ja Jan is overleden :(
    Zo'n mooi klein mannetje..
    ja ik weet dat het niet echt is,maar krijg er wel de kriebels van

    Ik ga afsluiten. Smoeder komt zo en moeten dan gelijk in de auto en weg.
     
  14. FunnyMe

    FunnyMe VIP lid

    8 jul 2006
    7.561
    0
    0
    Oh dan ben ik wel heel blij dat ik het laatste stukje niet gezien heb. SUcces straks in het zh!
     
  15. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    16 nov 2007
    20.510
    2.427
    113
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Wupje en Pisum: wat doen jullie toch geheimzinnig? Hebben jullie met jullie hubbies een swingdate gehad? Even partners uitgewisseld en flinke seks op de banken, stoelen, tafels? Ik noem zo maar wat hoor...;):p

    Hier weinig te melden. Ben vanochtend bij iemand geweest die me wat uitleg gegeven heeft over het zelf maken van websites. Dus daar ga ik me de komende tijd maar eens op richten.
     
  16. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    16 nov 2007
    20.510
    2.427
    113
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Vloekerdevloek. Ben niet uitgenodigd voor de eerste ronde van het KDV. Mijn sollformulier ligt nu bij de tweede ronde. Baal nu dat ik niet een brief heb geschreven, dat ging niet omdat ik geen printer heb, dus heb ik puur alleen dat online ding ingevuld, waar ik helemaal geen verhaal bij kwijt kon. Damn.
    Pfff nog 3 weken en dan ben ik mijn kinderopvangtoeslag kwijt. Denk wel, bedacht ik me later, dat ik het wel weer met terugwerkende kracht kan terugkrijgen, stel je voor dat ik per 15 jan een baan zou kunnen krijgen ofzo. Hoop ik dan maar. Ik wil Julian niet meteen van KDV afhalen, want dan krijg ik hem de komende maanden nooit meer terug... wachtlijsten staan vol. Maar dan wordt het wel een lening afsluiten om het KDV te kunnen betalen ben ik bang.
    Bah kan wel janken. Maar doe het voor de verandering maar eens niet *lol*

    Ik ga me anders bij het UZB nog maar eens aanmelden, die hadden ook KDV- invalwerk. Maar da's alleen bij ziekte en dan kan je dus ieder moment gebeld worden om te komen werken. Bahbahbah.

    :xBAALBUI:x
     
  17. pisum

    pisum Fanatiek lid

    31 dec 2007
    4.492
    7
    38
    Groene Hart
    Hoeveel groeien ze eigenlijk in 1 jaar, vanaf nu ongeveer?
    Ze zitten wel een tijdje in maat 86, toch?
     
  18. pisum

    pisum Fanatiek lid

    31 dec 2007
    4.492
    7
    38
    Groene Hart
    nou je weet maar nooit he :D allebei in onze vruchtbare dagen (hopelijk) dus dan moet er toch actie zijn :p
     
  19. pisum

    pisum Fanatiek lid

    31 dec 2007
    4.492
    7
    38
    Groene Hart
    @ingeltje: maar je had toch wel een brief erbij gedaan, waarin je uitlegde dat je er eerst van afzag, maar nu die baan wel wilde.. ? of was dat een ander kdv?
     
  20. Grr@$%##&^$#$mopper#^&%$scheld, wat een rotdag!

    Allereerst ligt mijn lieve autootje ligt aan de rechterkant in puin! Iemand keek lette even niet bij het openen van het portier en 'boink-klats-boem' de rechter zijkant in de puin :x. Die man sprak ook nog eens alleen Turks, dus moest ik de politie erbij halen. Want hij verstond mij niet en ik hem niet, dus heb ik daar eerst zo'n 20 minuten op de politie staan wachten om vervolgens een half uur lang het aanrijdingsformulier in de te vullen en dat met twee huilende kinderen in de auto. Voelde me behoorlijk kl*te en heb het invullen lekker aan de agent overgelaten. Maandag kan mijn auto pas naar het schadeherstelbedrijf, dus de rest van de week rijd ik zwaar voor joker...

    Ik had Roy gebeld, voor het geval de politie lang op zich laten wachten en dan kon hij Jasmijn en Emma naar huis (en naar bed) brengen. Heeft hij Jasmijn zonder luier aan in bed gelegd. Dus hele bed - inclusief matras - doorweekt toen ze wakker werd.

    En het is toch pas dinsdag de 8e... :(?
     

Deel Deze Pagina