Oh ik had nergens gelezen van klusplannen hoor...maar dacht aan je posi testje van gister, vandaar... Leuk dat de boom al staat!! Kan je mooi een foto maken en hier plaatsen...jaaaaa laten we dat allemaal doen als onze kerstkamers klaar zijn!
Heb wel een tip voor je, wordt al jaren bij ons in de familie gebruikt. Ik hoop dat je roggebrood lust, neem 1 of 2 plakjes roggebrood en smeer daar een dikke laag stroop op. 9 van de 10 keer helpt dat de ontlasting op gang te brengen, de vezels voor de stofwisseling en de stroop voor het glijden zeg maar. En anders olijfolie, fijn volkoren, veel vezels eten.
ja was zo nog voor ik weg ging, dus heb nog een tampon gebruikt, heb wel echt niet zo heel veel gebloed, want heb de tampon iets voor 6 ingedaan en we zijn pas om half één thuisgekomen en die was nog niet aan vervanging toe. heb hem wel vervangen hoor.
Ik eet niet anders dan anders eigenlijk... dus aan het tekort aan vezels enzo zal het niet liggen... Roggebrood lust ik echt niet... helaas. Kris... wanneer ga je testen?
Ik heb grote kans dat de ovutest vandaag ook nog positief is, en dan moet ik nieuwe halen, kan niet internetbankieren nu en dat is buitengewoon vervelend allemaal, ik heb nog maar 1 test en die ga ik vandaag wel doen
Ik ga na mijn werk een test halen. Als ik vanavond nog niet ongi dan ben ik officieel voor de eerste keer overtijd. hihihihi
Jij maakt het nu wel heel erg spannend Kris, ik hoop het zo voor je meid, dan kun je een knalroze kerstfeest gaan vieren.
Ja ik las het gister..dat je nog maar 1 testje hebt..maar gelukkig was ie gister al posi dus dan is het toch niet zo erg? Vandaag miss weer posi en dan aan de klus vanavond! Bij mij is is altijd maar 1 dag posi, heel soms 2.. Ladies ik ga sporten! (Katapult is niet nodig...ik red mezelf ) Laterrr
De vorige 2 keren had ik 3 dagen positieve ovutest, maar had gisteren wel steken, maar we zullen het wel zien straks, nog anderhalf uur wachten. Sport ze meid, tot straks
heyla! @Kris: super joh!! volhouden @de zomaar & Loes (dacht ik): welkom (terug) @Rimar: gisteren niet geklust.. kregen megaruzie net voor 't slapen gaan en had er helemaal geen zin meer in.. willen vanavond nog wel, maar heb ergens 't gevoel dat ik helemaal geen ei heb.. zie geen verandering in m'n slijm, heb nergens last van.. en kreeg net 'n pendel binnen dat ik in april 2010 pas terug zwanger zou zijn.. ik zou normaal bevallen in april 2010 als ik die vmk niet gehad had weet wel dat dat allemaal niks zegt, maar heb er toch 'n beetje de pest in.. (en hier opt werk maken ze me dan ook nog eens knettergek..)
Hè meid, dat is vervelend, maar wie weet vanavond, enneh goedmaaksex kan ook heel erg lekker zijn hoor, je weet het maar nooit. En misschien is het handiger om in de toekomst ook ovutests te gaan gebruiken, dan weet je zo'n beetje wanneer je ei moet gaan springen. En op het werk, plak ze maar allemaal achter het behang van mij Deze is voor jou meid Bekijk bijlage 34695
gluhwein vind ik zowiezo niet lekker, en neem je gewoon een glas kinderchampagne, hihi, het is voor een goed doel hoor