Op 24 november zei Karsten nog geen mama tegen mij. Dus ik zei vor de gein dat de dag als hij dat doet ik het hier groot neer zou zetten. Hij zei wel mamamamamamamama maar niet dat hij mama zei en bewust naar mij vroeg en dat deed haar daarstraks wel voor het eerst.
Vind Maureen "stoerder" ogen dan Esmée.. Oke, klinkt vaag, maar ik weet niet, Esmée is echt zo`n meisje meisje haha, en op de een of andere manier, denk ik dat Maureen anders is (ben een vage harry.. weet het )
Was er gisteravond ook al. Heb toen wel een pagina of 20 terug zitten lezen, maar het is gewoon onbegonnen werk. Hoe is het met jou, de meiden en Christian?
Geen idee.. K was dr niet bij he Maar Esmée vond ik anders.. ik weet niet.. gewoon anders De oogjes lijken wel op elkaar.
Hmmmm ik moet weer aan het werk, mijn pauze is voorbij. Misschien kom ik morgen als ik vrij ben wel weer even langs, als ik tenminste nog internet heb. En misschien straks of vanavond nog als ik tijd heb.