Baby kookboek

Discussie in 'Voeding' gestart door Tonneke, 9 dec 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Tonneke

    Tonneke Niet meer actief

    Ik wil graag een kookboek kopen met recepten voor baby's. Weten jullie een leuke/ goede?
     
  2. Jo79

    Jo79 VIP lid

    6 mei 2007
    25.068
    3.862
    113
    Ik vind die van Albert Heijn wel prima 'Opperdepop', heb er wel een aantal lekkere hapjes uitgehaald als ik even wat inspiratieloos was.
     
  3. petrabr

    petrabr VIP lid

    6 okt 2007
    8.000
    1
    0
    zuid holland
    ik heb precies dezelfde (net als de rest van mama nederland). Ik heb er zeker in het begin erg veel uitgehaald. Ook de tips die erbij stonden vond ik erg handig
     
  4. dirksmama

    dirksmama VIP lid

    29 aug 2007
    22.170
    34
    48
    mens
    Meestal in de wolken
    Ik had een Engels book, van een of ander Annabel. Maar eigenlijk aten de kinderen vanaf het begin met de pot mee. Ik paste de pot gewoon aan. Ze aten zeker de eerste maanden vooral pure groenten zo uit de hand, dus was er geen behoefte aan allerlei prutjes en mengseltjes.

    Ik had heel veel aan het introductieschema van Kleintjes (van "Eten voor de kleintjes"), dat je ook op borstvoeding.com kunt vinden.
     
  5. Cygnet2

    Cygnet2 Niet meer actief

    Je bedoelt Annabel Karmel. Daar kan je ook bij Bol Nederlandse kookboekjes van vinden. Ik heb er twee van. Leuke dingen.. soms net even anders en het introduceert je kindje tot veel verschillende smaken waar je soms niet zo snel aan denkt.
    Opperdepop inderdaad en Sharon van Wieren Babykookboek.

    Kleintje biedt geen recepten, alleen een redelijk strikt introductieschema (niet onhandig)
     
  6. mariska1978

    mariska1978 Bekend lid

    22 okt 2008
    702
    1
    0
    psychiatrisch verpleegkundige
    Vorden
    Ik heb zelf geen kookboek, maar haal wel eens ideetjes van de websites www.keukenkikker.nl en www.smikkels.nl.
    Verder eet Jasmine hier veel met ons mee. Wat wij eten, eet zij ook, alleen zonder zout, scherpe kruiden ed.
     
  7. dirksmama

    dirksmama VIP lid

    29 aug 2007
    22.170
    34
    48
    mens
    Meestal in de wolken
    Door de lijst van Kleintjes kwam ik op ideeen waar ik niet snel aan dacht, zoals 'hee pastinaak, lang niet gegeten, laten we dat eens kopen!'.

    Verder had ik geen recepten nodig, omdat ik geen behoefte had aan mengseltjes die eerste tijd.

    Ik ben nu wel begonnen met de opzet van een familiekookboek, waarin recepten komen die voor babies vanaf 6 maanden en hun familieleden geschikt zijn.
     

Deel Deze Pagina