ongi heeft maar 1,5 dag geduurd, maar ben doodmoe, en gister constant honger, maar iedere keer ik wat at, had ik een vlaag van misselijkheid.
Hoezo ik muts? Hihi. JIJ!!! Mensen waren gisteravond trouwens verbaasd over dat je online kwam... mij berichtje stuurde en toen weer weg was... Is zeer verdacht...hihi Ik heb prima geslapen... En jij dan?
Zo dit moet nu eventjes hoor, ik kan het niet laten het borrelt gewoon omhoog: Kris is zwanger Kris is zwanger Kris is zwanger Kris is zwanger Kris is zwanger Kris is zwanger Kris is zwanger Kris is zwanger
JAAAAAA..............GEFELICITEERD KRIS, YARAAH!!!!!!!!! Tranen schoten hier in mijn ogen, geen idee waarom, misschien omdat het wel zo mooi is en ik het nog zo goed weet en omdat mijn kleine man straks een jaar is en en en en en.........*zoekt excusses om het maar NIET op de hormonen te gooien*
Vind ik een hele goeie!!! WHAAHAAHHAHAHA! (hoop dat bij Yara alles goed is, schrijf ik d'r naam goed? )
ja er moet in dat ronde venster een kruisje komen, maar kijk ff op mijn profiel. Ik heb twee testen gepost om het verschil te laten zien. één van twee rondes geleden (niet zwanger en ook geen kruis) en die van gisteren (een licht kruis).
Goofykippetje! Ehm... ff over je temp.... je weet dat die door het dak aan het schieten is?!? Ehm.... en dat je al op 12 dpo zit?1? Wanneer ga jij in de test klimmen?!?
Nou zag het kruis echt duidelijk hoor meid, of ik moet blind zijn. En ja mijn temp is lekker hoog, nog steeds, dus ben benieuwd.......zou wat zijn.........misschien is mijn zoontje daarom zo hangerig naar mij toe......
Oh hahaha.... ik dacht dat dezelfde testen waren! *ik kijk ook nooit verder als dat mijn boobies uitsteken hè*
is al gelijk hoor hoe je mijn naam schrijft schat. ik weet nog niks meer, want heb geen testen meer in huis en moet gans de voormiddag thuis blijven omdat ze ons nieuwe bed komen leveren. daarna race ik naar de winkel en als ik nog niet te veel gedronken heb tegen dan, doe ik de test deze namiddag nog.
Yep, ik zie het! Spannend joh....maar hoe zit het dan met je ms? Heeft het bloeden verder niet doorgezet?