@Yaraah, bah meis, dat is een domper........vind het sterk van je dat je er zo overdenkt, zo is het ook.......maar toch.....dikke knuff!
Dat klinkt me heel bekend in de oren, het is ook allemaal heel erg onzeker, maar 1 x kan genoeg zijn dus een lucky shot, maar je lichaam kan je ook voor de gek houden omdat je zo graag wil. Het enige dat zeker is voor iedereen hier is dat het beste is wachten en testen.
Dank je wel meid! Dames ik ga er weer vandoor. Even vaatwasser uitruimen en alvast een boodschappenlijstje maken. Ik denk dat ik er morgen pas weer ben, tot dan!
Nou ik ben eruit, ik ga misschien of vanavond met manlief of morgenavond naar de intratuin, ga nu de kerstspullen eens van boven halen en de dingen neerzetten die al kunnen. We hebben boven op de keukenkasten als omlijsting een plank en daarbovenop (tussen keuken en plank) altijd een guirlande met lichtjes, errrrug gezellig, die ga ik maar eens pakken.
Ik geloof dat ik dat tegeltje 6 jaar geleden heb gemaakt. Toen ik bijna van mijn eetstoornis af was...
Wij zijn zo goed als klaar, alleen nog een kerststuk op tafel maar zaterdagmiddag is er kerstmarkt, daar wil ik heen
Ik heb al best veel kerstspul zoals je op mijn foto's kan zien. Maar ik breid het ieder jaar nog een beetje uit. Zodat ik in iedere ruimte in huis kerstsfeer kan maken Ik heb in de badkamer ook een beetje staan, en op de wc. En in mijn slaapkamer een ieniemienie boompje op mijn nachtkastje. maar ik heb zowiezo heel veel lichtjes, en kaarsjes en zo...
Toen ik zwanger was, heb ik dat gevraagd aan de vk...maar ook hier bestaan wat wisselende ideeen over. Vlgs de vk bestond het risico dat de eieren besmet zouden zijn met salmonella en die kans is heel klein. Maar ja, misschien beter zekere voor het onzekere nemen. Ik twijfel nu heel erg of ik het wel of niet zal eten....Voor de rest heb ik een zwangerproof diner
Ik volgde toen een workshop in een knutselwinkeltje iedere vrijdag. Meestal maakte ik 3-d kaarten, maar heel vaak hadden we ook andere dingen. zoals een zeepje versieren, kaarsen versieren. tegeltjes maken en zo. Echt heel veel geleerd in die tijd.
Ik kijk eerst ff wat mijn gevoel zegt, of ik nog last heb van bepaalde dingen. Zoniet, dan ga ik verder de volgende ronde in en maar hopen dat het deze keer mss wel raak is hé. Ik ga zeker nog een test doen voor zondag denk ik, want dan gaan we naar de kerstmarkt en ik wil wel hééééél zeker zijn of ik wel of niet gluhwein mag drinken. anders wordt het warme choco.