Ach gecondoleerd Joyce, wat naar. Het verdriet om het wegvallen van dierbaren maakt de probleempjes waar ik me druk om maak, erg klein. Sterkte hoor! Ben je ook betrokken bij afscheidsceremonie?
@nanny, niet zo goed denk ik, ze laat niet zo zien dat ze verdrietig is, maar dat is ze natuurlijk wel. Het is al haar 4e kind.
@ Joyce84, Ja inderdaad dat is het eerste waar ik aandacht toen je het net postte. Erg voor d'r hoor. Voor jullie allemaal natuurlijk maar 4 kinderen verliezen dat wil niemand. Sterkte.
@JOYCE, gecondoleerd. heel veel sterkte meid! ook voor je moeder en fam. @ de rest, heb echt heel weinig tijd om te reageren, ben erg druk en s'avonds laat klaar (eigen zaak en dec. maand = druk!!) lees wel alles mee hoor. Dikke knuf voor iedereen. liefs humm
@joyce, gecondoleerd. Veel sterkte met dit verlies. Fijn om te lezen dat iedereen deze reacties krijgt. Maar het blijft gewoon zo, iedereen verwerkt zijn verdriet op een andere manier en heeft daar veel of weinig tijd voor nodig. Mensen kunnen nog zoveel met je meeleven, ze weten pas wat het is als ze het zelf meemaken. Mijn vriendin is na 5 jaar proberen ook eindelijk zwanger, toen ik het laatst moeilijk had en vertelde waarom zei zij tegen mij: "dat verdriet van jou is niks in vergelijking met wat ik mee heb moeten maken om zwanger te worden" Nou toen was ik dus wel even over mijn toeren hé, tuurlijk is het zwaar en komt er veel verdriet kijken bij zwanger worden via de mmm maar om nou te zeggen dat het verdriet van een kindje verliezen minder erg is vond ik wel ver gaan. Heb haar daarna ook even niet meer gesproken, was echt teleurgesteld. Ik had haar al die jaren gesteund en getroost waar nodig en op het moment dat ik het nodig had krijg je zo'n opmerking. @L78, spannend voor jou hoor meid. Ga je binnenkort een testje wagen???? De tandarts is niet doorgegaan, ik stond in de file en kon de afspraak niet halen. Heb dus een nieuwe afspraak pas in februari eerder kon het niet. Gelukkig was het voor controle en is het niet erg dat het wat langer duurt, maar toch..... Verder hier alles oke, nu weekend. De timmerman is bezig om onze achtergevel te renoveren, de vorige bewoners zijn niet zo zuinig met hun hout om gesprongen. Fijne avond allen,
Jeetje dat vind ik nogal wat om te zeggen! Een van mijn beste vriendinnen heeft een grote kinderwens en is al drie jaar bezig. Verschillende pogingen mislukt en nu in het traject van adoptie en zij is juist degene die altijd zegt: je kunt en mag verdriet niet vergelijken. Haar problemen relativeren de mijne, dat is wel zo, maar daarnaast is zij er wel altijd als wij verdriet hebben te verwerken. Nu ik jouw ervaring zo lees, ben ik extra dankbaar daarvoor. Dus Tassie, nog een keer stressen voor die tandarts Ik ga denk ik nog niet testen, twijfel nog steeds. Ben zo bang voor de onzekerheid na een mogelijk positieve test. Ik denk dat mijn signalen ook minder worden....borsten doen niet meer zo zeer en geen misselijkheid meer. Ik wacht het nog maar even af. Met manlief heb ik afgesproken volgend weekend te testen mocht het dan nog nodig zijn. Maar spannend blijft het!
Hoi hoi meiden, ik ga jullie even verlaten ik ga even niet meer posten ik maak me zelf helemaal gek. Lees nog wel mee. Zodra ik iets weet laat ik het jullie weten. Grtjs En succes allemaal en hele fijne dagen natuurlijk.
Dat klinkt niet goed Nanny, leef in ieder geval met je mee! Ik hoop dat je snel duidelijkheid hebt hoor, welke kant het muntje ook op valt...dit afwachten is te zwaar. Dikke knuffel voor jou! @hier: menstruatie doorgebroken Had op iets anders gehoopt maar helaas. Het betekent wel dat we weer vooruit kunnen kijken, 2010 gaat ons jaar worden en 2009 sluiten we zo snel mogelijk af. Nieuwe ronde, nieuwe kansen. Nieuw jaar, nieuwe kansen
@Nanny, dikke knuffel voor jou!!! Begrijp wel dat het allemaal even teveel is. Ik hoop je ooit tegen te mogen komen bij de Moriaen. @L78, jammer van je ongi. Inderdaad het jaar 2010 gaat het jaar worden. Een frisse nieuwe start. Ik doe met je mee!!!! Hier alles oke, fijn weekend allemaal
Hai allen, Hier even een kort berichtje. Ik werd vannacht wakker en moest naar het toilet. Laat het zo zijn dat ik niet merk dat ik moet plassen totdat ik wakker word en merk dat mijn blaas overvol zit. Bij het plassen wat pijn, en na het plassen enorme weeenachtige krampen. Ik moet straks naar huisartsenpost om te kijken of ik een urineweginfectie heb.. maar ik wil ook heel graag een echo. Ik kon namelijk niet vaststellen waar die krampen gisteren vandaan kwamen. Dus nu ben ik een beetje ongerust. liefs, mamaT
@l78, balen meid!!! nieuw jaar wordt jouw jaar meis! @tassie en nanny, ik wens jullie alle geluk met zwanger worden!! 2010 wordt jullie jr meiden! @mamaT, dat had ik ook hoor aan het begin vd zwangerschap, heel herkenbaar. dan zit je blaas vol en na plassen krampen, BM reageert gewoon heftig op legen vd blaas. Ik heb het na een tijdje toch laten nakijken op blaasontsteking, maar dat was het niet. Dus geen zorgen!! hoort erbij. Maar als je onzeker bent natuurlijk goed om even langs de huisartsenpost te gaan. Succes meid! @doortje, hoe gaat ie meid!!!!!!?????? zo spannend nou voor jou! @de rest, alles goed? knuf van Humm!! hier nog steeds druk, druk!! liefst zou ik nu in bed kruipen, maar helaas hebben we vanavond feestje... zucht!! maar weer opdoffen en gaan met die banaan! gelukkig is de kleine meid nog steeds lekker beweeglijk, net een circus af en toe in buik! fijn weekend! liefs humm
Ben weer terug. Het is een blaasontsteking. De krampen komen waarschijnlijk door het opgeblazen gevoel wat ik had en waarbij de ' lucht' maar niet vrij wilde komen of de overvolle blaas! Toch ben ik nu ongerust omdat niet met zekerheid is vast te stellen waar die rare krampen vandaan kwamen. De dokter zei dat als het een mk was dat de krampen dan gewoon hadden doorgezet.. en dus niet van korte duur. liefs, mamaT
Fijn dat het geen mk is MamaT, hopelijk ben je wat gerustgesteld anders moet je gewoon om een echo vragen om je zorgen wat te verlichten. Positief denken, maar dat kun je heel goed. Beterschap met je blaasontsteking. Hier alles oke, vanmiddag weer aan de carnavalswagen bouwen. Thanks Hummie, ik weet ook zeker dat 2010 mijn jaar gaat worden. Klinkt misschien heel zeker, maar positief denken is altijd goed toch. Van binnen ben ik natuurlijk helemaal niet zo zeker van mij zaak. Fijne zondag allemaal, kom vanavond weer even aanwaaien.
Jeetje MamaT, dat is even schrikken. Hoop dat je een beetje vertrouwen kunt houden! @Tassie: ik herken het wel hoor dat gevoel van zekerheid en vertrouwen uitstralen maar diep van binnen toch bang en onzeker zijn. Maar het kan toch bijna niet anders, het tij moet eens keren! @ hier: ben heel heftig ongesteld...lijkt wel alsof er nog even grote schoonmaak gaande is. Ben er behoorlijk slap van, maar kan het gelukkig rustig aan doen. Voor jullie allemaal een knuffel!
mamaT, ach meis, toch een blaasontsteking!? Gelukkig is dat goed te behandelen en komt daar waarschijnlijk die kramp vandaan. Als je het niet vertrouwd idd ff de VK contacten. sterkte ermee meid!! liefs
Heb morgen een afspraak bij de gyn dus dan ga ik meteen even vragen of hij een echo kan maken voor de gemoedsrust.
MAMAT: Ik herken het wel, net als Hummie. Ging ik plassen, dan kramp(jes).. Ik dacht op een gegeven moment dat het gewoon kwam, omdat de blaas dan wat in krimpt en de baarmoeder juist weer meer ruimte krijgt. Maar als je er echt onzeker van bent geworden, vraag dan maar om die echo. Hopelijk stelt het je gerust!