Hoi! Ik heb 6 januari mijn 1e echo (superspannend!!). Ik vroeg me af: wat voor vragen hebben jullie gesteld? Hebben jullie nog tips? Of gewoon liggen en ondergaan?
Het laatste en dan vooral GENIETEN! Ze kijken gewoon hoe groot het vruchtje is en berekenen dan je uitgerekende datum........ Veel plezier!
Inderdaad gewoon gaan liggen en genieten van wat je te zien krijgt. Het is zo'm super moment als je je kleintje zo voor het eerst ziet in je buik.
Ik lig alleen maar te ah-en en te oh-en bij het zien van de echo . De gynaecoloog wijst wel elke keer aan wat wat is. Als ze dat niet automatisch doen, zou ik het vragen want het is hartstikke leuk. Een andere vraag kan zijn of ze niet willen vergeten een printje voor jullie af te drukken!
ik heb alleen gevraagd of het er echt eentje was, aangezien we meerdere twee eiige tweelingen in de familie hebben. verder zag ik alles zelf wel duidelijk. geniet ervan, de eerste echo is de leukste vind ik. (mits het hartje klopt natuurlijk, gelukkig is dat meestal wel het geval)
hey hoidoosje77! nou spannend he!ik heb hem ook 6 januari. ik zat ook al zelf zo van wat moet ik vragen enzo.hoe voel jij je?...is het je eerste kindje?.. groetjes
hallo allemaal, Ook ik heb 6 januari mn eerste echo! Wat grappig dat we met meerderen zijn op deze dag! Ik vroeg me nog wel af of je niet nuchter hoeft te zijn en een volle blaas moet hebben ofzo. Succes met alle spannende dagen tot de 6e!
Ik moest wel met een volle blaas komen, anders werd het een inwendige echo. Over nuchter zijn hebben ze niks gezegd. Bij ons doen ze bloed prikken apart.
6 januari heb ik ook de eerste echo, vind het zo spannend allemaal, buiten dat ik last heb van me boobs, en veel moe ben, voel ik me nog niet echt zwanger, niet veel misselijk etc. maar ik ben het wel, want de test van afgelopen dinsdag van moeders voor moeders was ook een knaller.
Ik dacht dat iedereen altijd een inwendige echo als 1e echo kreeg. Is dat niet zo dan?? En moet je nog ergens aan denken? Idd: volle blaas, nuchter zijn, zoiets?
ligt eraan hoe ver je bent met je eerste echo. Ik had mijn eerste echo afgelopen donderdag en was dus al een stukje verder dus kon het uitwendig.
Aha ok. Ik ben dan 9 weken, dus vermoed dat het nog inwendig moet. Stond wel in de papieren geloof ik. Maar, ik kan er tegen! hihi
Ik was met de eerste 9 weken en 2 dagen en toen moest het inwendig. Met de 2e bleek ik 10 weken en 2 dagen te zijn en kon het uitwendig. Het hangt van je postuur af, de duur van de zwangerschap etc. Nou, nuchter hoef je in ieder geval niet. Het heeft niets met bloedprikken of urineonderzoek te maken dus gewoon goed ontbijten e.d. Volle blaas? Nee, bij ons was er geen reden om juist een volle of lege blaas te hebben maar die instructie heb je gekregen bij het maken van de afspraak. Heb je geen instructie gekregen dan ga je gewoon met een 'normale' blaas. vragen / zien: - kloppend hartje - duur zwangerschap? - eenling of eerling? - fotootje mee! Veel plezier!
Ik heb vandaag mijn 1e.. maar goed dat ik hier ff lees.. want moest idd met volle blaas komen, was helemaal vergeten. Nog snel ff wat drinken
ik heb afgelopen woensdag mijn eerste echo ( zie profiel) gehad. laat het gewoon over je heen komen! inderdaad ha dik ook alleen maar van ohh en ahh en kijk nou ukkie beweegt! maar heerlijk om voor het eerst je kleintje te zien!!!
Haha, ik had ook allemaal vragen.. en toen ik daar lag kon ik alleen maar mompelen: ben ik echt zwanger.. ohh dat is een baby.. kijk nou.. Manlief en de gyn lagen in een deuk, ik was zo overrompeld dat ik een mensje in me zag.. je vergeet alles om je heen..zo gaaf moment Toen is de gyn zelf maar begonnen over de duur van de zwangerschap, het hartje, dat het een eenling is.. maar ik lag nog steeds met mn mond open Zelfs het gesprekje daarna zat ik nog in een roes.. mn vriend heeft maar een afspraak gemaakt voor de volgende keer want ik was niet aanspreekbaar Laat je partner wat vragen die je wilt stellen opschrijven en aan de arts vragen, en vooral: GENIET!!