Wij zijn allebei ziek. Isa is verkouden en ik heb keelpijn. Gisteren heb ik de 2de mex. vac gekregen. Ik werk nog een keer parttime en dan ga ik in het weekends werken, Jullie gaan weer zeggen heb je haar weer, maar we gaan weer terug naar belgie. Ik vertel later waarom? Isa wilt nu bumba via youtube kijken.
Janny, sorry!! (heb juud en jou even door elkaar gehaald hihihi) Fay gaat normaal rond 19 uur naar boven, en daarna gaat Sam. En hier ook koorts bij tandjes/kiezen.
Hier 1 hele vieze oor. Aan de kant waar een kies door komt. Oor is ook rood maar ik heb niet het idee dat het pijn doet.. Anas..MMMMMMMMM...zon, zee, strand, palmboompje....lekkerrrrr... Gina..kraampakket heb ik hier thuis gekregen...37 weken..het is toch rap gegaan!! Nazli..hoi...ik ben benieuwd naar je verhaal..
Nee, het boek heb ik nog niet gelezen, had het wel in huis, maar gun mezelf niet de tijd daarvoor. Ik ga hem nog wel een keer lezen.
Tussen 19 en 19.30 uur , maar vandaag om 18.30 uur. Ze was niet te genieten en viel dus binnen de kortste keren in slaap!
Heb vandaag eens flink het huis geruimd, alle kastjes open en vuilniszak ernaast. Man, wat verzamelt een mens toch veel in een jaartje! Verder een aantal foto's gemaakt want ik heb nog een bon voor herinneringen op linnen en die loopt het einde van het jaar af.Ze zijn erg leuk geworden al zeg ik het zelf (zet ze wel in mijn fotoalbum zo) Gina, poepdoos! Dacht dat je aan het bevallen was hihihi! Gelukkig voel je je nu iets beter. Had je iets verkeerds gegeten? Nazli, ik ben ook benieuwd naar je verhaal. Ach, er is niets zo veranderlijk als een mens. Als jij er maar achter staat toch? Mariska, Is het oor rood aan de buitenkant of heb je de arts laten kijken? Ik hoop dat ie vannacht ook geen last ervan heeft, liggen doet het meeste pijn.
Daam..oortje is rood van de buitenkant. Net alsof jezelf heb zitten wrijven aan je oor..Evan ligt lekker te slapen..heb hem druppels gegeven voor de kies en heb de plek nog ff ingesmeerd..Doek op linnen..kerstpakket van vorig jaar? Anas..Evan ligt tussen 19 en 20uur in bed. Hangt een beetje af van mijn werk en of hij overdag heeft geslapen.. Boek..er komt een vrouw bij de dokter...ik heb hem in huis en heb hem in 1x uit gelezen..erg heftig..vriendin van me zat toen midden in de tijd van operatie en chemo door bosrtkanker..beide borsten heeft ze verloren en ik zat dat boek te lezen..niet echt slim...
Jee mariska, dat is zeker heftig! Niet een beste timing. De film is net als het boek zo heftig zebben ze me verteld. Nou ik zat bijna te brullen toen het dochtertje geconfronteerd werd met de ziekte van haar moeder.
Haaai, Hoe is het hier? Wij zitten dit weekend bij mijn ouders... gisteren met mams en mijn zusjee naar de musical mama mia gegaan... had mams van ons gekregen voor haar verjaardag. Ze vond het heel leuk... en wel een goede timing, want dinsdag moet ze gekatheteriseerd worden, dus mams is behoorlijk nerveus dus dit was wel even een goede afleiding. Heb alleen even de laatste pagina gelezen... hier niet altijd koorts bij tandjes en kiesjes... Zoë heeft er wel alijd veel last van gehad.. al valt het nu mee en spotte vamiddag ineens allemaal witte puntjes in haar mond... dus het gebitje gaat nu eindelijk een beetje opschieten . Film "komt een vrouw bij de dokter" nog niet gezien en ook niet van plan. Vond het boek al heftig genoeg en met al die rondgierende hormonen is dat niet zo'n goed plan. Kan zowieso erg slecht tegen dit soort films... ben dan rustig een week van slag . Vanmiddag foto's gemaakt voor de kerstfoto.. dametje had alleen niet zo'n zin dus oma en mama hebben alles uit de kast getrokken en het resultaat mocht er toch wel zijn uiteindelijk. Ga zo even verder terug lezen.
Wij zitten nu in een driftige fase.. .het huis is af en toe echt te klein :x. Zoë kan echt een kleine driftkop zijn.... gillen, schreeuwen, slaan.... en slecht eten. Tegenwoordig de regel dat kindjes die niet willen eten naar de gang moeten.. en het lijkt te werken. Ze beland dan 1x op de gang en daarna kiest ze vaak eieren voor haar geld . Wel erg vervelend... ze wil dus geen ontbijt en geen lunch. Krijg er 's ochtends met moeite 1 bordje pap in en 's middags 1 broodje. Dan na het slapen nog een banaan. Maar het avondeten gaat als een speer.. alles gaat erin.. warm eten en een toetje. Maar goed... ze zal nog niet omkomen van de honger. Ze snoept weinig tot niets tussendoor en probeer ook dat ze niet drinkt voor ze moet eten... En toch de laatste tijd elke keer weer die strijd. En ik wordt er soms zooo moe van. Ook probeert ze mij te slaan... grrrrrr. En als manlief er is dan gedraagd ze zich als een engeltje. Hoe bedoel je... meisjes zijn mamatreiteraars . Mijn schoonmoeder vroeg zich af of ik Zoë wel aanpakte.... wat denkt ze wel niet.. dat ik over me heen laat lopen door dat kleine dametje van 1 1/2 jaar :x. Maar goed... vanmorgen deed ze dus ook zo toen ik haar haar pap wilde geven bij mijn ouders. Mijn moeder moest wel een beetje lachen, want het schijnt dat ik en mijn zusje net zo erg waren.. dus er is nog hoop dat het goedkomt . Op andere momenten is Zoë juist weer erg gezellig... ze gaat helemaal "los" als de muziek aan staat en kletst de oren van je hoofd... kan knffelen als de beste... ook als ze net heel boos is geweest. Zooo... sorry voor het egobericht, maar dit is dus ook een beetje de reden dat ik hier zo weinig ben... dametje kost namelijk nu erg veel energie naast dat ik ook nog moet werken en zwanger ben. Dus ben vaak bekaf als Zoë op bed ligt. En overdag zodra ik achter de laptop zit wil ze erbij zitten en maakt anders een hoop stennis. Hoop snel op betere tijden.... in ieder geval over 5 weken met verlof gelukkig. En manlief heeft nog heel veel ouderschapsverlof van Zoë over dus die is na de bevalling meer dan een maand thuis... dus dat is wel erg fijn. Ik duik nu op de bank... ouders zijn naar een verjaardag en John is werken.. die komt straks. Morgen op tijd naar huis, want Zoë moet de prik voor de mex halen en ik weer check up bij de VK.
Hij is echt erg leuk!!! En hoop oo kdat het meevalt dinsdag. Ze kijkt er zo tegenop. Moet gelukkig werken die avond dus ga nog even op bezoek, want ze moet ook nog een nachtje blijven (vind ze helemaal verschrikkelijk).
Hoe gaat het nu met Laura? Hier met Amy wel aardig, hangerig maar geen koorts meer maar een beetje verhoging, net met een zetpilletje naar bed gegaan.
Hier ook... uiterlijk 20.00 uur. Duurt vaak wel even voor ze slaapt. En middagslaapje wordt ook steeds korter...
Leuk mama mia!! Ben toen jaren geleden gegaan en vond het de leukste musical die ik gezien heb! Had jij die ook al eens gezien?