hoi meiden, hoe is t hier? Ik zag dat we al een aardig aantal roze meiden deze maand hebben. Hier gaat t m niet worden deze maand, kijk maar in het onderschrift. Nog nieuwtjes hier??
Jeetje Moosje helemaal niks gevonden? Door medicatie ofzo of helemaal niet vruchtbaar. Misschien heb je het al verteld maar heb niet alles bijgelezen.
Nee helemaal niet vruchtbaar waarschijnlijk. ik heb het hier ook nog niet verteld maar wel bij de vruchtbaarheidbehandelingentopic. Er zijn bij mijn vriend totaal geen zaadcellen gevonden. Vrijdag moet mn vriend naar de uroloog en we hopen daar meer info te krijgen. Ik hoop op nog een spermaonderzoek, waar hopelijk wel iets gevonden wordt. Ik moet ook zeggen dat het allemaal nog erg onwerkelijk is en het nog niet helemaal doorgedrongen is.
Zelfde weer als in de trein? Welke was het ook al weer stond laatst in de C1000 en wist het niet meer. Nog geen datum voorkeur??? Voor de datum van Lynette maar of niet
De groene Sour Cream en Onion MJAM Ja ergens in FEb of Jan al, want Feb vind ik toch wat kort dag om met een 36 weken zwanger op de kletter te gaan hihi
ja dat gaan we ook doen. ik hoop gewoon echt dat dit het niet is. ik hoop echt dat het voor ons is weggelegd om ook een kindje te krijgen.