Mn temp is nog steeds hoog, wel wat krampjes maar dus kan nog fout gaan natuurlijk.. en je moet echt heeeel goed turen hoor naar de foto, hij al wel na een half minuutje ofzo te zien en nu ook nog steeds heeeel licht zichtbaar, beter als op de foto, hoop over 2 dagen iets duidelijker.
Hmm, als jij het zegt. Ik zie niks kan aan mijn scherm instellingen liggen hoor. Ik hoop voor je dat het over 2 dagen duidelijk is! Succes
Ik weet natuurlijk waar ie zit en zelfs ik vind m moeilijk te vinden op de foto hoor hahah, dus staar je niet gek . In t echt zie ik m wel heel licht maar kan m niet scherp op de foto krijgen grrr.
als ik wat met mijn scherm van de laptop speel zie ik idd een streepje. ik hoop dat ie na een paar dagen lekker duidelijk is meid! ik duim!!!
hier ook....!!! ja als je dan schuin op je scherm kijkt.. lijkt hij in negatief te staan... en dan zie ik het beter.... maar idd erg licht..
Ik zie het ook niet , maar het is ook wel helmoeilijk om een helelichte test op foto te krijgen , hopelijkkun jeons over een dag of 2 verrassen met een duidelijkere foto !! spannennd
Thanks meiden, ik hoop het ook.. kan alle kanten nog uit dus na vrijdag heb ik meer zekerheid. En dan laat ik hopelijk een mooie roze test zien .
Negatief??? positief???? Hoop dat de foto duidelijk is. (op dag van nod) Verkleuren jullie kv testen na verloop van tijd als het negatief is of blijft het superwit. Dag erop predictor test gedaan, maar deze is negatief, maar blijkbaar zeggen vele dat die niet echt gevoelig is.
Predictor schijnt heel slecht te zijn.. kv test ziet er positief uit! Morgenochtend voor de zekerheid anders nog een testje? Ik zou trouwens heeeeel tevreden zijn met jouw streepje hoor hahaha, hoop dat ik m op mn nod ook heb!
Ik zie een streepje, en het lijkt niet op en indroogstreepje. Dus ik denk dat je zwanger bent meid! Doe morgen nog eens een testje en die zou al iets donkerder/duidelijker moeten zijn als je zwanger bent.
Ik heb dus precies hetzelfde! Ik dacht ga es testen, want voel me net als bij de 1e hihi. Getest met cb (mijn NOD moet nog komen, weet niet precies wanneer), maar deze streep kwam bij mij na ong. 30 sec. Dat kan dan toch geen indrooglijntje zijn? Of zie ik dat nu verkeerd? Overigens heb ik hem daarna losgehaald en als je heeeeeeeel goed kijkt, zie je waar de rest van de lijn zou moeten staan (in vaag blauw), maar dan moet je wel echt microscopische ogen hebben (mijn man zou het niet zien iig). Vind het overigens wel erg slecht, of het nu wel of niet goed is.
Meiden ik zit met het volgende? Ik heb gister een test van Matcare gedaan omdat ik na mijn bevalling nog niet ongi ben geweest. Maar direct na het uitvoeren van de test verscheen alleen de controle streep. Heb de test weg gelegd en ongeveer iets later toen ik de test wou weg gooien zag ik ineens 2 streepjes. Het tweede streepje was lichtroze. Is dit een indrooglijntje? Heb ook een foto van de test. De bovenste test is een ovulatie test die kleurde wel direct positief (had ik nog liggen). Wat denken jullie?
@ aylin....ik vind hem wel errug duidelijk hoor voor een indrooglijntje!Ken die testen niet zo goed,maar zou zeker even nog een keer testen!
vandaag opnieuw getest met kv test 2 (2dagen na NOD) Terug licht lijntje. Vandaag laten bloed trekken denk ik?