ah! gelukkig.. dan hoor ik toch nog niet bij de oma's en dan krijg jij alle oma HCG BB10 en mag je ook als volgende op roze.. zou dat niet prachtig zijn?
Heee Krissie! Zwangere oma how's life? Al een beetje geland op aarde? Het lijkt me zo onwerkelijk als je al zo lang wacht dat het nu echt zover is.
Nog meer OMAHCG nodig? OMAHCG OMAHCG OMAHCG OMAHCG OMAHCG OMAHCG OMAHCG OMAHCG OMAHCG OMAHCG OMAHCG OMAHCG OMAHCG OMAHCG OMAHCG OMAHCG OMAHCG OMAHCG OMAHCG OMAHCG OMAHCG OMAHCG OMAHCG OMAHCG OMAHCG OMAHCG OMAHCG OMAHCG OMAHCG OMAHCG OMAHCG OMAHCG
vorige week zondag positieve ovu test, denk dinsdag mijn ei...verder geen testen gedaan...zaterdagnacht geklust
als zondag positief was dan denk ik dat je maandag je ei hebt gehad en dan was 't zaterdag perfect getimed
Het is nog steeds heel erg onwerkelijk. Heb vandaag maar eens de huisarts gebeld om te vragen hoe het hier allemaal werkt. hahahaha, Oma weet dus helemaal van niets... Nu heb ik een verwijzing gehad voor de frauenarts. Morgen maar eens bellen.
Nee natuurlijk niet meissie, ik zou niet durven! We vragen Kris gewoon vaak te strooien dan is er genoeg voor iedereen! (net snoepgoed)
zou kunnen, maar de vorige keer had ik ook twee dagen een positieve ovu test...maar goed het blijft gissen...door medicijnen kan mijn ventje verminderd/onvruchtbaar zijn....we wachten gewoon af...meer kunnen we niet doen toch? en nee.....ik ga niet testen hihi!
whaha! jawel 3Kats! go 4 it!!! ik ben er hier vantussen.. mannetje moet de laptop hebben en wat hij moet doen is blijkbaar belangrijker als ik die op 't forum wilt komen tetteren.. pfu *blaast 'n keertje en kijkt verontwaardigd rond*