Brrrrr verschuiven..... Ik krijg de kriebels als ik dat lees! Nou fijn dat je zo snel terecht kan want het lijkt me inderdaad geen pretje dan!
hmmm nou dat schreeuwde ik in mijn gedachte ook wel hoor : DIT IS ECHT DE LAATSTE KEERR!!!!!!! Maar ja zie nu weer he
Ja dat kussen meeslepen is een crime. Ik draai om met au au au au en ben vervolgens buiten adem van de pijn. Da's voor Frank ook niet fijn. Hij ligt trouwens ziek op bed.. gisteren en vannacht alles uitgespuugd. Slaapt nog wat langer en dan weer druk aan het werk! Deze periode is ie pas echt veel weg, iedere dag klussen buiten de deur tot aan 's nachts, paar uurtjes slapen en weer werken.. Niet zo gek dat ie ziek wordt hoor!
Ja ik zal de lijst zo proberen te maken dat het hier past.. En dan bijvoorbeeld het begin met 2 weken uitlooptijd ofzo..moet ik even bekijken ligt aan de grootte..maar idd die hier niet meekletsen of er niet meer op willen zet ik ook niet hier op de site..maar blijven wel daar staan dan Dan krijgen we ook geen gemopper en willen ze ook op deze lijst die gaat komen dan..kunnen ze dat altijd hier melden en zet ik ze erop! Slim he? hmm of ik kan hier vragen wie op de extra lijst wil voor hier kan natuurlijk ook?? NOU DAMES BIJ DEZE WIE WIL OP DE EXTRA BEVALLINGSLIJST OP HET FORUM?!?! Ik ga deze zsm maken dus zsm PB'en! Mocht de lijst al klaar zijn en hij staat op het forum en je wil er alsnog bij, stuur gewoon een PB en ik zet je erop, of zet jezelf erbij! Alvast bedankt! Groet Sanne
Ik ken dat vicious, wij hebben ook een eigen zaak, stomerij met beenmode e.d. (panty's dus) en nu brengt echt iedereen op het laatste moment hun mooiste kleding om het nog even fris te laten stomen en ineens moeten ze allemaal dé mooiste panty onder hun jurkje dus Fred heeft het echt vre-se-lijk druk! Hij is echt oververmoeid ook, en heeft volgens mij een maagzweer ofzo, zo sneu! Maar ja we moeten wel open want het zijn onze inkomsten! Vorig jaar kon ik hem nog helpen, maar dit jaar is dat er niet bij... Naja nog ff en dan zijn we die dagen ook weer voorbij!
Met mij en de baby gaat gelukkig alles goed! Ben alleen niet meer zo vaak in de mogelijkheid om op het forum te zitten. Ik heb sinds november een nieuwe functie binnen mijn bedrijf en ook een andere werkplek waar het meteen wordt opgemerkt als ik zit te internetten en dus niet genoeg werk verzet. En 's avonds komt er ook maar niets van omdat ik maandag en dinsdag zwangerschapscursus en yoga heb, woensdagavond fysiotherapie. Donderdags boodschappen en vrijdags visites ouders/schoonouders. Weekenden zitten ook propvol met huishouden, klussen, afspraken en verjaardagen. Niet zo gek dus dat ik geen tijd meer heb om te forummen, maar in mijn verlofperiode kom ik jullie zwaar overladen met berichtjes
tepelflitsnieuws!! Voor iedereen die graag BV wil gaan geven LET OP! Niet ieder kind heeft hier behoefte aan View attachment 36619
Aha, dat zit zo! Nou inderdaad in je verlof heb je genoeg tijd om ons te overladen hihi! Wanneer gaat je verlof in?
Een bevallingslijst speciaal voor hier, zodat we straks bij kunnen houden wie er moeten bevallen..dus een extra lijssie met ook de mensen die hier echt meekletsen...dus de oude op de site laten we staan maken hier gewoon eentje voor ook de mensen die niet steeds op de site kijken, en toch willen zien wie er aan de beurt is of over tijd loopt etc... Wat je bij de andere mama's ook altijd ziet..snappie?