Hahaha indd..!!! Leuk juist Maar toch t gevoel dat ik ongi ga worden...:S Verder rustig wachten tot maandag komt helemaal goed...!!!
Gelukkig wel. hahahaha. Straks zijn ze allemaal zwanger en zitten wij hier enkel nog met zijn tweeen. Maar, Cindy, zijn er bij jou deze ronde dingen anders of nog helemaal niks? (innesteling moet nog beginnen toch?)
Ik voel niks hoor!!! Maar je kan ook nog niks voelen!! Het is nog veels te vroeg, bij mijn dochter kreeg ik pas klachten toen ik 5/6 weken zwanger was!! De vorige rondes meende ik ook van alles te voelen en was ik dus niet zwanger en bij mijn dochter toen voeldde ik niks en was ik dus zwanger!!! Jij?
daarom ondanks de "kwaaltjes" hou ik er toch meer rekening mee dat ik ongi ga worden.... Maar wel grappig dat er zoveel meiden dat hebben terwijl ze niet zwanger zijn...Toch bewust mee bezig zijn denk ik...( waaronder ook ikzelf hoor )
ja man, wat ik me niet al allemaal ingebeeld had verleden maand... en daarbij had ik niet eens een eisprong hahaha he, cindy, ik heet ook cindy wel beetje irri voor mij hahahah ze schrijven jouw aan en ik denk, hach, nog iemand die met mij spreekt en dan... damn hahahahahaha
Vorige zwangerschap wisten we het eigenlijk wel meteen. Voel nu echter ook helemaal niks hoor. Enkel die buikpijn (zal wel van de eisprong zijn)
babs,Echt leuk dat filmpje. En niet met ***** schrijven he dan moeten we gokken hihihih. En ook weer een dag minder..
Joehoe!! Ik ben zo blij, zo blij, zo blij.. Heb gereageerd op een erg leuke functie voor maar 2 dagen pw. Ideaal. (werk nu fulltime) krijg ik net de brief dat ik maandag op gesprek mag. Pfff. SPannend. Het is zo'n leuke functie!.
hoe ik me voel. Ik heb gisteravond erg gevoelige tepels gehad. Er was niets aan te zien, maar dit heb ik nog nooit zo gehad... Zal wel komen omdat ik ongi moet worden. Verder af en toe wat buikpijn onder in buik, net of er een luchtbel inzit. Tjah verder voel ik me super goed. Het is gewoon nog afwachten. Maandag ga ik even testen, als ik dan niet ongi ben. En hoe voelt de rest zich??? groetjes layla
goedenavond kom effe loeren hier!!! Mmm nou ik vraag me af of ik wel een eisprong heb gehad eigenlijk. Vroeger dus voo de eerste zwschap voeldde ik deze en nu nog niks gemerkt. Maar je lichaam kan ook anders zijn na zwschap, bevalling en bv..
gokken is leuk!!! ben eindelijk thuis... vanmorgen gewerkt.. daarna tandarts... en bedrijfs(feestje) en uireiking voor beste zorg nederland gekregen!!8) daarna uit eten!! leuk leuk leuk!! Nu thuis.... en morgen dag 5....