Zwangere dames van het PCO - clubje.

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by Milla, Nov 6, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. poohbear226

    poohbear226 VIP lid

    Feb 12, 2007
    9,547
    2
    0
    pillenboer
    zuid holland
    @thamara, ja een zoon van 3. Maar het probleem is dat zijn vrouw ook bij ons werkt en over de vrije dagen gaat. Maar omdat zij vrouw van de baas is heeft zij haar eigen privileges en kan dus thuis blijven als dat kind ziek is. En sommige collega's krijgen wel dingen voor elkaar en andere (zoals ik) niet.

    Heb over een uur weer een afspraak bij de arts. Hij blijft maara huilen en hoesten.
     
  2. taliaa

    taliaa VIP lid

    Mar 2, 2007
    16,089
    2,221
    113
    Brabant
    @pooh,ja ben 186. En heb geen groeispurt gehad, anders was ik echt lang geworden;) ja jens is ook een langerd he! Isa zit slechts 2 lijntje boven t gemiddelde. Ik hoop ook niet dat ze zo lang wordt, wat een ramp is het met broeken kopen he;) heb jij eigenlijk ook van die grote voeten? dat is ook een dure hobby;)
    beterschap met Jens hoor! volgens mij heeft isa hetzelfde! (ik heb die vsm druppels gegeven, nu lijkt het minder te worden mbt hoesten) heeft Jens ook koorts?? Drinkt hij nog goed?

    @thamaraa: nou ik zou N geen dikkerdje noemen!!! maar jij maakt blijkbaar reusjes! Hey ik was laatst aan het denken, wat was het ook alweer wat jij na de bevalling had gehad?? waardoor ze je hebben afgeraden nog een keer zwanger te worden??

    @debjes, hihi, die Jesse, nog even en hij drinkt bier;) wel handig als je kindje zo goed drinkt! Hoe is het nu met slapen??

    @1ekindje: GEFELIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII! maak er een leuke dag van!!!! ik hoop dat je meisje enigszins is hersteld???

    @MvS: weet je, als je nu een ei hebt gaat de kans er gewoon goed inzitten dat je zwanger raakt!!! ik werd al helemaal hieperdepiep van het idee dat het dus gewoon zou kúnnen!!!!! Ik hoop zooooo dat je een ei hebt!
    Hey, ik had btw al op dag 10 de 1e fm? en jij op 14?? of lees ik nu verkeerd?? doe je vandaag nog een ovutest? ik zou het doen!!! En alvast aan de klus hoor, want dadelijk is je ei op dag 14 ofzo!!!! ik duim retehard voor je!!!! zullen we afspreken dat we hoe dan ook samen zwanger zullen zijn! en het liefst 8,5 maand???;)

    @makkie, hoe is het meid?? misselijk? voel je al dat je buik groeit? jij had ook al heel vlug een buikje toch?

    @ll, JOEHOE vanochtend (13 uur na de laatste p'mol) had ze 37.7!!!! dus wellicht gaan we de goede kant op!! ze is nu iig aan het spelen, ik blijf nog eventjes p'mol geven hoor! en neusspray en hoestdruppels.
    ik ben zo trots op mn meissie, ze is echt ziek, maar banjert de hele kamer door! ze loopt steeds beter!
    Wanneer zijn jullie de 1e schoentjes gaan kopen? en op wat lopen ze binnen?? ze heeft nu zootjes, maar de grootste maat, weet niet goed wat ik daarna moet kopen? ze heeft van die soksloffen maar die blijven niet goed zitten? iemand een tip?

    verder hebben we gister iets opmerkelijks gehoord. even uitleg: mijn moeder woont in mn ouderlijk huis (pa is 5 jaar geleden overleden), ze huurt bij dezelfde woningbouw als wij ons appartement. Nu was ze gister hier aan het oppasen, zegt ze tegen me: ik weet eigenlijk niet waarom ik hier niet zou willen wonen??
    shock... ze gaat er nu dus over nadenken of ze wil ruilen met ons. ze wil niet per se verhuizen (zeker niet omdat ze toch veel herinneringen heeft daar) maar ze wil wel comfortabeler wonen (ze heeft MS), dus gelijkvloers is fijn. maar een seniorenwoning is te klein voor haar. Wij hebben 3 slaapkamers, dus lekker ruim.
    Nou wij zouden het zooooooo graag willen. Ze heeft echt een mega groot huis (voor een huurhuis), hoekwoning, grote zolder, uitkijk op een speeltuintje etc etc. Jeetje, ik was helemaal van slag. ze zei wel dat ze dan sowieso eerst nog wil sparen enzo, dus op zn vroegst eind volgend jaar. geeft ons helemaal niks.
    Jeetje, was zo blij. maar wil eigenlijk nog niet blij zijn omdat ze er nog over na moet denken. maar het is dus een mogelijkheid:):):)
    (met zo'n woning komen nog meer voordelen: ik kan stoppen of minder gaan werken, de mogelijkheid voor een pleegkindje is dan meer aanwezig, etc etc)
    nou ik moest het even kwijt, want wil het in Real Life tegen niemand zeggen omdat het nog helemaal niet zeker is....

    Liefss, Taliaa
     
  3. Makkie

    Makkie Niet meer actief

    :)1eKindje, VAN HARTE MET JE MEISJE!! HEEEEEEELE FIJNE DAG VANDAAG!!:)

    Taliaa, wauwie dat klinkt super! Dat zou echt DE oplossing zijn! En ik je ouderlijk huis wonen, wat romantisch! Mooi hoor! Nu maar hopen dat je moeder alsnog besluit het te doen, kunnen jullie allemaal sparen en daarna toeleven. Maareh, ooit een pleegkindje? Heb ik wat gemist... heb je het daar al eerder over gehad? Wat erg dat ik dat niet weet.:)..

    Mijn buikkie groeit al wel een beetje hoor! De vorige keer ging het sneller, maar toen was ik ook net bevallen! En ik ben veel dunner nu als bij Seth, maar een klein bolletje is er zeker al! Vooral savonds. Ennuh, mijn boobies zijn aan het groeien:$, jihaaaaaa!!
     
  4. Mvj

    Mvj VIP lid

    Mar 22, 2007
    8,623
    0
    0
    zuster
    zuid - holland
    morge !

    @talia : wauw dat zou super zijn ! gelukkig knapt je meisje weer op !

    @thamara : maandag hebben we het intake gesprekn bij de chreche ....en per 1 januarie hebben wen een plek , de hele woensdag gaat jelmer van huis !
    en per aug gaan ze beide anderhalve dag !

    @all mijn longen gaan stukken beter, ik hoest nog wel maar dat geeft niks, ha heeft het vanmorgen gecontroleert ....
    ik durf alleen niet te zeggen dat ik nu weer voorholte ontsteking heb gggrrrr maar het komt goed , ik ga flink sprayen en dan slaat het niet op mijn longen, ha wil nog even geen kuur geven ....:)
     
  5. taliaa

    taliaa VIP lid

    Mar 2, 2007
    16,089
    2,221
    113
    Brabant
    @mvj, gelukkig gaat met je longen beter!!!! en wat nou niet durven zeggen:( jeetje, ik vind voorhoofdholteontsteking al een crime, en jij bent er een soort van blij mee omdat t met de rest wat beter gaat!!! dikke knuff hoor, ik vind je erg dapper!!
    hoe is het met je suikers??

    @makkie, wat een lieve reactie:) ja, zou echt super zijn. Zitten wel wat haken en ogen aan,maar niks wat niet op te lossen is:)
    (ik kijk nu vnl uit naar het stoppen met werken, zou nu ook kunnen, maar dan zouden we niet kunnen kopen)
    Ja pleegkindje, heb dat hier geloof ik nog nooit in de groep gegooid. Maar dat is iets wat in mijn hart zit. Klinkt een beetje vaag, maar zo is het.
    Altijd al geweest. manlief wou eerst zien hoe we het er met ons eigen kindje vanaf brachten. NU is het onmetelijke verlangen er naar een 2e eigen kindje. Maar als dat er ooit van komt en alles loopt goed, dan gaan we ons zeker verdiepen in pleegzorg. Mijn voorkeur gaat nu uit naar crisis, maar dat zou dus betekenen dat ik niet meer kan werken. Dus een leuk, betaalbare huurwoning zou hoe dan ook welkom zijn:)
    jeuh, je buikje! kun je het nog wle verbergen dan, omdat je al zo slank van jezelf bent!!! dan valt het meer op denk ik...
     
  6. DebJes

    DebJes Fanatiek lid

    Jul 19, 2008
    3,421
    0
    0
    Pedagogisch medewerkster
    Scheveningen
    !e kindje van harte met de kleine meid! Heel veel plezier vandaag! En succes bij de prik!

    Taliaa ik ben pas schoentjes gaan kopen een maand na dat Jesse echt goed liep. De eerste schoen moet een flexibele sol hebben! Maar als je naar goede schoenenzaak gaat leggen ze je het daar allemaal uit! En binnen lekker helemaal niks aan geven! blote voeten is de beste manier om goed te leren lopen! Vooral ook omdat zo'n voetje veel transpireerd is het beter om de voet goed te laten luchten. Jesse heeft thuis dus nooit iets aan (ja sokken, maar die trekt hij zelf uit)
    Fijn dat I weer opgeknapt is!

    Pooh sterkte bij de dokter!

    Jesse vanacht slecht geslapen (slapen opzich gaat weer beter, de ene nacht sdlaapt hij in 1 ruk door de andere nacht komt hij wel is eventjes wakker) hij kwam om 23:00 uur wakker en heeft gespookt tot 00:30 uur. Hij had ook verhoging dus denk door de M-prik, van de vorige had hij nergens last! Nou na een uur en kwartier bezig te zijn geweest met hem was ik kapot! Ik dacht ik neem hem even tussen in ( nog nooit gedaan) hahaha nou dat werd hem ook echt niet! Hij dacht dat die kon spelen, wist al wel in me achetr hoofd dat het niet zou werken, jesse zit ons bed altijd als 1 groot speelkleed ;) koppeltje duiken, gek doen met papa etc, want dat zijn de dingen die hun altijd op het grote bed doen. Ik heb Jesse toen maar terug naar bed gebracht maar daar bleef hij zeuren, toen een tuitbeker met beetje pap gemaakt en toen is hij gaan slapen gelukkig!

    Hij ligt er nu weer in, kan ik even mijn dingen doen!
    Straks even kerstshoppen ;)
     
  7. lot23

    lot23 VIP lid

    Aug 13, 2006
    6,130
    0
    0
    gelderland
    Mvs ik hoop en duim voor een super mooi ei!!
    Hoe is het verder nu tussen jouw en je man weer helemaal ok?

    Mvj jeetje je blijft ontstekingen houden, maar je klinkt wel weer positiever, rustig aan he en ging
    J vandaag wennen op het kdv?

    Taliaa dat klinkt allemaal erg leuk, wat zou dat super zijn voor jullie en wist niet dat jullie
    een pleegkindje zouden willen....
    Je zegt misschien stoppen met werken is dat huis niet duurder dan als je groter gaat? Sorry voor de vragen!

    MYRTHE GEFELICITEERD MET JE VERJAARDAG EN EEN HELE LEUKE DAG!!

    Makkie al een groeiend bolletje mooi joh!! Nog een weekje en je kan het vertellen spannend zeg!
    Pooh bazen zijn soms echt erg he, gelukkig ben je lekker thuis, wat zei de ha?

    Tygo is nog niet fit, vanmiddag toch maar even naar zijn keel laten kijken want als hij hoest gaat hij huilen
    en kijkt erg moeilijk. Vind het soms zo moeilijk wel of niet naar de ha voel me echt zo'n zeurmoeder maar mijn
    moeder zei dat ik moest gaan want ze vind hem zo zielig. Hij ligt nu lekker te slapen, we gaan straks samen
    even kijken op het kdv en vanmiddag moeten we even voor de hypotheek gaan kijken......

    Had net bruin verlies met afvegen hoe dat nou weer kan erg vaag....
     
  8. DebJes

    DebJes Fanatiek lid

    Jul 19, 2008
    3,421
    0
    0
    Pedagogisch medewerkster
    Scheveningen
    Makkie ja ben ook benieuwd naar je buik!

    Taliaa was nog vergeten te reageren op je huis verhaal!
    Jeetje dat zou toch geweldig zijn he, dat een droom in werkelijkheid wordt gebracht! Weet hoe het is om ergens verlangen naar te hebben. Wij woonde heel klein 2 hoog met 3 trappen, ik wilde zo graag een groter huis liefst met tuin, maar we vonden appartement ook goed als we maar geen trappen hoefde te lopen!
    En ineens lag er brief op de deurmat! dat wij in aanmerking kwamen voor een nieuwbouwwoningen! 2,5 keer zo groot als onze eigen woning! Aan de duinen en een lift!
    Ik hoop zo voor je dat je moeder snel een keuze maakt en dat je al lekker voorui kan kijken in de toekomst ;)
     
  9. lot23

    lot23 VIP lid

    Aug 13, 2006
    6,130
    0
    0
    gelderland
    Debjes jullie genieten dus heerlijk in jullie nieuwe huis?! Lekker joh

    Pooh over die flesvoeding ik bedoelde dat Tygo nu gewone melk krijgt en dat wij ons afvragen of hier wel voldoende voedingsstoffen enzo inzitten omdat hij sinds die tijd zoveel ziek is, twijfel of we hem dan beter peutermelk kunnen geven?!

    Tygo heeft schoentjes van shoesme maar de zool liet los waardoor hij er raar op stond enzo nu was ik teruggeweest maar ze moesten shoesme bellen, belde ze gister dat ik nieuwe schoenen mag uitzoeken!! :)
     
  10. Mvj

    Mvj VIP lid

    Mar 22, 2007
    8,623
    0
    0
    zuster
    zuid - holland
    @lot : mmhh ik ben niet zo voor de peutermelk ...klinkt heel hard maar hoe ben jij groot geworden ?
    kindjes met bijv kma drinken nu soyamelk ...daar zit wel aardig wat in maar minder als in gewone melk ....
    las jij tygo gewoon fruit groente en vlees geeft ...en de vit druppels ..komt hij niks tekort !
    wel balen dat hij nog niet beter is ...

    meiden effe een tip , ik was vanmorgen bij de ha ...en die adviseerde mij en jelmer om er vooral nu uit te gaan ...het is heerlijk koud weer en supergezond voor de kindjes !
    ten zijn ze doodziek zijn met overgeven en zo dan niet ...maar volgens de ha neemt met dit weer de verkoudheidjes af ....


    @talia : ja de suikers schommelen nog wel ...maar dat kunnen ze nooit afnemen ....ze denken alleen nu dat ik meer last van suiker heb omdat ze bang zijn dat ik blijvende suiker heb .....dus na de bevalling ga ik echt wel op dieet .....echt wle ..ik wil geen diabeet zijn ...maar daar kun je het niet mee weg poetsen denken ze ...
    maar ik blijf er van overtuigd dat ik snel beter word....:D

    @lot : nee maandag hebben we de intake en per 1 januari hebben we een plek ...ben er zo blij mee ...en vanaf aug gaan ze beide andrhalve dag ...ook al zou ik dan niet werken ...het is zo goed voor ze ...en voor mij :D
     
  11. taliaa

    taliaa VIP lid

    Mar 2, 2007
    16,089
    2,221
    113
    Brabant
    ja positief denken is stap 1 mvj!!!:) jij wordt beter, punt uit!!!:)

    @lot, ja huis is wel duurder dan nu. maar we zouden nu ook op 1 salaris rond kunnen komen, zeker als mn man nog eens een keer opslag krijgt ofzo. Het is dan geen vetpot, maar goed,ik zou dan in de toekomst best weer een baan willen, maar wil nu zo graag genieten van mn gezin. (heeft vooral te maken met de hoeveelheid weekenden die ik moet werken hoor, ik kijk ook wel uit naar een andere baan, maar helaas nog niks gevonden.) Ik blijf nu sowieso werken totdat we weten waar we gaan wonen. op 1 salaris kunnen we geen huis kopen of via een makelaar huren, dus daar wachten we op. het liefst zou ik daarna stoppen of minder/ander werk:)
    geeft niks je vragen, ik wil ook altijd alles weten:)
     
  12. poohbear226

    poohbear226 VIP lid

    Feb 12, 2007
    9,547
    2
    0
    pillenboer
    zuid holland
    zo hallo, he, wat kunnen jullie veel schrijven in een ochtendje!!! hahahaha

    @mvj, jee, pijnlijk, voorhoofdholte ontsteking...brrrrr Goed stomen. Weet je wat goed werkt? Een rhinohorn....absoulte aanrader!! Google hem maar, het ziet er niet uit, maar werkt perfect!

    @taliaa, ik heb maat 42-43 schoen. Vreselijk lastig zoeken. Ik ben een luie schoenen koper, ga vaak naar scapino en daar kan ik ze zelf uitzoeken en passen. loop ook veel op Ecco.

    pfff domme mama hier. Had ik vanochtend via het internet een afspraak gemaakt voor Jens, bleek ik hem voor morgen te hebben gemaakt. We zaten al 40 minuten te wachten toen ik maar ben gaan vragen of we niet vergeten werden....eeeh
    Jens leek spontaan genezen in de wachtkamer, lief, spelen en gezellig!

    Maar hij heeft toch 2 flink rode oortjes en een reutel in zijn longen, dus antibiotica mee gekregen. Hij had ook opeens rode vlekjes op zn romp en ze dacht aan de 5e ziekte. Die is viraal, maar doordat je er koorts bij krijgt en verkoudheids klachten dacht ze dat ie op zijn oren was geslagen.

    Nu ligt ie in bed, hij was zo moe!
     
  13. taliaa

    taliaa VIP lid

    Mar 2, 2007
    16,089
    2,221
    113
    Brabant
    ha nog ff, wou even zeggen lang leve zp:) ik had nl niks opgeschreven mbt eitjes en fms en wist dus ook niet eens meer hoe mijn vorige cyclus eruit had gezien;)
    maar goed, vorige ronde eitjes ergens tussen dag 18 en 22 gesprongen, op dag 28 begoon het bruinverlies, uiteindelijk een cyclus van 30 dagen.
    Dat zou betekenen dat ik zondag/maandag al mijn NOD zou hebben en dat ik vrijdag bruinverlies kan hebben. oeioei, dat is nog maar 2 dagen....
    (en dan ga ik ervan uit dat ik wederom mijn ei tussen dag 18 en 21 heb gehad)
    jeetje komt nu wel weer heel dichtbij. En nu ik dit berekend heb ligt mijn kruidvattest me enorm te roepen, wahaha, nog een paar daagjes testje:)
     
  14. taliaa

    taliaa VIP lid

    Mar 2, 2007
    16,089
    2,221
    113
    Brabant
    ahhh, pooh:( arme jens. (en lekkere snuggere actie btw;)) Beterschap voor hem! moet hij "gewoon" uitzieken?
    oei 42/43, rampenplan;) ik heb ruim 43 (rechts bijna 44, links bijna 43, maar hele smalle voeten dus pas gelukkig vaak in 43). Ik slaag de laatste jaren goed bij Cinderella, alleen moet je ze daar wel vragen;)
    hebben ze bij jullie bij scapino 43??
     
  15. Mvj

    Mvj VIP lid

    Mar 22, 2007
    8,623
    0
    0
    zuster
    zuid - holland
    @jens : oeei dat klinkt niet lekker , word maar snel beter kleine man

    @pooh : ik heb wel rhinocaps die je moet oplossen ...bedoel je die ?
     
  16. Thamara00

    Thamara00 Fanatiek lid

    Sep 30, 2007
    1,171
    0
    0
    Thuis moeder
    Gelderland
    Ja ik kan alleen maar reusjes maken :(
    Ik heb tijdens de KS van N een eclamptische insult gehad (coma)

    Ze kunnen het wel testen of er een herhaling in zit, maar mijn man wil het risico niet nemen.
    Ik heb het nou ook een beetje geaccepteerd dat er helaas bij ons geen 3de komt.
    Heb gewoon 2 prachtige gezonde kids en ga daar heerlijk van genieten.
     
  17. poohbear226

    poohbear226 VIP lid

    Feb 12, 2007
    9,547
    2
    0
    pillenboer
    zuid holland
  18. taliaa

    taliaa VIP lid

    Mar 2, 2007
    16,089
    2,221
    113
    Brabant
    hmmm, toch maar weer bij de scapino kijken...

    @thamaraa: niet verkeerd bedoeld he, die reusjes;)
     
  19. Thamara00

    Thamara00 Fanatiek lid

    Sep 30, 2007
    1,171
    0
    0
    Thuis moeder
    Gelderland
    Nee snap ik hoor, dat je het niet verkeerd bedoelde.
    Krijg ik vaker te horen, en ik heb ook reusjes :D

    M staat buiten te stuiteren want er vallen ienie mienie kleine vlokjes sneeuw naar beneden hahaha
     
  20. poohbear226

    poohbear226 VIP lid

    Feb 12, 2007
    9,547
    2
    0
    pillenboer
    zuid holland
    @thamara, hebben jullie al sneeuw??? Ben zo benieuwd hoe Jens er op reageert!!! Hij heeft van mn moeder zo'n sneeuwpak gehad, ik zie hem al in gedachten in zijn hobbelpaard buiten in de sneeuw.
     

Share This Page