juni 2010 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door butterfly83, 23 sep 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. tihany

    tihany Fanatiek lid

    25 jan 2007
    1.465
    0
    0
    zorgkundige
    Belgisch Limburg
    een echte betekenis is er niet voor denk ik. Wordt meestal gegeven aan de mensen die komen zien naar je babytje als herinnering aan de geboorte.
    zo hou ik alle suikerbonen die ik krijg in mijn glazen kast.
     
  2. tihany

    tihany Fanatiek lid

    25 jan 2007
    1.465
    0
    0
    zorgkundige
    Belgisch Limburg
    als je ongerust bent, zou ik eventjes bellen. Het kan niets zijn, maar dan kunnen ze je toch gerust stellen he.
     
  3. Maxi

    Maxi Actief lid

    22 okt 2007
    458
    0
    0
    peuterleidster
    NL
    Hoi allemaal,

    @dingeltje Super dat je weer in verwachting bent, gefeliciteerd

    @ desi Wat heftig bah, wat zul jij bang zijn geweest, fijn dat het nu beter gaat.

    @ hum weet ff niet meer, mag je wel sushi tijdens de zwangerschap, het is toch rauw, en met sommige vissoorten moet je geloof ik ook oppassen vanwege vervuild water (kwikstoffen e.d)

    @ moettie30 gewoon bellen, in mijn info folder van de vk staat dat je moet bellen bij vag. bloedverlies. en waarom zou je in onzekerheid gaan zitten? doen meid.

    Ik ben 30, ben zoo zwanger dat ik daar eerst even over na moest denken... ooo erg hoor, dat is bij mij op dit moment het enige dat ik weet dat ik zwanger ben, ik onthou niet alles staat op briefjes echt irri verder bijna niet meer misselijk af en toe in vlagen, maar niet meer elke dag net als zere (.) (.). Het is wel raar hoor eert balen dat je je niet goed voelt en als het weg is baal je daar weer van, het wordt tijd om beebs te gaan voelen das het allerlekkerste gevoel (tot ze groter worden en je blaas en of ribben gaan vinden. maar dan voel je je echt zwanger elke keer die bevestiging oooh ik erheug me daar zo op. Dat was ook het enige dat ik miste na de geboorte van Jelle.

    Voor dames die al 1 of meerde kinderen hebben, zijn jullie nooit bang dat het allemaal gaat veranderen.... ik geniet nu zooo van mijn jochie hij is ondeugend maar zo lief, en schattig. Het is nu echt mama en Jelle 1 team, ben zo bang soms dat het allemaal anders wordt terwijl ik weet dat het zowieso anders wordt op deze leeftijd veranderen ze zo snel en steeds denk ik het kan niet leuker en toch... is het wel zo. dus maak me waarschijnlijk weer druk om niets... mama zijn... dat hoort erbij.
     
  4. Elisa

    Elisa Actief lid

    6 nov 2006
    258
    0
    0
    Amersfoort
  5. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Mooie foto's Elisa!
     
  6. Vogelinnetje

    Vogelinnetje VIP lid

    3 nov 2009
    7.347
    6.882
    113
    Ik merk wel dat ik als één van de laatste ben uitgerekend in deze groep :) Wel handig te lezen wat me allemaal te wachten staat haha.

    Vermoeidheid lijkt gelukkig minder te worden. Het enige waaraan ik merk dat ik zwanger ben is een veranderd eetpatroon. Ik merk dat ik niet veel tegelijk kan eten. Meerdere beetjes verspreid over de dag werkt wel. Ik krijg anders snel last van opkomend eten/maagzuur. Herkennen jullie dit?

    O, ik ben trouwens 31
     
  7. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Bij boterhammen weet ik van niets, maar als ik 's avonds warm eten heb gegeten moet ik een half glaasje cola drinken voor het verteren. Anders zit ik ook met maagzuur. Liefst nog cola waar de bruis grotendeels vanaf is.

    Krijg ook niet altijd m'n drie boterhammen in 1 keer op 's middags. Maar dan eet ik die verdeeld over de dag op. Vind ik lekkerder dan koekjes te moeten eten.
     
  8. Xaph

    Xaph Bekend lid

    3 okt 2009
    876
    1
    0
    NULL
    Zuid-Holland
    Ja, zou ik absoluut doen. Toen ik mijn vk vertelde dat ik een angelsound wou kopen, was dat het eerste wat ze zei: ga niet zelf denken dat alles goed is omdat je het hartje nog hoort. Als er wat is, bijv. bloedverlies, kindje minder voelen of zo, bel dan vooral even op. Waarschijnlijk is er niets aan de hand maar dat weet zo'n vk toch beter dan zo'n apparaatje.
     
  9. Elisa

    Elisa Actief lid

    6 nov 2006
    258
    0
    0
    Amersfoort
    Wanneer ben je uitgerekend? Ik de 28ste...
     
  10. Priscilla R

    Priscilla R Fanatiek lid

    9 nov 2007
    2.055
    0
    0
    huismama
    Oud-Beijerland
    @ Elisa heel mooi die foto's :)

    @ eten eet hier ook in beetjes grote hoeveelheden krijg ik er echt niet in dan wordt ik misselijk maagzuur voel me dan gewoon naar. Dus we eten lekker kleine beetjes over de hele dag.

    @ Sushi je mag het wel alleen als je echt 100% zeker weet dat het vers vers is. Maar ik laat zulke dingen staan beter voorkomen dan.. Dan maar even 9 maanden andere dingen eten wat zijn nou 9 maanden op heel je leven voor zo'n wondertje. :)
     
  11. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    En hoe zit het met gerookte zalm? Ik koop die meestal in van die pakjes bij Aldi. Dat mag niet dacht ik he?

    Ik laat ook liever dingen staan dan het me daarna te beklagen. Net zoals gisteren op het kerstfeestje was het aperitief cava. Iedereen zei dat 1 glaasje geen kwaad kan, maar ik heb vriendelijk bedankt.
     
  12. Priscilla R

    Priscilla R Fanatiek lid

    9 nov 2007
    2.055
    0
    0
    huismama
    Oud-Beijerland
    Nee kan je beter ook niet doen (vind ik hoor ieder voor zich ;) ) ivm de listeriabacterie de kans is wel klein maar toch aanwezig :)!
     
  13. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Dan ga ik het niet riskeren. Als ik bevallen ben, moet mijn vriend maar een lekker broodje gerookte zalm mee naar het ziekenhuis brengen :D
     
  14. Priscilla R

    Priscilla R Fanatiek lid

    9 nov 2007
    2.055
    0
    0
    huismama
    Oud-Beijerland
    Haha ja na de zwangerschap heb ik ook een heerlijk broodje filet american op. Smaakt echt zalig zeg als je het zo lang niet gegeten heb dan geniet je er nog meer van :) haha
     
  15. Elisa

    Elisa Actief lid

    6 nov 2006
    258
    0
    0
    Amersfoort
    Ik heb mijn vriend al een lijstje gegeven wat ik na de bevalling wil, sushi, oesters, broodje filet enz. Haha. Heb alleen het idee dat je daar dan helemaal niet meer aan moet denken! Alleen nog oog voor je kindje.
     
  16. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Ja maar Elisa, je moet toch eten? En vermits je moet rusten, kan je opdracht geven dat ze die lekkere dingen voor je klaarmaken :D
     
  17. Melanina

    Melanina VIP lid

    20 mei 2008
    9.070
    0
    0
    Pedagogisch medewerkster
    Spijkenisse: Eindelijk na 13 rondes zwanger !!!!
    ik wil weer lekkere geitenkaas en brie en andere dingen :)
    drank kan nog even niet want ga borstvoeding geven

    Echo was weer prima nu is het net als jullie wachten tot de 20 weken echo pffff haha word lastig wachten na elke week een echo gehad te hebben .
     
  18. Cycaa

    Cycaa Actief lid

    15 jan 2008
    484
    0
    0
    In between jobs
    Zuid-Holland
    Hi

    @Leeftijd, ik ben 32.

    @Moettie, ik zou ook bellen naar de VK.

    @Zwanger voelen, ik voel helemaal niets meer, heb alleen een dikke buik ;)

    @Elisa, mooie foto's

    @Maxi, ik heb nu een dochtertje van bijna 15 maanden. Ik maak me wel druk dat ik misschien straks minder tijd voor haar heb en dat ik dan minder van haar kan genieten. maar tegelijkertijd zie ik ook helemaal voor dat ze over een paar jaar gezellig met zijn tweeen aan het spelen zijn.

    @Eten en sushi, ik ben nu wel een stuk makkelijker dan bij de 1e zwangerschap. Sushi eet ik wel maar alleen bij een bepaald restaurant waarbij ik weet dat het vers is. Geitenkaas eet ik ook, mits het gepasteuriseerde melk is. Brie is volgens mij heel vaak met gepasteuriseerde melk, ik lees altijd het etiket voor ik iets koop. Kattenbak verschonen doe ik niet.
    Maar als dadelijk de kinderkamer/babykamer geverfd moet worden dan zal ik dat echt wel gaan doen maar wel ervoor zorgen dat er veel gelucht wordt.
    Drinken doe ik niet, er zeggen heel veel mensen een glaasje maakt niet uit maar ik zie daar de toegevoegde waarde niet van.

    Hier zit de dag er bijna weer op. Ik kijk uit naar het weekend want het werk is erg saai de laatste tijd.

    Misschien tot vanavond
     
  19. Cycaa

    Cycaa Actief lid

    15 jan 2008
    484
    0
    0
    In between jobs
    Zuid-Holland
    Fijn dat de echo goed was. Oh ja. Ik vond het lastiger qua eten/drinken tijdens borstvoeding dan tijdens de 9 maanden. Tijdens de borstvoeding voelde ik veel meer beperkingen qua bijv. uien, knoflook, scherp eten, kool enz.
     
  20. Priscilla R

    Priscilla R Fanatiek lid

    9 nov 2007
    2.055
    0
    0
    huismama
    Oud-Beijerland
    @Cycaa ja klopt dat had ik ook toen lette ik echt overal op wat ik at toen ik borstvoeding gaf vooral omdat me dochter zo snel last had van darmkrampjes.

    @Elisa is wel een beetje waar hoor althans hier wel kreeg amper eten binnen zat nog helemaal in een roes/extase leek het wel en had ook geen honger maar moest wel goed eten omdat ik bv gaf. Maar kon alleen maar naar me poppetje kijken heb ik de nacht dat ik in het ziekenhuis lag ook alleen maar gedaan had geen eens geslapen. :D
     

Deel Deze Pagina