Januari 2010 Mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door cruella, 22 apr 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. kareltje1

    kareltje1 Bekend lid

    3 sep 2009
    510
    0
    0
    Werk op een woongroep waar mensen met een verstand
    Noord-Brabant
    @Essie
    Die arm is al vanaf de zomer en de fysio denkt dat het ook met de hormonen te maken heeft. We wachten het maar af, heb verder niet te klagen, dus we doen het er maar mee...
    Alvast welterusten en succes met opstaan morgen! Doeiii
     
  2. Sjees

    Sjees Niet meer actief

    Zo ik heb net meegedaan aan het nederlands dictee en ben er met 26 fouten toch heel goed afgekomen vind ik zelf!

    kareltje, ik heb aardig wat gedaan,maar er staat nog genoeg op mijn lijstje,om 16.30 was ik in slaap gevallen en toen pas weer om 17.00 uur wakker.

    rebbel,hopelijk heb je lekker gebadderd

    jada, oh gelukkig heb je garantie,en helemaal mooi dat ze hem ophalen en weer terugbrengen,hopelijk heb je hem snel weer terug.

    Slaap lekker allemaal!
     
  3. pardoes

    pardoes VIP lid

    15 apr 2009
    7.680
    1.442
    113
    @ Sjees, nee er rommelde bij mij nog helemaal niks, om 16.15 nog een half uur aan de ctg gelegen en zelfs daar was geen enkele activiteit van mijn buik op te vinden en toen vanuit het niets kreeg ik iets buikpijn en voor ik het wist, lees half uur later, lag ik op de verloskamer met 7 cm ontsluiting.

    @ weeen, ik herkende het ook niet als weeen, je verwacht dat het langzaam opbouwt en erger wordt, men zegt een wee voel je door je hele buik, dus toen ik ineens onderin mijn buik pijn kreeg die kwam en ook niet weer weg ging, wist ik het niet, aangezien ik toch al in het ziekenhuis was, na een aantal minuten maar op de bel gedrukt, men zei het begint een beetje te rommelen we wachten af, 20 minuten later weer gebeld want het was niet leuk, en toen maar even kijken bij de verloskamer en al veel ontsluiting. Het enige wat ik kan zeggen is vertrouw je gevoel, ik dacht niet dat het weeen waren maar had wel zoiets van dit klopt niet, even naar laten kijken. Zoals hier al zo vaak gezegd als jij twijfeld en denkt dat er wat gebeurt dan bellen je gevoel zal er echt niet ver naast zitten. Op zo´n moment gewoon naar je lichaam luisteren.
    De vk die hier voor de nacontrole was, gaf al aan dat als we ooit een tweede willen en ik last krijg van mijn buik/weeen we niet meer zelf naar het ziekenhuis mogen rijden maar direct een vk moeten laten komen of een ambulance omdat ze bang zijn dat we het ziekenhuis niet gaan redden voordat ik volledige ontsluiting zou hebben :D. Als een evt tweede nog sneller zal gaan, dan weet ik het ook niet meer, in 75 min volledige ontsluiting en daarna 60 min persen vond men voor een eerste toch wel wat extreem. Bij een tweede zijn ze volgens mij bang dat hij er spontaan uitvalt ;)

    banner, snel even een andere gemaakt, binnenkort nog eens zoeken voor een mooiere, met foto´s ofzo maar nu klopt het in ieder geval weer.

    Rebbel, succes met je buikje weer, het is vandaag toch stiekem een spannende dag voor je.

    Hilli, fijn dat je stage klaar is, geeft weer wat rust.

    Ons kleintje ligt alweer heerlijk te slapen, en ik vertrek ook zo naar boven, lekker slapen ben ik al wel weer aan toe. Lekker warm in bed met die kou buiten is dat nog fijner. Weet er trouwens iemand of het al verantwoord is om mijn electrische deken in bed te doen.
     
  4. kareltje1

    kareltje1 Bekend lid

    3 sep 2009
    510
    0
    0
    Werk op een woongroep waar mensen met een verstand
    Noord-Brabant
    @Blaine
    Daar heb ik helemaal geen verstand van, sorry. Welterusten in ieder geval!

    Allemaal hopelijk een rustig nachtje en alvast een fijne dag voor morgen!!! Trusten!!!
     
  5. Sjees, dat heb je nog netjes gedaan, 26 fouten

    Blaine, jeej een andere banner. Elektrische deken, kan ik je geen antwoord op geven, heb er zelf geen.

    Slaap lekker allemaal meiden
     
  6. Sjees

    Sjees Niet meer actief

    Nog even een berichtje van mij,hier een aantal you-tube filmpjes over drukpunten die de bevalling opwekken,vooral het laatste filmpje is erg goed,maar zoals ze ook zeggen alleen gebruiken als je echt al mag bevallen!

    En drukpunten
    YouTube - labor induction/shoulder and back points voor rug en schouder
    YouTube - Acupressure to Induce Labor op de enkels
    YouTube - Acupressure Points to Induce Labor/ Labor Induction: leg and foot points benen en voeten (10 minuten per drukpunt)
    YouTube - labor induction points on the hand: LI4 handen

    YouTube - 9 1/2 MONTHS PREGNANT JESS WANTS HER BABY NOW!!!
     
  7. chevenne

    chevenne Fanatiek lid

    17 mei 2009
    1.073
    0
    0
    Goedemorgen allemaal,

    Ben al vanaf 5.30 wakker. Wilde op tijd wakker zijn, omdat het nog een barre tocht naar het werk gaat worden.
    Ook wil ik zo naar buiten met de hondjes, die mogen lekker even rennen en spelen in de sneeuw. Vinden ze zo leuk.
    Zo weer een dagje om weg te strepen ;)
     
  8. Ise

    Ise VIP lid

    28 okt 2007
    5.163
    436
    83
    Goedemorgen,

    Chevenne, morgen is jouw laatste dagje toch?

    Blaine, ik had het denk ik niet meegekregen dat hij zo snel geboren us, maar ik kan me voorstellen dat ze bij een eventuele tweede bang zijn dat hij er spontaan uitvalt..:D. Jemig, 60+75 minuten..:$
     
  9. Sjees

    Sjees Niet meer actief

    Goedemorgen allemaal!!!!!!!!!!!!!

    het sneeuwt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Vanmorgen al naar buiten geweest, ik heb de auto vast sneeuwvrij gemaakt voor mannetje, en het is echt heerlijk buiten!!
    Echt leuk zo'n laag sneeuw zeg!
     
  10. Belle1978

    Belle1978 Niet meer actief

    Goedemorgen!

    Ja, mooi hè? Zo'n witte wereld. Jammer genoeg voorspellen ze rond de kerst alweer hogere temperaturen. You can't have it all...

    Rebbel: hoe is jouw nacht geweest? Zijn de krampen weer weggetrokken?

    Blaine: jij hebt echt een snelle bevalling gehad zeg!
     
  11. Mamanama

    Mamanama Fanatiek lid

    10 apr 2009
    4.080
    65
    48
    Zoetermeer
    Goedemorgen! Hier ook al vroeg wakker, mijn dochtertje was om half 7 klaar wakker......
    Nu nog erg veel sneeuw hier, ga zo ff met haar de tuin in en moet eigenlijk nog naar de stad.....
     
  12. AnneMica

    AnneMica Bekend lid

    11 jul 2007
    731
    1
    0
    Goeiemorgen!

    @Sjees: joepie jij ook sneeuw! Heb je al een sneeuwpop gemaakt? :D En die filmpjes ga ik over een paar weken bekijken ;)

    Weëen ik herkende ze wel de vorige keer en nu ook weer dus.

    @Blaine waarom zou een elektrische deken (nog) niet kunnen? Ik heb er geen maar gewoon lekker doen denk ik :)

    Vannacht wat gerommel gehad hier, toch te druk geweest gisteren... Was nog niet te heftig dus dat scheelt weer.
     
  13. rebbel

    rebbel VIP lid

    2 jun 2006
    9.438
    0
    0
    goedemorgen!

    nou hier nog zwanger hoor! we werden vanmorgen wakker en mannetje zei meteen; geen gebroken vliezen?! haha! :D
    bij milan lag ik bij dit termijn te puffen!
    zometeen op controle, ik hoop dat het een beetje rijden is want er ligt hier een heel pak sneeuw! :)
    en dan gebak natuurlijk!! :D

    liefs rebbel
     
  14. Sjees

    Sjees Niet meer actief

    succes rebbel!

    hmmmm ik ga zo maar ns douchen, ben me een beetje aan het vervelen maar heb ook geen zin om iets te doen:)
     
  15. chevenne

    chevenne Fanatiek lid

    17 mei 2009
    1.073
    0
    0
    Ben na een barre tocht van een uur op het werk aangekomen. Wat een rit zeg. Er was erg slecht gestrooid.
    Normaal doe ik er een half uur over en word daar al een beetje benauwd van, nu van dubbel zo lang helemaal. Ik had helemaal tintelende handen en was kortademig. Niet zo fijn, helaas.
    Vanmiddag rond een uurtje of 13.00 de barre tocht weer terug. Vanavond weer heen, voor de kerstviering. Gelukkig kan ik dan met Jeroen meerijden, want zij hebben ook kerstviering.
    Morgenochtend nog en dan is het klaar.

    Collega's waren hier een beetje kortaf, dan loop ik helemaal te balen. Doe ik zoveel moeite om nog op het werk te komen, krijg je dat. Zij hebben makkelijk praten, zij wonen in het dorp, op loopafstand.

    De kids zijn nu in het dorpshuis aan het oefenen. Kan ik mooi nog even de laatste dingen afronden. De dagen worden minder, maar de hoeveelheid werk wordt toch nog meer. Het is wel even klaar nu.

    Om 6.45 liepen we met de hondjes buiten, vonden ze prachtig. Lekker ravotten. Heb ik echt van genoten.
     
  16. Sjees

    Sjees Niet meer actief

    Chevenne,waarneer ga jij stopppen met werken dan????
     
  17. Goedemorgen meiden

    Hier heerlijk geslapen, zei gisteren al tegen mijn vriend: morgen ligt er sneeuw. En ja hoor, heerlijk, zeker wel een aantal CM en komt nog meer aan, volgens de telegraaf site.

    Rebbel, haha Milan is goed op de hoogte.

    Chevenne, balen dat je collega's zo kortaf zijn, je moet zo maar denken, nog even en je hebt lekker verlof.

    Annemica, weer gerommel, jouw kleintje moet ook nog even blijven zitten hoor.
     
  18. Hilli

    Hilli Fanatiek lid

    26 dec 2007
    1.864
    0
    36
    @Sjees: 26 fouten is idd niet slecht. Dju toch, was dat gisteren? Hebben mijn vriend en ik gemist dan ... Tja, volgend jaar dan maar weer :D

    @Blaine: Volgens mij heb jij de sneltste bevalling gehad, die ik hier ooit al op het forum heb gelezen :D
    Jeej, je hebt eindelijk een andere banner. Veel beter hé :D

    @Chevenne: Laatste loodjes meid! Je hebt bijna verlof. Wat zal je blij zijn :D
    Seg, moeten je collega's daar nu kortaf voor zijn? Jij kan het weer toch ook niet voorspellen? En hoe er gestrooid is? En zeker nu het je voorlaatste dag is... Niets van aantrekken hoor!

    @Jada: Aah, door jou ligt er nu sneeuw :D Dankje :)
    Hier ook al een heel mooi tapijt. Echt dikke vlokken nu. kVind sneeuw altijd zo geweldig :D Als ik binnen zit of naar binnen kan wanneer ik wil tenminste :D

    kHeb al foto's genomen van het uitzicht :D Altijd zo leuk.
    Gaat het echt warmer worden rond de kerstperiode? Spijtig :( Ik kan mij absoluut niet herinneren wanneer er nog eens een witte Kerst was.

    Ik heb geslapen ... niet normaal :D Echt super. Eén keer wakker geweest en verder aan één stuk doorgeslapen. Tot 10 uur! Haha, dat was lang geleden, maar ik had het nodig. :D
     
  19. chevenne

    chevenne Fanatiek lid

    17 mei 2009
    1.073
    0
    0
    Morgen :)
     
  20. kareltje1

    kareltje1 Bekend lid

    3 sep 2009
    510
    0
    0
    Werk op een woongroep waar mensen met een verstand
    Noord-Brabant
    Goedemorgen allemaal!!!

    Ook hier best wat sneeuw en het is nog niet gestopt! Is wel mooi, maar als je er door moet, is het minder vind ik. Het ergste vind ik dat er helemaal niet was gestrooid hier, terwijl de voorspellingen er toch echt waren. Dus vanmorgen stond alles al vast en was het één grote chaos! Mijn man had er ook zeker een uur over gedaan terwijl hij er normaal binnen 20 minuten is.

    @Rebbel
    Lijkt me ook een heerlijk gevoel om zo wakker te worden vandaag! Ik blijf voor je duimen dat het kleine ukkie nog lekker een tijdje bij je blijft, succes meid!!! Hoe was het in het zkhuis???

    @Chevenne
    Balen van het weer, ik ben nu ook banger dan anders. Veel te bang dat er iets gebeurd. Eigenlijk stom want de kleine zit goed beschermd, maar het idee dat je zou vallen of een ongeluk krijgt...brrrr.
    Meid, nog even volhouden en dan lekker gaan genieten van je verlof!!! Veel plezier met de kerstviering vanavond!!!

    @AnneMica
    Doe jij het rustigaan meid!!!

    Ik blijf vandaag maar lekker binnen! Mn zusje komt zo hierheen gewandeld en brengt een paar boodschapjes mee, dus kunnen we toch vanavond pannenkoeken eten waar we zin in hadden en eten we tussen de middag lekker samen iets lekkers. Gezellig!
    Vanmiddag krijg ik 2 bewoners op visite, leuk!!!

    Fijne dag allemaal en succes met alles! Voorzichtig degene die er door 'moeten'. Knuffel
     

Deel Deze Pagina