Ziet er gezellig uit Jacq! Zo met die co-sleepers. Vind F het niet erg dan? Die was toch zo dat Camila op dr eigen kamertje moest liggen? hihi.
Ja, leuk, hè, let alleen niet op de rommel, ik had de kamer niet echt opgeruimd , doe ik alleen als er visite komt, hihi. F wilde eigenlijk meer dan ik dat ze weer terug bij ons op de kamer kwam en uiteindelijk moest ik toegeven dat ik haar ook wel mega miste! Ook gaat hij altijd erg vroeg slapen in verband met zijn werk, dus neemt hij haar altijd mee naar bed. Ik leg Rosalietje te slapen.
Rommel? Valt wel mee toch. Ik zie 2 bedjes tegen 1 bed aan, en bij 1 van de bedjes een stoel. Voor de rest niets. Dan wil je die takkezooi hier niet zien
Het is een combi van roze-rood, het lijkt wel een peeskamertje, hihi. F maakt het niet uit waar hij slaapt, als 'ie maar een bed heeft. Lekker makkelijk.
Ja idd en zelfs die stoel was me niet opgevallen! Er is trouwens ook nog iets van een dekentje/handdoek ofzo aan het voeteind van 1 bedje ! Maar rommel, nee die zie ik niet hoor!
Het valt op de foto wel mee, maar naast het linkerbedje staat nog het een en ander en dat vind ik er rommelig uit zien... Maakt ook niet uit, niet belangrijk! En normaal heb ik een effen lichtroze sprei over ons bed, om het geheel iets rustiger te maken!
Onze meid slaapt al een hele tijd in haar eigen bed, op haar eigen kamer. Zij vindt het prima en wij vinden het prima.. Nooit eigenlijk verder over nagedacht. Maar wat ik me nu eigenlijk afvraag. Hoe doe je dat als je kindje wat ouder wordt en kan gaan kruipen enzo en hij/zij ligt alleen in bed.. Als je kindje klein is, en nog niet kan rollen lijkt het me geen probleem. En als je kindje wat groter is en zelf van het bed kan gaan ook niet. Maar onze meid kruipt nu overal naar toe en overheen (ook in een slaapzak..). Hoe deden/doen jullie dat dan?? Ga je er zelf de hele tijd bij zitten, om in de gaten te houden dat ze niet van het bed afvallen..?? De foto's van die bedjes naast het grote bed zien er trouwens geweldig uit! Had er nog nooit van gehoord, maar het lijkt me erg gezellig!
De onze slaapt over het algemeen in haar eigen bedje. Maar als pappa er niet is en nu ze ziek is slaapt ze gewoon lekker bij ons. Ze sliep eerst ook door, maar nu weer wat minder, dus dan haal ik haar er wel eens 's nachts uit als ze ligt te huilen en dan komt ze ook bij ons. Ik ben 's nachts te moe om haar terug te leggen. En tegen de tijd dat zij echt gaat slapen ben ik alweer vertrokken.
Mees heeft in het gein veel bij ons geslapen, toen in zijn eigen bed (na 3 maanden) en helaas na ziekenhuisopname met 6 maanden ligt ie nu alweer 1,5 maand bij ons in bed... Ik vind het zo een moeilijk topic... ik wil eigenlijk wel dat ie leert om lekker alleen te slapen... maar stiekum vind ik het soms ook wel lekker om hem bij me te houden... Alleen begint meneer nu steeds heel enthousiast te trappen in zijn slaap! hahah dat si dan weer minder... Mijn man wil eigenlijk wel met de 4 minuten beginnen... maar als ie het op een brullen zet doet mijn moeder hart echt pijn... ;-(
Hier idem. En tussen de 10 en 14 maand was Mason elke nacht gemiddeld 8x wakker en kon ik heen en weer lopen. Ik wou Mason gewoon niet in ons bed. Ik ben daar absolute tegenstander van. Vind echt dat een kind in zijn/haar eigen bed hoort. Misschien is mijn mening ook wel zo sterk ,omdat ik nare ervaringen in mijn omgeving heb ( kind van bijna 4 nog elke nacht in bed en ouders die er problemen door hebben ). Ook zal het funest zijn voor een sexleven denk ik. ( ik zou tenminste nooit sexen als mijn kind naast mij ligt, en zou niet echt voorstander zijn van steeds andere plekken opzoeken dan mijn bed ) Maar een ieder dit dat wel wil is gewoon keuze voor zich Gelukkig zijn we niet allemaal hetzelfde
Nathalie hoe is het nu daar?? Yake, wat een geweldige foto's! Mag ik vragen hoe je dat ledikantje aan je bed hebt gekregen? Ik wil zoiets eigenlijk ook maken..
Onze oudste sliep de eerste 6 a 7 maanden bij ons omdat ze erg moeilijk sliep en ging daarna zonder problemen over naar haar eigen bedje. Onze jongste slaapt gelukkig een stuk beter maar ligt nog steeds bij ons. We vinden het gewoon ook erg gezellig en ons meisje ook. Ze zal over niet al te lange tijd wel overgaan naar dr eigen bed. Deze staat wel bij ons op de kamer omdat we eigenlijk een kamertje te weinig hebben nu. Als ze 6 maanden is gaan we verhuizen en dan krijgt ze dr eigen kamer...tot die tijd sowieso lekker bij ons in de buurt. Heerlijk
Marieke heeft 5 weken in een wiegje bij ons op de kamer geslapen en overdag beneden in de kinderwagen bak. Ze is nogal een luidruchtige slaper en maakte altijd van die zuchtjes en piepjes en dan dacht ik altijd dat ze stikte of zo en er bleek niets aan de hand te zijn. Na 5 weken eens geprobeerd in haar eigen bedje en dat was heerlijk, wel in het begin de babyfoon, maar dat was zo luid! daarna gewoon de slaapkamerdeuren open en ik hoor alles. Meestal slaapt ze door tot een uur of 5 en daarna neem ik haar in bed tot haar voeding van 7 uur, omdat ik anders elke 5 minuten haar tutje kan gaan geven, maar eerst probeer ik het met een tut. Ik heb tot 10 weken volledig borstvoeding gegeven en dat vond ik al intensief genoeg 's nachts. Ik geniet er ook van dat ik 's nachts alleen naast mijn man lig. Als er iets is, komt ze er wel bij. Ik merk ook dat ze graag in haar bedje slaapt en ze babbelt ook altijd als ze wakker wordt, heerlijk! x (dit is maar mijn verhaal, iedereen voelt zich ergens anders weer prettig bij natuurlijk, maar ik zou niet aan mijn nachtrust toekomen als die kleine schat er altijd bij ligt)
Ik zou het zelf niet doen. Ik hou van privacy, hij slaapt wel bij ons op de kamer, maar nooit van elk zuchtje wakker geworden. Was in het begin blij dat ik kon slapen. En nu slaap ik gewoon normaal. Als we een eigen kamer voor hem hadden lag ie op zijn eigen kamer. Maar goed ieder voor zich denk ik. Ik mis nu ook gewoon de intimiteit in de slaapkamer, tuurlijk kan je het hele huis gebruiken, maar af en toe in bed is ook niet verkeerd.
heb je gelijk in, maar dat kan bij ons ook hoor..... 's nachts slaapt ie dan wel vaak bij ons in bed maar tot een uur of 23.00 uur en overdag slaapt ie wel gewoon in zijn eigen bedje