paay kinderwens

Discussie in 'Films, televisie en nieuws' gestart door limmeke, 18 dec 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. s1980

    s1980 Fanatiek lid

    24 aug 2006
    1.213
    0
    0
    waanzin te top!!!!!!!!!!!!
     
  2. jingels

    jingels VIP lid

    8 jul 2006
    7.742
    1
    0
    Bovendien slikt ze hartmedicatie, gerelateerd aan leeftijd, dus zo´n goede conditie is ze niet. En dat is ook geen schande want ze is 60.
    Neemt niet weg dat het onverantwoord is om op die leeftijd daadwerkelijk nog een 2e kind te willen.
     
  3. Ikdus

    Ikdus VIP lid

    1 aug 2008
    10.695
    15
    38
    Jeetje, wat een ovedreven gedoe zeg.
    Tis bekend dat ze op jongere mannen valt en ze geeft ook duidelijk aan dat ze het alleen wilt doen als ze een vriend/man krijgt met een sterke kinderwens.

    Ik vind de leeftijd ook een beetje te hoog. Maar waarom mag een man van 67 ofzo nog wel een vrouw bezwangeren en een vrouw van 60 niet meer zwanger worden en is ze volledig ontspoort. Als dit haar nou gelukkig maakt, laat dr lekker.
    Waarschijnlijk krijgt ze toch geen vent met een zeer gewenste kinderwens dus gebeurt het ook niet.
     
  4. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
    Een vent van 67 vind ik ook te oud!
     
  5. rianne19

    rianne19 Fanatiek lid

    15 apr 2008
    1.366
    0
    36
    Purchaser
    Zuid-Holland
    Als zij 100 wordt, word ik 120..kom op zij kan inderdaad echt NIET 100 worden!
    Wat denkt ze wel om een kind te willen nu!
     
  6. Ikdus

    Ikdus VIP lid

    1 aug 2008
    10.695
    15
    38
    Tja ik ook, maar goed als men er gelukkig van word moeten ze maar doen wat ze niet laten kunnen.
    Ik vind ze dan niet meteen gek of niet goed in hun hoofd of egoistisch.

    Niemand heeft jou een morgen beloofd..
    Dus reacties als wie zegt dat zij 100 word vind ik al helemaal overdreven.. ( weet niet meer van wie die reactie kwam;) )
    Een kerngezonde jonge mama kan ook 2 jaar later overlijden.
    Of opeens zo ziek worden dat ze dr kindje niet meer alle gewenste aandacht kan gaan geven.

    Tuurlijk staat het raar als je 12 bent en iemand vraagt hoe oud is jou moeder/vader, ja mijn mama/papa is 75. Maar betekend niet dat ze minder liefde in zich hebben dan jonge ouders.

    Nee hoor ik oordeel over leeftijd, zolang het kind het goed heeft is alles wat teld.

    Neemt niet weg dat ook ik mevrouw Paay, aandachts geil vind hoor.
    Maarja ze heeft eerlijk gezegd dat ze krap zit en dus allerlei manieren aanpakt met beide handen om centen te verdienen :)
    Je moet wat toch.
     
  7. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
    Hihi, die reactie was van mij! En natuurlijk als mensen op deze leeftijd er voor kiezen om voor een kindje te gaan, niemand die ze in de weg staat hoor.

    Maar jij zegt dat niks in het leven zeker is, daar heb je natuurlijk gelijk in, maar ik vind wel dat als je 60 jaar bent je er toch eerder rekening mee kan houden dat je sneller ziek word en/ of komt te overlijden dan wanneer je een twintiger bent, toch?! Dus is het dan eerlijk om een nieuw leven te maken, misschien ben ik niet degene die daar over moet oordelen, maar ik vind zelf van niet.
    Zo ook dat je steeds minder mobiel kan raken naar mate je ouder word.
     
  8. Ikdus

    Ikdus VIP lid

    1 aug 2008
    10.695
    15
    38
    Ik vind dat leeftijd echt geen garantie geeft op een langer leven bij je kind. Kijk maar na Guusje !!

    Inprincipe vind ik elk persoon met een kinderwens en ook een kind krijgt egoistisch, we doen het toch allemaal in ons eigen belang een kind mogen krijgen.
     
  9. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
    Nee inderdaad geen enkele leeftijd geeft garantie op een lang leven, dat niet nee.
    Maar het is wel bekend dat er meer ouderdoms ziektes bestaan dan ziektes bij een jongere leeftijd.

    En misschien is het egoïstisch van de mens om een kinderwens te hebben, maar tegelijkertijd lever je alles wat je hebt in om je kindje een gelukkig en goed leven te laten hebben, dus daar vind ik niks egoïstisch aan.
     
  10. MG2009

    MG2009 Niet meer actief

    Vreselijk mens die Paay.
     
  11. Ikdus

    Ikdus VIP lid

    1 aug 2008
    10.695
    15
    38

    Ik heb een goed en gelukkig leven, maar ik vind/vond mn moeder wel enorm egoïstisch toen ze een kind wilde krijgen.
    En zo kijk ik nog steeds na iedereen :)

    Al heb ik zelf ook voor ooit een kinderwens en ga ik iemand helpen met een kinderwens.

    Neemt niet weg dat we niet egoïstisch zijn omdat we ze alle liefde geven en zo een gelukkig mogelijk leven willen geven.
    Want eigenlijk doen we dat ook uit pure egoïsme, niemand wilt een ongelukkig kind want daar word je als ouder ook weer ongelukkig van.

    Edit: Je kan dus eigenlijk wel stellen dat ik zowel egoïstisch ben als hypocriet hahah.
     
  12. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
    Tja maar om dat nou egoïstisch te noemen, ik vind dat nogal een negatief woord, en volgens mij bedoel jij het niet helemaal zo.

    Tuurlijk kiezen wij als ouders ervoor om voor een kindje te gaan, daar kiest het kind niet voor nee, dus in die zin doen we het voor onszelf en niet voor het kind. Daar heb je gelijk in.
     
  13. Snoopy1983

    Snoopy1983 VIP lid

    11 feb 2008
    9.543
    4.729
    113
    Vrouw
    Volgens mij is hier niets van waar, ze is laatst bij Jensen geweest en heeft daar duidelijk gezegd dat het onzin is, ze noemde daarbij vooral dat ze veel te oud is nu.
     
  14. burningkarma

    burningkarma Fanatiek lid

    8 jan 2008
    2.605
    0
    0
    Veenendaal
    Het zal wel uit z'n context zijn getrokken. Kun je op je 60ste nog wel kinderen baren eigenlijk? Of ligt dat aan de overgang of je die wel of niet gehad hebt?
     
  15. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    28 okt 2007
    10.662
    0
    0
    Nee dat kan niet, daarom heeft ze een eiceldonatie nodig.
     
  16. Boomer2009

    Boomer2009 Fanatiek lid

    4 aug 2009
    2.002
    0
    0
    NULL
    Brabant
    Ach ja, misschien vindt de pers het ook wel erg leuk om nu een zinnetje van Paay uit te lichten en er weer een mooie kop boven te zetten. Dat dan weer wel...

    Neemt niet weg dat ik het nog steeds belachelijk vind.
     
  17. Miepie74

    Miepie74 Fanatiek lid

    10 okt 2008
    4.062
    8
    0
    Had die Theo Maassen toch een punt vorige week.... (vond ik al maar goed, haha!) Wat een zielige aandachtsjunk inderdaad!
     
  18. 4days

    4days Niet meer actief

    Whahahaha, wat een DOOS!
     
  19. Alita

    Alita Niet meer actief


    precies!!! En dan wie zegt hoe ze het bedoelde, je moet natuurlijk niet alles geloven wat ze schrijven he!!!
     
  20. Life in Pink

    Life in Pink Niet meer actief

    Ach, het is wel de Telegraaf (vrouw) waarin dit artikel verschijnt. Ik ga er vanuit dat het totaal uit de context is getrokken, dit zijn natuurlijk ook wel een stel sensatiebakken!
     

Deel Deze Pagina