Ohhh wat jammer, hier is er nog wel volop leuke kleding bij de h&m! Ik hoop dat je toch nog wat leuks vind!
vinden jullie de lat zo hoog liggen bij popstars ik vind het soms echt tegen vallen en dat ze vals zingen die dochter van robert ook die zette in en was echt niet zuiver dan hoor je er niet eens commentaar over en een ander die wel goed zingt hebben ze weer wat over de zeuren. gelukkig word het haar van die kristel wel elke week beter eerste paar keer kreeg ik de kriebels ervan dacht nog een keer en dan ga ik er wel heen haar haar doen hahahahahah. oudste dochter en haar moeder jah uh liggen elkaar geen idee ze kwam laatst met een antwoord van jah iedereen houd toch van z'n moeder omdat het je moeder is ze bedoelde daarme van is mijn moeder ik hoor er van te houden. hoop dat de week snel voorbij is ze voelt namelijk voor mij wel als mijn echte dochter en mis haar echt
pff dames wat word er weer veel gekletst! Ben zo ontzettend moe de laatste dagen.. jeetje.. en ook best veel last van mn rug. Ben blij dat ik nog maar 2 dagen hoef te werken en dat het dan klaar is! Had trouwens gisteren mn baas nog even gesproken.. En we hebben het nu zo gedaan dat ik de kerst dagen werk van 10 tot 17 en dat ik dan klaar ben en dat ik dan vakantie heb tot 15 januari. dus 4 weken van te voren. en 12 weken erna. betekend dat ik rond 10 mei weer hoef te werken! klinkt zo wel lekker haha.. ik heb het hele jaar eigenljik geen vakantie gehad en heb zo ontzettend veel over uren gemaakt dat we die eerst op gaan maken. verder word morgen het kamertje klaar gemaakt!! dan hoef ik alleen het gordijntje nog bij mn moeder weg te hebben en dan is het echt klaar! oh wat heb ik daar zin in! En komende week gaan we het wiegje ook vast halen met alle bekleding enzo. zetten we ook in de baby kamer klaar. en kan ik in januari gelijk alles wassen en strijken enzo! heb me nog best lang in kunnen houden! hihi
Hallo! Pff eindelijk tijd om even bij te lezen. Vandaag gewerkt en moest nog ff knutselen op de computer voor mijn schoonmoeder (hier wel een hele lieve..). Maar daar ben ik nu mee klaar. Morgen leuke dag, ga met mijn schoonzussen op stap (5 stuks en dan gaat er nog eentje niet mee ook..). Tja, dat krijg je met een man met 6 broers.. Bhappy, hier nog niet zoveel sneeuw, een klein laagje. Hoop dat er nog wat meer gaat vallen.. En draaipoging gaan ze niet proberen na mijn eerdere keizersnee, dus beeb moet het helemaal zelf doen. We zullen zien. Jeetje, lees dat er al meer meiden met verlof zijn, lekker genieten jullie! En goed uitrusten, na de bevalling is het doorslapen (waarschijnlijk) wel even gebeurd. Mamastarlight, jeetje wat een verhaal van die vriend en de helderziende.. pff. Evenstar, geweldig dat je baas je echt op vakantie stuurt! En echt lekker relaxen dan!! Bloempje, mooie foto's van je shoot! En leuke kleren heb je gekocht. Muur! Balen van je autoschuiver. Gelukkig heb je zelf niets.. Doe jij het ook even rustig aan.. Mama25, lieve spam van Jaylinn weer, wat is het toch een schatje. Ninja, fijn dat je petekindje weer thuis is. Angel, hoe gaat het met je, jij hebt toch al verlof? Kun je een beetje wennen thuis? Babyfoon: wij hebben een babyfoon die op de radio uitzend, kun je gewoon met een wereldontvanger beluisteren. Nadeel is wel dat iedereen dus kan luisteren, maar groot voordeel is het enorme bereik. Officieel mogen die niet verkocht worden in NL, maar wij hebben hem gekregen van mijn zwager. Die hadden hem nog van hun kinderen (zijn nu 16 en 14). Belliebel, leuke stoere jas! Mammamia, jij ook al bijna verlof, lekker hoor. Mini, lekker bijna het kamertje klaar. Ben benieuwd..
SKITTLES!!! en dan vooral de groene, die smaken zoals groene Andy ruikt (en witte reus allesreiniger)
Oh hier moet ik nog ff op reageren: SPEKJES! MMM, mama koopt ze met het excuus dat ze voor Jasmijn zijn, maar ondertussen haha.
Mir, ik vind de lat ook hoog, vind ook echt dat de jury (op Maurice na denk ik) een voorkeur heeft en daar ook cijfers naar geven. Want zo fantastisch vond ik Dewi deze keer niet, en ik vond Robin ook niet goed. Alleen Wesley en Kim vond ik goed deze keer. Maar hey, ik ben maar een leek Ik heb trouwens echt ineens best veel pijn aan mijn litteken, nu weet ik dat dat wel normaal is op het einde, maar het voelt echt niet fijn nu zeg! Kleine is ook onwijs druk in de buik dus dat werkt ook niet echt mee! Boni voel jij je litteken ook? En weet niet of er nog andere meiden zijn met een eerdere keizersnede?
Mini, ligt er bij jou ook sneeuw, of is het eiland overgeslagen? En fijn dat je kamertje bijna af is! Boni, heel veel plezier morgen met je schoonzussen, lijkt me erg gezellig!
Heb net te lang in een webwinkel rondgehangen dat mijn winkelmandje weer leeggemaakt is en heb geen zin om weer opnieuw te beginnen met zoeken. pffffff Ga naar m'n bedje, morgen weer een dag. Slaap lekker allemaal.
zo... ik lag gewoon om 8 uur in mijn bedje gisteren, zo moe was iik. Wat een boel hebbn jullie weer gekletst zeg! Ik ga even bijlezen! @Boni: ik heb inderdaad nu vakantie en mijn verlof begint eerste kerstdag, maar ik hoef dus niet meer te werken. Wennen... hahaha het is thuis nog heel druk, dus ik heb me nog niet verveeld. Maandag is de eerste dag dat ik even alleen thuis ben zonder kinderen @Mir: snap dat je je dochter mist. Een week is ook lang. Heb jij die dochter uit een relatie met een vrouw? Of begrijp ik het nu gewoon verkeerd?
Goedemorgen Jeetje wat gaat de tijd snel... alweer een weerk voorbij. Vandaag 31 Weken!!! Yeahhhh!! Verder hebben we hier uitgeslapen tot half 9... das heel wat voor een kleine dreumes hihiih. Maar vind mama niet erg hoor!! Verder wel redelijk goed geslapen. Kleine mannetje is duidelijk aanwezig. Ben zo benieuwd naar hem... @ Boni veel plezier vandaag!! @ De rest... alweer vergeten Blijft niet veel hangen... Nou ga hier maar eens een luier verschonen is hard nodig...
jaa hier ligt zo'n 10cm ongeveer! meestal worden we wel over geslagen door de warme zeelucht, maar dit keer niet!!
even een vraagje... we gaan zo t plankje boven de commode ophangen.. maar hoe hoog hebben jullie hem ongeveer hangen?
Angel, lekker dat je zo vroeg op bed lag! Mini, ja dat dacht ik ook dat de eilanden vaak overgeslagen werden. Tenminste de kustprovincies hebben ook niet altijd geluk en dat is het vaste land, dus dacht dat de eilanden dan ook niet vaak sneeuw zouden hebben! Maar wat leuk dat jullie ook sneeuw hebben! En ja het plankje, ik zou hem zo hoog hangen als jij bij komt met je arm. Rekening houdend dat je kindje groter word en straks gaat staan... Hier lag ik uiteindelijk iets voor 12 in bed, had nog onder de warme douche gestaan omdat ik zoveel pijn had aan mijn litteken, maar ik werd daar helemaal duizelig en misselijk en Fred was nog overwerken dus was er maar weer gauw uit. Uiteindelijk met een kruik in bed gaan liggen en in slaap gevallen. Maar jeminee zeg wat deed dat zeer, was echt niet leuk! Nu is de pijn wel minder gelukkig!
Ohhh en mama, lekker uitgeslapen!! Ben jaloers!! En er is hier een wonder gebeurd, ik heb een kerstkaartje van mijn opa en oma gekregen ondanks dat ik mijn opa's verjaardag vergeten ben een kaartje te sturen en bij mijn oma te laat ben... Misschien mag ik het zo niet zeggen, maar had dat niet verwacht!