kind alleen thuis laten om uit te gaan!

Discussie in 'De lounge' gestart door Shaylen, 20 dec 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. chantal1984

    chantal1984 Niet meer actief

    Ik zeg altijd waar een wil is is een weg .. In mijn ogen zal er altijd een oplossing te vinden zijn .. Maar goed nogmaals zo denk ik er over, push niemand om er ook zo over te denken ;) ..
     
  2. Eliza1986

    Eliza1986 Bekend lid

    12 mei 2009
    517
    0
    16
    Zoetermeer
    Ik denk dat we hier gewoon beide anders over denken.
     
  3. Writer

    Writer Niet meer actief

    komop zeg even vuilens naar beneden brengen ben je slechte moeder:$dat vind ik echt super overdreven , het kan iedereen welles iets overkomen ,ook in eigen huis ,naast je baby,dus als zo moeten denken kunnen we geen 1 minuut uit buurt van je kindtje blijven,ik klets ook welles even met buurf 5 minuutjes voor de deur ,om nou meteen vanuit te gaan dat iets gaat gebeuren

    je kan niet vergelijken met iets van 4 uur , ook nog naar kroeg:xje baby van 5 maanden allen laten ,krijg gewoon kippevel van , echt melding van maken hoor deze mensen deugen niet als ouders
     
  4. chantal1984

    chantal1984 Niet meer actief

    Hoezo zou je je buurvrouwtje niet vragen ?
    En ja als je dan niet een buufie hebt oid die het even voor je zouden kunnen / willen doen dan laat je het toch gewoon ff staan ...
     
  5. sjmmie

    sjmmie Actief lid

    27 okt 2009
    487
    0
    0
    NULL
    NULL
    je dringt inderdaad niemand je mening op, maar geeft sommige moeders die niet anders kunnen dan even 2 minuten hun kind alleen te laten wel een overantwoordelijk gevoel te geven. inderdaad er kan van alles gebeuren, maar het vallen van een trap met een kind op je buik lijkt me erger dan zelf vallen, maar goed daarover verschillen we van mening en dat mag inderdaad zoals je zelf zegt.

    verder gaat het hier om het alleen laten voor 4 uur! dat is heel anders dat 2 a 5 minuten.. dat is de issue ;)]

    edit en offtopic, vuilnis laat je niet een paar week staan als je man bijvoorbeeld uitgezonden wordt naar een ander land:D
     
  6. chantal1984

    chantal1984 Niet meer actief

    Waar heb ik gezegd dat je dan een slechte moeder bent ???
    IK zou me er niet goed bij voelen om mijn kind alleen te laten ook niet in het geval met het vuilnis buiten zetten en snap niet dat mensen dat kunnen, heb nooit gezegd dat je een slechte moeder bent als je het wel zou doen ik heb alleen gezegd dat ik het niet snap ! En ik vergelijk het ook niet me 4 uur alleen laten, maar dan moet je even mijn 1e post lezen ;)
     
  7. chantal1984

    chantal1984 Niet meer actief

    Idd ... Even goede vriendjes toch :D
     
  8. Arti13

    Arti13 Niet meer actief

    Shaylen,..wat ga je nu doen? Ik hoop dat je besluit wel melding te doen.
     
  9. Kiwi08

    Kiwi08 Fanatiek lid

    30 okt 2008
    1.169
    0
    0
    succes shaylen met het besluit wat je gaat nemen, ,maar ook inde situatie waarin je nu zit met die ouders van dat kindje..
     
  10. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    Mijn buurvrouw spreekt amper Nederlands (is Chinees) en heeft 4 kids, haar man en haar moeder om voor te zorgen en zal me voor gek verklaren wanneer ik haar vraag om mjn vuilnis weg te gooien.

    ff laten staan mag/kan niet en al helemaal niet voor een lange periode. Naar mijn idee is het toch verstandiger om zelf even met de zak naar beneden te lopen wanneer mijn dochter op bed ligt dan dat ik met die zak en haar op mijn arm die trap afga.
     
  11. Writer

    Writer Niet meer actief

    oke je zegt dan niet dat mensen die dat doen slechte moeder zijn , maar je geeft wel het gevoel snap je;) je zou nooit je kind allen laten ook geen minuut ,maar soms kan je niet anders hoor ,veroordeel mensen niet als dat ze niet anders kunnen

    mij zus was met haar baby op arm van trap gevallen ,het is maar een voorbeeld maar ongelukje zit in kleine hoekje

    er zijn zat moeder bij schoolplein die hun oudste moeten halen terwijl jongste thuis slaapt ,vind ik ook raar ,want ik snap het ook niet ,soms zitten ze wel 15 minuten te wachten ,maar goed ze kunnen blijkbaar ook niet anders , of denken gewoon anders over
    datg soort dingen kan je nooit vergelijken met iemand die voor zijn lol naar kroep gaat :( ,
    snap het echt niet , konden ze wel genieten van hun avondtje terwijl kleine allen thuis was??? kan me echt niks bij voorstellen hoor ,dat is een melding waard ,in belang van het kindtje gewoon
    maar mensen die even vuilensje buiten zetten of even 2 minuten wat moeten doen vergelijk nooit met dat soort mishandeling
     
  12. Moonchild82

    Moonchild82 Actief lid

    8 mei 2007
    455
    1
    0
    Postbode & Interieurverzorgster
    Hoofddorp
    Ik begrijp de reacties van mijn voorgangers wel. Alhoewel ik me ga onthouden van commentaar over wie wel en wie niet kinderen zou mogen krijgen. Dat is niet aan mij, of aan iemand hier op het forum om over te oordelen. We zullen gerust allemaal onze dingen hebben, waarover een ander precies zo denkt.
    Alhoewel dit natuurlijk een extreem geval is, van nalatigheid en egoisme van de ouders in kwestie.

    Ik snap TS haar gevoelens ook en dat ze hierom de vriendschap zou verbreken, MAAR (!!) ... bedenk dan misschien even, dat jij mogelijk de enige bent, die dit weet. Dat zij zijn gaan stappen, en hun kleintje moederziel alleen thuis laten. Dat je hierom de instanties wil inlichten, kan ik zeer begrijpen. Maar als jij de enige bent, kun/wil je dan de vriendschap verbreken, wetende hoe zij nu hun kleintje behandelen. Misschien dat je beter de vriendschap zou kunnen aanhouden, al is het maar omwille van hun kleintje.

    Maar misschien dat een goed gesprek van moeder tot moeder al kan helpen. Wel zou ik ze op de hoogte stellen van het feit dat je dit meldt aan de instanties. Wat zij gedaan hebben, is absoluut niet goed te praten, maar instanties inschakelen achter iemand z'n rug om, net zo min. In mijn ogen dan tenminste.
     
  13. Shaylen

    Shaylen Niet meer actief

    jeetje wat een reacties!
    ik heb ze nog niet allemaal gelezen, mijn meisje ligt met hoge koorts in haar bedje, ben er redelijk druk mee.

    wou even laten weten dat ik daarom niet zoveel reageer nu ;)

    ze zorgen verder wel goed voor hun kindje, (ik zag dat ergens die vraag werd gesteld) daarom schrok ik er ook zo van, ik heb me ook laten meeslepen in alle emoties omdat ik persoonlijk niet tegen onrecht kan en al helemaal niet tegen onrecht bij kleine kinderen, ouderen en dieren. ja ze hebben misschien meer problemen maar daar mag hun kindje niet de dupe van worden.

    ik ga nog een keer proberen te praten, als ik rustiger ben, geen hoofdpijn meer heb en mijn meisje beter is. ik meen het nog steeds, ik wil met alle liefde op hun kindje passen, ze mag hier altijd logeren zodat ze hun problemen kunnen oplossen.

    ik begrijp nog steeds niet dat ze beiden uit zijn geweest wetende dat hun waardevolle schatje alleen thuis ligt, kan er werkelijk niet bij......maar ik help hun kindje niet door boos te worden, daar ben ik nu wel achter...
     
  14. Suzie83

    Suzie83 Niet meer actief

    Heb niet alle reacties gelezen, maar snap dit ook niet.
    Hoe kun je nou de kroeg in gaan en je kindje alleen thuis laten?? Kan hier echt kwaad om worden!

    Zou denk ik de vriendschap wel aanhouden, al is het alleen maar om dat kindje in de gaten te kunnen houden.
    Maar zou zeker de kinderbescherming bellen ja.

    Ik zou Milan zelf nooit alleen laten. Ook niet voor een boodschap ofzo. Maar heb het dan ook nooit HOEVEN doen. En hij slaapt meestal maar 20 minuten ofzo, dus de kans dat hij wakker is eer ik terug ben is erg groot.

    Moet er niet aan denken dat hij in zijn bedje ligt te huilen en er gewoon niemand naar hem toe komt.
     
  15. Cilla24

    Cilla24 Fanatiek lid

    23 sep 2008
    2.810
    0
    0
    verkoopster
    eliza1986 als jij nou een briefje in je zak doet met : baby alleen thuis+adres als je t vuiil buiten gaat zetten (wat ik vind dat makkelijk moet kunnen alles opstapelen lijkt me ook niet gezond) dan slaapt chantal1984 ook weer goed ;).

    ontopic: is er geen soort van tussen instantie die zeg maar alleen een keer met de ouders gaat praten? en dan een 2e melding afwacht voor er echt serieuse stappen ondernomen gaan worden.
     
  16. ingef

    ingef VIP lid

    30 aug 2009
    5.619
    1
    0
    NULL
    NULL
    jeetje meid.. wat heftig zeg! er is al veel gezegd, dingen waar ik het helemaal mee eens en oneens ben.. maargoed, dat mag... zelf ben ik van mening dat je een kindje, je meest waardevolle bezit, niet alleen thuis moet laten om te gaan stappen... het zou geweldig zijn als je de rust en de moed kunt vinden om hen dit duidelijk te maken... je kunt natuurlijk ook advies in winnen bij het amk, maar dat lijkt me niet echt een meerwaarde in dit geval. Ze zullen een onderzoek gaan starten als je dat wil of je het advies geven in gesprek te gaan met ze en als je dat niet wilt/kunt, dan kun je een melding doen en start er alsnog een onderzoek.. als ze verder wel goed voor hun kindje zorgen, zal hier verder niet veel uitkomen... de eerste optie lijkt mij de meeste waarde te hebben... probeer ze te laten inzien wat ze hebben gedaan en wat voor gevaren het met zich meebrengt... misschien door ze vragen te stellen als, wat zou er gebeurt kunnen zijn als je kindje koorts had gekregen, zich vastgedraaid had in lakens, overstuur en daardoor oververhit geraakt zou zijn, er brand zou zijn uitgebroken...etc etc...

    brr.. krijg het koud van het idee alleen al..meid, ik vind je hoe dan ook al een topper dat je er iets mee doet, want geloof me dat zou lang niet iedereen doen..

    rest nog, veel sterkte en laat je weten hoe het afloopt?

    liefs
     
  17. Eliza1986

    Eliza1986 Bekend lid

    12 mei 2009
    517
    0
    16
    Zoetermeer
    Zal ik doen Cilla hahaha zoiezo weet iedereen hier in de flat dat ik zwanger ben en een kindje krijg dus dat is zoiezo wel makkelijk. En ik neem ook de babyfoon mee naar beneden dus dan is het zoiezo duidelijk dat er een kleine ligt te slapen.

    Ontopic: Ik vind wel dat de moeder erop aangesproken dient te worden. Misschien kan je een melding maken bij het consultatiebureau ofzo? Of daar is vragen wat je er het beste mee kan doen????

    ik hoop heel erg dat dit maar 1malig is voor het kindje zelf want tja als mama en papa zijnde weet je niet wat er in 4 uur gebeurd als je niet thuis bent.
    Maar om meteen het AMK in te schakelen vind ik best ver gaan. Daar stoot je mensen zo gigantisch mee af terwijl ze juist misschien heel graag hulp willen. Althans ik ben het type wat om hulp vraagt als het even niet gaat.

    @ topicstarter: Meis ik snap je gevoel echt heel goed hoor ik reageer ook zo daarom heb ik nu erg makkelijk praten. Wat ik overigens heel fout vind van die vriendin van jou is dat ze terug is gaan dreigen. Dat vind ik wel heel zwak en dan laat je eigenlijk zien dat je wat te verbergen hebt.

    Probeer even lekker te ontspannen en het naast je neer te leggen. Je kleine is ziek en die voelt het misschien ook aan dat je ergens mee zit.

    In ieder geval beterschap voor je kleintje en jij heel veel sterkte met alles. En hou je rustig he!
     
  18. Sisa

    Sisa VIP lid

    13 jun 2008
    5.552
    1
    0
    Als mijn vriendin me dit zou vertellen dat ze dat had gedaan zou ik DIRECT, waar zij bij is, de kinderbescherming bellen. SCHANDALIG, dit soort mensen zou helemaal geen kinderen mogen krijgen en die baby is pas VIJF maanden, wat gaat er nog komen dan??! Actie ondernemen dus, hoe erg of moeilijk dat ook is, sterkte meis!
     
  19. Aszz

    Aszz Niet meer actief

    Je baby van 5 maanden 4 uur lang alleen laten is echt NOT DONE.
    Maar 5 min. weg om je vuilnis buiten te zetten, dat moet toch echt wel kunnen.
    Dat zou betekenen dat ik niet eens even lekker kan poepen... :(
     
  20. anastasia

    anastasia VIP lid

    29 jul 2007
    7.702
    0
    0
    verpleegkundige
    Zuid Holland
    Vreselijk zeg, wat een ouders.... arm kindje!
    Ik heb nog nooit mn kindje alleen achter gelaten.. zou ik ook nooit doen .
     

Deel Deze Pagina