zoë heeft dus lekker geslapen super! Jammer van het wakker worden. Jammie een lekkende poepluier op nuchtere maag Ik moet straks boodschappendoen..... denk dat ik even met de draagzak ga, met de kinderwagen zal het niet echt handig zijn denk ik..... en de auto krijg ik volgens mij niet eens van zn plek hahaha
jeetje meid, ook nog oorpijn erbij Ik vind dat altijd zo irritant he als ze zeggen: even 3 dagen afwachten..... Hallo!!!! ik heb pijn!!! dan kan ik niet 3 dagen afwachten.
@Sam: Ja hij neemt morgen de hele dag vrij. Dan kan ik 's middags mooi even met mijn moeder de stad in. Ik heb 2 weken kerstvakantie, dus hoef gelukkig de weg niet op! Hé bah, oorpijn. Als er iets vervelend is is het dat wel! Hoop dat je er snel weer vanaf bent.. @Jolan: Is het bij jullie niet spekglad dan? Hier wel, durf er niet zo goed met de draagzak op uit. Maar zal toch de hond uit moeten laten...
tja.... daar had ik eigenlijk nog niet over nagedacht.... heb wel speciale sneeuwschoenen waardoor het niet glad is. maar ja.... hoe moet ik anders bij de winkels komen
door alle sneeuw, zijn wij nu toch serieus aan het denken om in februari toch richting gerlos te gaan. Even uitzoeken hoe het zit met winterbanden om de leaseauto.
Die AH bezorgservice? Haha Ik weet niet hoe glad het bij jullie is, maar manlief is vanochtend op zijn plaat gegaan en zie mensen hier voorbij glibberen.
inderdaad, ik moest vandaag werken, dus op goed geluk naar het station gelopen... natuurlijk kwam er geen trein dus heb mijn baas maar gebeld en verlof opgenomen... ik heb toch nog een berg verlof staan. heerlijk hoor!
Gerlos is toch een wintersport gebied? Wij zitten ook te twijfelen om dat een keer te doen, ik ben nog nooit naar de sneeuw op vakantie geweest. Zie mezelf al helemaal in het gips thuis komen
ja daar had ik ook niet aan gedacht... maar ik heb vanmorgen 2 keer een kwartier naar de trein gelopen en hier is het niet zo glad datje niet meer kan lopen... bij jullie wel?
Ik zit ook nog steeds te bedenken hoe ik dalijk de hond uit moet laten. Zoë in bed laten liggen zie ik niet zo zitten.. Misschien toch maar voor een keer hier voor de deur in de speeltuin laten plassen. Kan ik met Zoë in de deuropening blijven staan.
@wintersport: ik heb er een hekel aan... vooral aan skieen bleg, vind het zo eng he... Mijn man vindt het jammer want die vindt het wel leuk. Ik heb hem beloofd dat we misschien volgend jaar met nog een stel gaan die ook kleine kindjes hebben en dat de meiden dan beneden blijven en de mannen lekker kunnen skieen.
@Debby: Zoiets hadden wij ook in gedachten. Hij skieën, ik ergens met Zoë genieten van het uitzicht en warme chocomel haha.
Hier een rampendagje. Eerst kon ik niet op mijn werk komen, kom ik thuis, is de waterleiding in de tuin gesprongen, mijn man had al 3 keer gezegd dat we hem moesten afsluiten, maar natuurlijk weer eens vergeten grrrr. Nou goed, daar mee klaar begint de cv een enorm raar geluid te maken. Mijn man is nu met mijn schoonvader aan het kijken of hij hem moet bijvullen. Vervolgens zit ik om 10 uur met Emma te spelen beneden begint ze ineens hysterisch te huilen en te gillen en dat doet ze nooit... ogen helemaal dicht geknepen en ze wilde ze niet meer open doen. Wij een flesje gegeven maar dat hielp ook niet. Mijn man wilde al in de auto springen naar de dokter (lekker he met dit gladde weer...) maar langzaam ging het beter. Ik heb haar koorts opgenomen maar dat heeft ze niet en geprobeerd haar oogjes schoon te maken want volgens mij zat er gewoon wat in haar oog. Daarna bleef ze maar snikken dus ik heb haar slaapzakje aangedaan en met speen in bed gelegd en ze sliep zodra ik haar neerlegde... ik weet niet wat me overkomt dat ze zo veel slaapt!
@Debby: Dat is idd een rampendag voor jullie! Is ze niet verkouden ofzo? Dat ze zichzelf 'beter slaapt'? Misschien met in haar oogje gekrabt? Dat wat hier laatst ook, zag het gebeuren en daarna ook ogen dicht en BRULLEN.