oh super! dat durfden we nog niet, om hem op 'n slee te zetten (hebben er dus nog geen gekocht), maar denk wat dat hij zich dan ook rot zou amuseren (ben soms 'n seutige mama )
Ah zit hier heerlijk aan een schaaltje zelfgemaakt erwtensoep van mams, heeeerlijk! En wat een leuke foto's wat een knapperdje!
Zo ben er ook vandoor, dikke knuff allemaal en tot snel weer! En op naar nog meer roze!!!!!!! xxx Sue
oh, heerlijk.. heb ik ook wel zin in nou, daag suekes!! kom over 'n paar daagjes nog maar eens loeren..
Pomtidomtidom......ik ga zo nog maar eens testen voor mijn ei.....heb nu mijn cyclus op 29 dagen staan dus dan zou het nu dag 8 zijn maar aangezien ik denk ik 2 of 3 dagen eerder ongie had moeten worden weet ik het niet meer.......gisteren superlicht posi ovutest dus moet het ff in de gaten gaan houden....zou betekenen dat ik al voor kerst mijn ei heb.....maar blijf bij mijn testdatum 12 januari.....(misschien moet het wel zo zijn)
ben beetje misselijk van de spanning.. ventje werd vandaag geopereerd en goede vriend kreeg nieuws over de status van zijn kanker.. Ventje leeft nog en die goede vriend heeft 'n nieuwe tumor die ze morgen meteen weg gaan snijden.. pfft.. ben er echt misselijk van..
Ja lijkt me echt super om na een jaar stil zwijgen eindelijk te kunnen vertellen dat ze opa en oma worden.
zo is dat Bij mij wast bij mijn ouders niet meer stilzwijgen die wisten overal van. Maar schoonouders hahahahah die hebben lang kenne wachte
We hebben ze met Sinterklaas wel verteld dat we de MMM in zijn gegaan maar de rest van de fam weet nog van niks
Niks te danken . Ja kan beter, veel harde buiken nog steeds dus nog maar rustiger aan.Kleintje is flink omhoog aant moven dus erg voelbaar tot pijnlijk aan schoppen nu hihi.. Wel leuk dat leven in je voelen, maar die harde buiken pas ik voor..
Geen pretje dus Tante, Maar je weet waar je pijn voor leidt he. Mag ook wel na al die jaren wachten he
Alleen maar leuker voor de reacties . Zo ben ik toen geopereerd, had hubbie gezegd :Ja ze heb verkeerde hormonen dat gaan ze recht zetten (JA ze geloofden het ook nog haha) .. Hoe bedoel je dom,.. Ze zijn nu zelfs voor de beeb aan het shoppen Niet normaal en het word alleen maar erger hihihihiih Kan niet wachten op kraamvisite te mogen bij jullie hihi
Daarom, en moet zeggen je vergeet de tijd nooit maar het gaa zo ontzettend snel allemaal als je eenmaal zwanger bent.. Poeh Poeh
't gaat ook enorm snel hoor ik vond aan heel dat zwanger zijn bij Tygo niks, maar heb na afloop hem wel heel erg in mijn buik gemist.. en mis dat nu nog soms (en hij is al 16 maanden)