lekker zeg even een moment van rust voor de kerstdagen aan!! hopelijk kom je met je studie ook weer iets verder. Heb je samen met je mannetje vakantie?
Dag meiden, Heb wel wat bijgelezen maar niks onthouden Weekend was erg druk. Vrijdag Steijn jarig en het feest van mijn werk. Zaterdags van alles regelen voor de verjaardag die we dus zondag gevierd hebben. Moet even wat kwijt: Steijn heeft dus een fiets gekregen van ons voor zijn verjaardag. Hoor ik mijn schoonmoeder tegen mijn man zeggen zondag, 'oh nou dan neem je die fiets in het voorjaar maar mee onze kant op dan kan hij mooi bij ons fietsen' Dus ik: " nou die fiets blijft hier hoor, wij hebben ook een mooie straat ervoor' Zegt ze: 'nou je moet er wel de hele tijd bij blijven hoor' (op zo'n kattig toontje) :x:x:x Alsof ik mijn kind alleen laat dan! Hij gaat echt niet in het begin alleen op de fiets. Mijn man zegt dat ik me aanstel en alles weer als een persoonlijke aanval zie :x:x Nou ik vond het gewoon een k** opmerking. Einde geklaag Vandaag laatste werkdag en dan heerlijk vrij tot 4 januari
Nou ja zeg! Vind het van je baas totaal onverantwoord dat hij een hoogzwangere op die manier de weg opstuurt.:x En ik kan me niet voorstellen dat het druk was.
Gaat echt stukken beter. Echt heel fijn hoe snel dat spul werkt. Na dag 1 waren de plekjes er omheen wel meer geworden maar die grote plek al een stuk lichter. Nu na 3 dagen zijn de kleine plekjes duidelijk minder aan het worden, alle korsten zijn van de wond af en bij heeft er ook bijna geen pijn meer aan.
Jaaaaaaaaaaaaaa je hebt verlof!!!!!!! Vanmorgen ging ik om 8 uur de deur uit om de kids weg te brengen naar de BSO en het KDV. Om 9 uur zat ik bij de kapper en daarna ben ik gelijk door gegaan boodschappen doen. Ben nu net een 1/2 uur thuis. Heb het wel aardig gehad moet ik zeggen. Heb ook een boutnacht gehad met mijn rug en met het sjouwen van zware boodschappen werkt dat ook niet echt positief voor mijn rug.
Dat heb je vast inmiddels gelezen wanneer we plannen hebben om te gaan. Heb via die zelfde site nog een weekendje weg op de lijst staan voor later volgend jaar. Hebben we ook iets om naar uit te kijken. Die kan ik wel alleen pas 3 dagen van te voren boeken.
Dat viel reuze mee, maar het feit dat hij in de sneeuw stond vond hij echt niets. Moet zeggen vanmorgen liep hij wel aan het handje mee door de sneeuw naar de auto. Maar alle sneeuw was al platgetrapt dus zakte hij er niet in weg.
Wat zei je: Nee hoor Steijn mag al alleen buitenspelen! Niet lief van je schoonmoeder.:x Lekker meis je laatste werkdag vandaag, je hebt het echt verdiend een paar weken vrij! Neem lekker de tijd voor jezelf en je gezinnetje.
sorry dames, ben ook al een tijdje niet meer geweest. maar moet hier nu even aan 'ons' denken. Het loopt niet zo heel lekker tussen leon en mij op het moment. Ik had hier toch verteld van die ene jongen die mij gevraagd had voor een bandje een dans te maken... nou daar heb ik best wel wat contact mee, maar gewoon als vrienden verder niets. maar leon denkt daar blijkbaar anders over. Dus hij was gister zo pissig als wat dat ik ge-smst had met die jongen. Was verder niets bijzonders ofzo maar goed. Tis nu volgens mij nog niet helemaal goed, en weet nu ook niet wat ik wil. Of ik zo nog verder wil of niet . Hebben het er al een paar keer over gehad, maar zonder resultaat. Ik zal maar mijn contact wat minderen met die jongen zodat het even kan rusten. (sorry kom ik weer aan met een ego verhaal na een tijdje niet meer geweest te zijn)
Lijkt me niet fijn een partner te hebben die je niet geloofd en er ook nog boos om wordt. Ik kan helaas niets anders doen dan je een dikke knuf geven en heel veel wijsheid toewensen die je nodig hebt om tot voor jou tot een juiste keuze te komen. Met Mika verder alles goed, de kleine ondeugd?
heb denk ik voor mijn beurt gesproken....vandaag weer vette verhoging en hij begint ook weer te hoesten en te 'knorren'....