heey meiden zien jullie een tweede streepje op onderstaande test? ik dacht dat ik een streepje zag maar begin nu toch te twijfelen.
@cindy24 ik ben nu 4 dagen overtijd. ik blijf steeds nega testen houden. ik dacht op deze test iets te zien maar het kan ook zijn dat ik het gewoon graag wil zien.
Hoi Jen, ik zie ook niets... En als je al 4 dagen na je NOD zit, dan zou het wel zichtbaar moeten zijn nu. Maar...zolang je nog niet ongi bent, is er hoop! Dus ik zal voor je duimen, succes!!
ik teste bij 7 dagen overtijd pas positief..... ( helaas is dit nog eens een week later wel een miskraam geworden.)
Het is inderdaad een hele mooie duidelijke foto Ik heb het idee dat ik wel iets zie..... maar dan ook maar echt heeeeel licht.