hallo allemaal, ik heb een vraagje, nu onze kleine joey het erg leuk om met speelgoed in bad te spelen en ons bad nu helemaal vol ligt met speelgoed wil ik hier graag een oplossing voor hebben. Nu staat mij iets bij dat ik wel een iets heb gezien, een soort net die je met noppen in de badkamer aan de muur kan plakken om daar het speelgoed in te bewaren en te laten uitlekken. kent iemand dit of heb je nog een tip waar ik zoiets zou kunnnen kopen? ik hoor het graag groetjes en bedankt alvast angelique
HAHA, je hebt net een mysterie voor mij opgelost. Ik had zo´n ding een tijdje geleden bij een babytijdschrift gekregen en ik kon er maar niet achter komen waar het voor diende, dus hangt het nu in de keuken met pizzafolders erin.
hahaha nou ja dat is ook een goed idee. Ik had die kikker weleens gezien. Bij de 9 maanden beurs vorig jaar. Ze verkochten goed zag er veel mensen mee lopen.
Wij hebben zo'n netje, maar dat blijft dus niet erg geweldig hangen, (maar misschien hebben we gewoon te veel badspeeltjes verzameld in de loop der jaren). Maar wij willen dus zo'n kikker hebben. Kun je bij de babydump volgens mij krijgen. En zou Ikea geen leuke en handige opbergers hebben?
Wij hadden ook zo'n netje, met nadruk op hadden, blijft hier ook echt niet zitten. Misschien bij de babywalz? Daar hebben ze ook altijd van die handige dingen!
[ja ik zal idd eens gaan kijken bij ikea of babywalz,,,, bedankt voor de tips mensen. en als het niks is kan ik het altijd nog voor de pizzapapieren bewaren fijne dagen allemaal groetjes angelique
bij ikea hebben ze ook van die netjes, in verschillende kleuren en ze kosten geloof ik maar een euro ofzo. ze zijn niet specifiek voor de badkamer, maar die van ons hangt er al 2 jaar en dan half onder de douche en hij krijgt geen schimmel ofzo. lang leve ikea, ik geloof dat die kikker iets van 20 euro kost. groet joyce