Okee dat is wel beter, doen we dat zeker even in een pannetje op het gasfornhuis, want we gaan fondueën met olie, en dat stinktt, net een frituurpan.
Shoarma voor de man, pita met groenteburger en kaas voor mij. Lena heeft net 'r eigen kaasomeletje gemaakt
Wij eten chicken tonight van de ALdi, smaak sate, met rijst (eigenlijk wou ik aardappelkroks, maar dan heb je zoveel saus over...)
Wij hebben een "kippenprutje" op met kipfilet, Spaanse peper en tomaat met pilav en borek met gehakt erbij
wij gaan om 4 uur naar het pannenkoekenhuis dus pannenkoek. maar later op de avond misschien nog wel een snackje of worstenbroodje. hebben heel de kerst gezond gegeten dus vandaag gaan we lekker voor ongezond!