juni 2010 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by butterfly83, Sep 23, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    Sep 15, 2008
    15,693
    1
    0
    @ baby voelen: Ik heb ook al een paar plofjes gevoeld, maar omdat dit mijn eerste is weet ik voorlopig ook niet goed wat ik moet voelen..

    @ Melanina: Fijn he, die babycadeautjes! :D Wij hebben er ook een aantal gehad: badcape van mickey mousse, 2x 2 rompertjes (50-56 en 62-68), spuugdoekjes, een badthermometer en wat speeltjes. Vriendlief had een mobiel voor boven de box gekocht, en moet zeggen dat hij smaak heeft! :p

    @ feestdagen: Kerstavond zijn we bij mijn ouders geweest en kerstdag bij mijn schoonouders. Oudjaar vieren we thuis met vrienden. Gezellig samen fondue en daarna allerlei gezelschapsspellen en singstar op playstation ;)

    @ lekkages: Hier voorlopig ook nog geen last van ;)

    @ hier: Gisteren heeft mijn vriend de kinderkamer behangen. Het is zo mooi geworden! Omwille van privacy ga ik er geen foto's van in m'n album zetten. Nu moeten we alleen nog op zoek naar de meubeltjes. We hadden er hele mooie gezien, maar heel duur! Dus nu gaan we verder! :)

    Ik heb mij gisteren ook geamuseerd met het verven van een muur op onze slaapkamer. Masker op, handschoenen aan en de deur en venster open. Resultaat is heel mooi! ;) Volgende week heb ik nog verlof dus dan gaan we nog maar een muurtje doen! :D Doe alles rustig op m'n gemakje, dat lukt het best.

    Verder ben ik ook lichtjes verkouden sinds gisterenavond en heb ik een paar dagen serieus last gehad van bandenpijn! Maar ja, da's goed he, baby groeit! :D

    Oh ja, in m'n album staat een nieuwe buikfoto van vandaag. Jeetje, al 15 weken! De tijd vliegt!

    Fijne feesten voor iedereen!!! ;)
     
  2. bramtim

    bramtim Fanatiek lid

    Feb 1, 2008
    2,107
    0
    36
    Nijntje: wat een mooie buikfoto. Hier lijkt het wel dat ik alleen dikkie dik ga worden maar echt zwanger nog niet.

    Wel zojuist de wandelwagen en kinderstoel ook maar alvast besteld. AAAgh de eerste echte grote aankoop maar ja ooit moet het er toch van komen he en was een mooie aanbieding vonden wij
     
  3. blackeyedgirl

    blackeyedgirl VIP lid

    Nov 12, 2008
    17,671
    2
    0
    Zuid-Holland
    hey meisjes, hoe is het met jullie?
    blijf jullie toch nog wel een beetje volgen, ookal ben ik geen juni 2010 mama meer.
     
  4. tihany

    tihany Fanatiek lid

    Jan 25, 2007
    1,465
    0
    0
    zorgkundige
    Belgisch Limburg
    met de zwangerschap gaat hier alles goed.
    mij mij iets minder op het moment. Ben voor de moment snotverkouden. Ik moet hoesten gelijk ik weet niet wat.
    Morgen moet ik toch naar de ha voor bloed te laten prikken. ineens maar eens vragen of er toch niet iets is wat ik mag nemen om die hoest wat te verzachten en m'n neus open te krijgen.
     
  5. Scorpion

    Scorpion Fanatiek lid

    Jul 7, 2008
    3,028
    0
    36
    Beverwijk
    hmm ik hoest ook steeds, en sinds ik zwanger ben zit me neus ook vaker vol.
    zal het erbij horen?
    ik heb ook steeds het idee dat ik bloed proef met hoesten, maar als ik dan kijk zie ik niks.
     
  6. blackeyedgirl

    blackeyedgirl VIP lid

    Nov 12, 2008
    17,671
    2
    0
    Zuid-Holland
    om je keel te verzachten kan je gorgelen met lauwe kamillethee

    of thee met honing en citroen nemen
     
  7. mama van 2 meiden

    mama van 2 meiden Niet meer actief

    Laat eindelijk ook eens horen; drukke tijd gehad.
    Hier alles goed; heb een buik of ik al 20 weken ben....zucht...
    Dacht 2 weken geleden een paar x de baby gevoeld te hebben (wel erg vroeg). Daarna is t druk en stressvol gewees't; schoonmoeder was overleden, dus veel stress, weinig geslapen en slecht gegeten. Sindsdien niks meer gevoeld en maak me een beetje zorgen. Weet verstandelijk wel dat dat niet hoeft; iets voelen zou wel erg vroeg zijn en ik groei wel....Nou ja over 1,5 week naar de VK...
     
  8. bramtim

    bramtim Fanatiek lid

    Feb 1, 2008
    2,107
    0
    36
    @ Femke, heel veel sterkte met het overlijden van je schoonmoeder. Zover ik heb begrepen is het heel normaal dat je de baby met tijden niet voelt. Zou proberen met geenzorgen te maken (zegt deze mega stresskip)


    @ Ego
    Naast de wandelwagen en kinderstoel zojuist via mp ook het kamertje gekocht. Dinsdag gaan we die ophalen. Ben er zoooooo blij mee!!!! en nu is het wel even klaar met shoppen. Dertiende maand is er wel bijna doorheen haha
     
  9. Scorpion

    Scorpion Fanatiek lid

    Jul 7, 2008
    3,028
    0
    36
    Beverwijk
    blackeyed girl zit jij nu in een ivf traject? lees prikken in je handtekening.

    Hoop dat het weer snel raak is!
     
  10. blackeyedgirl

    blackeyedgirl VIP lid

    Nov 12, 2008
    17,671
    2
    0
    Zuid-Holland
    geen ivf, maar hormonen om een goeie eisprong te krijgen
    thanks :)
     
  11. bramtim

    bramtim Fanatiek lid

    Feb 1, 2008
    2,107
    0
    36
    Even iets heeeel anders: ik zou het wel fijn vinden als ook de vlinders een plekje op onze lijst krijgen. Weet zelf hoe fijn ik het vond dat die van ons er ook op stonden en deze meiden horen er ook bij vind ik. Is dat een ideetje ladies?
     
  12. Scorpion

    Scorpion Fanatiek lid

    Jul 7, 2008
    3,028
    0
    36
    Beverwijk
    tja bramtim dat was ook de bedoeling met de site, doet me ook wel veel pijn dat er heel veel tijd en moeite in zat en dat een paar het hebben overgenomen en gewoon hebben verwaarloost...denk dat dat met de lijst ook gaat gebeuren hoor!
     
  13. desi23

    desi23 Bekend lid

    Jul 1, 2006
    670
    0
    0
    verpleegkundige
    zaandam
    Hey BEG
    hoe is het nu met je??lees dat je moet spuiten voor een goede eisprong? is dat iui?? of zit ik echt helemaal verkeerd??
    of zijn het puur spuiten voor een betere eisprong?
    nou meid ik hoop dat het snel raak is voor je!!
     
  14. desi23

    desi23 Bekend lid

    Jul 1, 2006
    670
    0
    0
    verpleegkundige
    zaandam
    bramtim: de vlinders stonden volgens mij wel op de site van de juni mama's, althans toen scor en ik het nog deden, weet eerlijk gezegd niet nu hoe het er bij staat,
    maar ik vind zeker dat vlinders ook een plek horen te krijgen
     
  15. blackeyedgirl

    blackeyedgirl VIP lid

    Nov 12, 2008
    17,671
    2
    0
    Zuid-Holland
    gewoon spuiten voor een goeie eisprong
    volgens mijn bloedonderzoeken maak ik geen hormonen aan om een eisprong te krijgen
    dus vandaar!

    voor degene die er meer over willen weten:

    http://www.zwangerschapspagina.nl/vruchtbaarheidsbehandelingen/180915-begs-weg-door-de-mmm.html
     
  16. desi23

    desi23 Bekend lid

    Jul 1, 2006
    670
    0
    0
    verpleegkundige
    zaandam
    wat een verhaal zeg BEG, jeetje, nou ik duim voor je!
     
  17. blackeyedgirl

    blackeyedgirl VIP lid

    Nov 12, 2008
    17,671
    2
    0
    Zuid-Holland
    thanks :)

    blijf hier af en toe nog koekeloeren hoor,
    blijf voor mijn gevoel toch wel een beetje een juni 2010 mama
     
  18. desi23

    desi23 Bekend lid

    Jul 1, 2006
    670
    0
    0
    verpleegkundige
    zaandam
    je hebt gelijk meid, kom af en toe ff koekeloeren:)
    dat doe ik ook hoor bij de jan2010 mama's...alleen is het soms ook wel heel dubbel...
    maar dat zou jij ook hebben
     
  19. desi23

    desi23 Bekend lid

    Jul 1, 2006
    670
    0
    0
    verpleegkundige
    zaandam
    @scorpion: heb jij een PB van mij gehad?
    ik had er 1 gestuurd, maar kan hem niet meer terug vinden haha, was benieuwd of je hem wel hebt gehad
     
  20. blackeyedgirl

    blackeyedgirl VIP lid

    Nov 12, 2008
    17,671
    2
    0
    Zuid-Holland
    in het begin had ik het er wel erg moeilijk mee
    maar nu ben ik er ook niet meer zoveel mee bezig,
    ik denk niet meer van 'zo ver was ik nu geweest',
    dat had ik eerst wel.
     

Share This Page