hahaha nee, nog niet eens; die stond hier gewoon thuis in de koelkast!! hahaha. Hij heeft wel een bosje rozen meegenomen! Zijn vandaag 2 jaar samen
Lindavnr: gefeliciteerd met jullie twee jaar samenzijn! Waar kennen jullie elkaar van? Champagne: ik denk dat ik wel een glaasje meedrink. En ik haal voor mezelf een fles alcoholvrije wijn of champagne. Is sowieso wel een goede tip: Alcoholvrij Domaine de Fleur - Welkom bij de bestelsite voor de beste alcoholvrije wijnen. Je kunt het ook bij de Dirk III kopen, daar is het iets goedkoper. De rode wijn vind ik niet zo lekker, die is een beetje slap, maar de witte wijn en de bubbeltjes rose zijn erg lekker. Het scheelt natuurlijk dat je die lekker koud kunt drinken. Ik vind alcoholvrij bier ook best lekker, maar wel alleen als het bier heel koud is!
Danku Van de kroeg! hihi. Ofja.. mn vriend was de barman daar, en ik een aangeschoten vaste klant daar hahah. Een vriend van me werkte daar, en we gingen met onze groep altijd daar heen..beetje onze stamkroeg. En toen was een keer op 'n avond Arno daar aan 't werk, en viel hij me op Zag wel dat ie een stukkie ouder was, maar toch.. Toen heb ik 'm na een tijdje aangesproken met de prachtige zin dat hij mijn ideale toekomstige man zou zijn.. omdat ie dr wel heel erg leuk uit zag ... en daarna de vraag hoe oud ie was! (13 jaar ouder) hahaha. Nou, dat moest ik dan maar op z'n hyves kijken want dat ging ie me niet vertellen Uiteindelijk vanaf de volgende dag uren met elkaar gesproken op msn en afgesproken enzo (woonde dorpje verderop), en 6 dagen later was het al helemaal dikke mik ... na 4 maanden gaan samenwonen, hahah. Kan soms snel gaan, en totaal onverwacht. Maar het klikte zo ontzettend goed direct, was ook heel vreemd want ik praatte heel weinig over de dood van mijn moeder met anderen (zelfdoding) en met hem de eerste dag op msn begon ik het zomaar uit mijn eigen te vertellen, heel open. Toen had ik al zoiets van...volgens mij heb ik een heeel bijzondere man aan de haak geslagen! hihi, wat een romantisch verhaal hè Mag vandaag wel extra verliefd over 'm praten vind ik
Aahh wat leuk Lindavnr.. altijd leuk om zulke verhalen te lezen ! Gefeliciteerd met jullie 2jarig samen zijn.. Enne erg leuk van dat koken, zoiets is mij nog niet overkomen .
Ik mag ook echt niks meer bij kopen.. anders hebben we veel te veel! En anders is het indd zo bij gehaald..
Even vlug bijgelezen. Zo te lezen heeft bijna iedereen wel een leuke kerst gehad. De muren van de babykamer zijn geschilderd. Alleen de plinten er nog op, en de kozijnen schilderen. Dan kan het ingericht worden. Ik begin de troep echt helemaal zat te worden overal. Dan mijn huis een keer lekker door een schoonmaakster schoon laten maken. Moet een keertje kunnen!! Afgelopen dinsdag belden het pension op dat 1 van onze honden ziek was geworden. Ze hadden al de dierenarts gebeld, en vroegen wat we wilden, ophalen, of dat hun er nog mee naar de dierenarts moesten gaan, of nog even aankijken. We waren net thuis, dus meteen opgehaald. Hij kwam thuis, nog 1x flink aan de diarree geweest (net water) en kroop toen met zijn kleedje tegen de kachel. Binnen 2 dagen was hij weer helemaal helder, maar vandaag toch maar naar de DA geweest. Hij is helemaal helder, maar blijft overgeven, en diarree (water) houden. Komen we terug, laat mijn man onze teef uit, spuit het er bij haar ook uit........... Even een dag aankijken, anders ook met haar naar de DA toe. Donderdag gaan ze weer het pension in, want vrijdag gaan we een lang weekend weg. Ondanks dat ik weet dat ze daar uitstekend verzorg worden, en de honden het giga naar hun zin hebben, vind ik het niet fijn om zieke honden af te leveren. Morgen weer naar de verloskundige voor controle.
Gwenolyn: Ook al zo druk bezig met de babykamer. Leuk hoor! Lindavnr: Gefeliciteerd met jullie 2 jaar samen zijn. En een oudere man is alleen maar leuk joh Die van mij is 20,5 jaar ouder Ik moest wel erg lachen om je Chinees verhaal! Alies: Volgens mij ben jij echt een ster in goedkoop winkelen! Leuk dat je weer van alles hebt gekocht! Vriendlief: Heel veel succes/sterkte morgen! Wel fijn dta je vriend mee kan. Funnyme: Ik hoop dat de fysio morgen wat zal helpen. En je echt minder last van je bekken krijgt, wnat met 2 van die meiden is het al helemaal geen doen! Sterkte! Eliesah: Veel plezier bij de vk morgen! Ik ben weer bij geloof ik. Ik heb even een vraag aan 1 van de moeders. Hoeveel pakken luiers verbruik je met een kind ongeveer per week? Ik ben namelijk erg benieuwd hoeveel mij die luiers ongeveer per maand zullen gaan kosten. Want ben even onze financiele situatie aan het bekijken. We zitten met 2 huizen natuurlijk en wil een beetje weten hoeveel geld ik straks per maand overhoud
Tja ik ben gek op koopjes. Zodra er opruiming is ben ik er wel te vinden. Wat is er nou leuker dan dat je bijvoorbeeld 2 paar schoenen voor de prijs van 1 hebt of nog goedkoper. Of ik heb 2 weken geleden alvast 2 winterjassen voor volgende winter gekocht voor mijn dochtertje. Normaal kosten die 2 jassen 80 euro samen en nu voor maar 35 euro. Zo koop ik dan ook leuke (merk) kleding in verschillende maten. Sommige dingen kunnen het hele jaar wel aan, zoals t-shirt met lange of korte mouwen of spijkerbroeken. En straks met de 2e is het natuurlijk nog leuker om dan in de opruiming naar leuke dingen te zoeken. Want 2 kids is natuurlijk wel weer een stukje duurder in de portemonnee. over luiers: De eerste week moesten we na elke voeding de luier verschonen. Dat waren zo'n 7 a 8 voedingen per dag. Dit omdat we moesten checken of ons dochtertje elke keer wel in haar luier plaste omdat ze bijna 3 weken te vroeg geboren was. Toen het wat beter ging dan check je de luier even hoe vol die was. Zit er een ieniemini plasje in dan hielden we 'm om. Dus dan kwam je meestal op zo'n 5 tot 7 luiers ongeveer per dag ongeveer, afhankelijk of er ook een grote boodschap in zat. De begin maanden Pampers gebruikt, daarna over gegaan naar Kruidvatluiers, zodra de leeftijd geschikt was om die te gebruiken. Deze luiers bevallen ons prima. We gebruiken nu nog steeds luierbroekjes voor de nacht. De babyluiers zijn niet duur en ze krijgen ook niet snel geïrriteerde billetjes er van.
@ gwenolyn, wat een verhaal.. Pfff.. Het zijn net kinderen, ook heel veel zorg nodig!! @vriendlief, heel veel succes en sterkte morgen!! Hopelijk stellen ze je dan weer gerust! @ alies, bedankt voor je uitleg over luiers Hier vandaag weer fysio gehad.. Maar het gaat nie beter met mijn bekken, eerder slechter. Kon van de week een keer opeens nie meer lopen, liep in de winkel en het schoot me toch zo via mijn rug door mijn rechterbil mijn been in, dat ik spontaan in een kledingrek ging hangen... Echt pijnlijk... Heb dit ook aangegeven bij fysio... Mag tot aan de bevalling dus ook nie meer werken.. Zo rustig mogelijk aan doen. Want als ik (en jullie dus ook meiden ) niet rustig aan ga(an) doen kan je zelfs met een rolstoel te maken krijgen... Schrok er van.. Ik moet mezelf en mijn klachten echt eens serieuzer gaan nemen... Dus lieve mama's in wording!! Pas goed op jezelf en dus ook je beebs Liefs mij
Hmm mijn bovenstaand bericht klinkt nogal bazig :S Maar ik bedoel het echt harstikke goed!! Hopelijk zien jullie het ook zo!! Liefs en knuffel voor jullie!
Kussie, Geeft niet meid iedereen weet hier hoe we iets bedoelen en dat we allemaal het beste met elkaar voor hebben toch!!!!
he wat vervelend zeg van je honden hopen dat ze snel weer beter worden!!! ik heb t een keer met mijn katten gehad dat ze zo ziek waren oo wat is dat erg zeg die dieren kunnen je niet vertellen hoe ze zich voelen!!!! suc-6 ermee
gefeliciteerd met jullie 2 jarig samen zijn en leeftijd maakt geen drol uit! het belangrijkste is dat jullie gelukkig zijn. Mijn partner is bijna een jaar jonger dan mij! who care's?
suc-6 vandaag en fijn dat hij mee kan. Van mijn rechter ribben heb ik ook last volgens de vk ligt de kleine daar met de voetjes regelmatig voel ik daar spontaan een vreselijke druk en dan moet ik gewoon ff tegendruk geven en dan gaat t wel weer.
Hiero aangestoken door mijn vent met de verkoudheid, bah, hoofdpijn, dichte neus, schrale neus, het gebruikelijke dus. Moet vandaag gaan winkelen met schoonmoeder en moeder en voel me niet zo fit dus. Balen. @Gwenolyn; Balen zeg! Is zo vervelend als de honden ziek zijn. Ik snap dat je je ook wel zorgen maakt dan. Zeker als het meerdere dagen aanhoudt. Gelukkig mogen ze wel naar het pension, voor hetzelfde geld mogen ze niet verblijven als ze ziek zijn. @Kussie; Kl*te dat je bekken steeds erger worden. Volg het advies goed op he! Rust nemen en blijven bewegen, die combi, die krijg ik ook vaak te horen. Vrij lastig moet ik zeggen... @Over luiers; daar zien wij wel eens tegen op eerlijk gezegd... Ben benieuwd hoe dat straks gaat. Echt, mijn mannetje die zijn eerste luier verschoont, dat moet op video! Hihi. @Lindavnr; lief verhaal hoor.. Altijd schattig die verliefd wordt-verhalen. Ons verhaal maak ik vaak nog onbewust romantischer naar mijn idee haha. En soms is het denk ik wel fijn, zo'n oudere vent. Wij schelen maar 2 jaar en hij gedraagt zich soms nog als een puber Maar ja, ik soms ook wel, zeker nu met mijn hormonen en huilbuien, net een kind van 12.... O, gisteravond toch eens sex gehad, na 2 maanden ofzo hihi. Maar de missionarishouding was toch vrij irritant met die buik en aan het eind schoot de kramp erin in beide dijen! Erg pijnlijk! Maar ik vond het wel fijn moet ik zeggen. Wat bertreft de champagne; ik drink denk ik een glaasje. Heb nog twee flessen liggen van onze trouwerij. Ik had een fles meegenomen naar de Ardennen, maar niet open gemaakt, voelde me er niet prettig bij. Nu weer een poging proberen. het valt me nog op dat er toch nog een aantal zijn die een glaasje champagne nemen. Ik heb meerdere topics op dit forum gezien waar je helemaal afgemaakt wordt als je vertelt een glaasje te willen drinken....