Goedeavond! Daan welkom terug! Succes morgen met de echo en wat super dat het toch met kerst gelukt is om af te vallen. @ mamavesmee lijkt me een prima doel toch! Ik voel me momenteel een olifant, het lekkere eten van de kerstdagen en ook nog eens ongesteld bleh! Aankomende week 2 keer naar zumba en weer streng aan het dieet. En zorgen dat oud en nieuw niet te bont word!
hahaha jah moet toch iets doen om die (waarschijnlijk) extra kilo's van kerst kwijt te raken Is ook zo hoor als ik ongi ben voel ik me altijd een opgeblazen olifant. En dan nog eens lekker de hormonen de bij die maken het nog dramatischer. Manlief zei dat ik er nog net zo uit zag als de kerst haha die zou wel denken is zij ook weer stil.
Precies hoe ik me voel.....ga me vanmiddag wegen (is mijn vaste weegmoment van de week) Dan kom ik me nog wel even melden hier
joehoe ik ben 2 kilo kwijt, en dat na de kerst.. ben ziek geweest maar misschien is dit een mooie start van de 10 kilo dus nu 72,1 ipv 74 kilo
Hier ook vol goede moed! Heb al het lekkers weg gedaan. Vriend is toch al geen snoeperd dus scheelt! Alleen voor oud jaarsavond wat lekkere dingetjes gehaald zoals gerookte zalm etc.. Vanmorgen ontbeten met 2 boterhammen met leverworst.. Tussendoor veel water en heb de beneden verdieping uitgesopt en gezogen/gedweild dus goede beweging. Strax 2 bollen met sandwichespread.. Voor vanavond staan er aardappelen met bietjes en een biefstukje op het menu. Tussendoor zal er waarschijnlijk nog wel een stukje fruit gegeten worden! **** Kleintje.. vervelend dat je ziek bent geweest maar wel 2 kg kwijt! Suzanne.. ben benieuwd!
Vandaag; O; - 200 ml magere yoghurt met 50 gr natures pleasers van Kelloggs en 1 mandarijn erdoor - 1 glas halfvolle melk - 1 glas water T; - 1 peer - 1 glas water L; - 1 bruine boterham met smeerkaas 20+ - 1 bruine boterham met kaas 30+ en halvajam - 1 fjord met smeerkaas 20+ - 1 glas water T; - 1 banaan - 2 glazen water Haha en vanaaf - 200 gr rode kool - 130 gr gekookte aardappelen - 70 gr gehakt - 1 sauslepel jus Geen idee hoeveel kcal maar vind het wel een mooi dagje zow,, Liefsz 8) ps kan wel merken dat ik iets meer gegeten heb haha heb honger nu
Ik zal ook even vertellen wat ik eet vandaag: 3 boterhammen met magere smeerpate 1 glas optimel 1 glas melk (in de koffie voor 3 cappucino's) pot boontjes 150gr rijst halve stroganoffschenksaus biefstuk stroopwafelfeestijsje van 50 gr 2 snack-a-jacks chocolate chip 2 rode wijntjes en geen fruit dus erg he,eet ik echt haast nooit...heel soms een banaan.Misschien is het aan voedingsstoffen niet helemaal ok wat ik eet,maar voor dit dieet at ik veel ongezonder.
Humbley... je bedoeld dat je minder gegeten hebt! Suzanne.. netjes hoor! En ik wist niet dat rode wijn in een dieet zat! *** Hier heeft het avond eten heerlijk gesmaakt.. Heb vanmiddag een verse fruit salade gekocht. Die ga ik zo maar eens even opeten! Ik zit nu op 891 callorieen maar dat was na 2 dagen zondigen ook wel nodig. En morgen uiteten en naar de bios..Dus zal ook wel het nodige weg gekauwd worden!
Ik doe ook mee!! Voor mijn zwangerschap was ik al tien kilo kwijtgeraakt door helemaal geen suiker te eten en dat wil ik nu weer gaan doen per 1 januari!! De tien kilo zitten er nu weer bij namelijk . Ben benieuwd, succes vast allemaal!
@MamavanEsmee.....ja,haha....bij Weight Watchers kun je als je verder vrij mager eet ' s avonds gewoon een wijntje nemen (of 2 ) En een klein ijsje eet ik elke dag na mijn eten.Zo houd ik het goed vol
Suzanne.. je doet ww.. Heb ik ook een tijdje gevolgt.. Wat ik dus deed was gewoon snoepen en te weinig eten en dat werkt niet.. Fijn dat het voor jou wel werkt! Mamakarlien.. Welkom meid!
@mamavesmee; haha neej ik zei het wel goed maar niet volledig,, lol,, ik bedoelde dat ik met kerst meer gegeten heb en dus nu honger heb @mamakarlein; welkom!! en veel succes!! Net 1 uur gesport en 285 kcal verbrand 8) Liefsz 8)
jullie zijn goed bezig! o; kellogs k met melk t; 2 pure chocolaatjes l; 2 boterhamen met kaas, sla en komkommer t;2 pure chocolaatjes d; aardappels 1 opscheplepel, 1 opsceplepel doperwten met wortels en 2 worstjes runderchipolata. t; handje pepenoten en een schaaltje light chips (ga ik nu pakken.)
Goedeavond! Wat is iedereen weer goed bezig vandaag! Hebben jullie ook last van afkickverschijnselen na al dat lekkers van de kerst? Ik heb momenteel zin in iets lekkers,maar ga trouw een sinaasappel eten