geloof dat het in brabant niet zou sneeuwen maar regenen en dat vanaf het midden van het land wel echte sneeuw komt. in het noorden het meeste. hoop zo dat tilburg ijs en sneeuwvrij blijft!!!
Niet weer Ik geniet net zo van het feit dat ik gewoon normaal over straat kan zonder bang zijn om te vallen. Ik ben niet zo stabiel meer... Zag alleen op NOS teletekst al dat het zondag max -4 wordt
Hier alleen maar regen dus gelukkig nog niet glad. Het is vroeg in de middag gaan regenen en het is nog niet droog geweest.
Yep, ze hebben het hier in het hoge noorden alweer over 40 tot 50cm sneeuw voor de komende dagen.. Was eigenlijk net blij dat die sooi weer weg is.. Niet dat ik het niet leuk vond, maar het is zo'n gedoe.. De duwt je een breuk met de kinderwagen, zelfs als de zwenkwielen vaststaan. Met de auto, nou eer je die sneeuwvrij hebt, ben je ook in het winkelcentrum, daarvoor woon ik toch te dichtbij. Ja sorry hoor, vind sneeuw best leuk hoor, maar na een tijdje gaat het vervelen..
Laat de sneeuw maar even in het hoge noorden blijven Ik woon in midden nederland ongeveer, en ik wil morgen veilig heen en weer kunnen met de trein naar het werk. Ik zie het namelijk niet zitten na een 12 urige werkdag dat de treinen vanaf schiphol naar mijn plaatsie vol vertragingen zit !!
Nou hier alleen nog regen en ondanks dat ik erg graag sneeuw wil, wil ik morgen graag naar de Ikea. Vorige x kon het ook niet vanwege de sneeuw...
hihi, zo denk ik er dus ook over, maar 40-50cm??? waar zeggen ze dat? vanmiddag was het nog 15cm wat er verwacht werdt. stelletje paniekzaaiers in de media!! ach, ik hoop dat het ons bespaard blijft de komende dagen, want ik moet nog 2x op en neer naar het werk, en overmorgen weer richting mijn schoonouders (normaal 2 uur rijden) dus hoop op weinig sneeuw en goed begaanbare wegen
Nee toch, we waren hier ook net blij dat het weg was. Hoogzwanger en geen auto bleek vorige week al een erg lastige combinatie toen we naar de VK moesten, morgen moeten we weer..... En 70 cm sneeuw.... da's toch hopelijk een typefout??????
Nee 15 cm toch. 70? waar staat dat? Dit staat bij het KNMI In het noorden valt vanaf de tweede helft van de avond sneeuw en dit kan uiteindelijk een sneeuwdek van 5-10 cm opleveren. De wind is matig uit oost tot noordoostelijke richting, aan de kust (vrij) krachtig 5 tot 6 Bft. Weer - Waarschuwingen en Verwachtingen
Ze zeiden het op het 6 uur nieuws geloof ik. Ik dacht ook al pffffffffff.... Hielden er helemaal een meetlatje bij
Kom maar op! Geloof dat ik 1 van de weinige ben die het super vind! Maar kan desnoods lopend naar mijn werk, dus dat is ook wel anders natuurlijk..
Hier viese regen (thv Gorinchem zuid holland zuid) Ik wil ook sneeuw. Dat is veel beter als die viese regen. Helaas voor de gladheid dan maar manlief de deur uit sturen en me lekker laten verzorgen hihih.
Nou er is hier vannacht een flink pak gevallen. Denk zo'n 15 cm. Vind sneeuw best leuk,maar was eiegnlijk erg blij dat alles weg was. Zo maar even zien hoe ik naar het werk kom