Mei 2008 (bevallen) mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door Ice, 4 mei 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. anastasia

    anastasia VIP lid

    29 jul 2007
    7.702
    0
    0
    verpleegkundige
    Zuid Holland
    Je man kan toch savonds wat vroeger gaan slapen?
     
  2. Naatje80

    Naatje80 Fanatiek lid

    16 sep 2007
    1.176
    0
    0
    noord-holland
    Maar je smeerde Isa normaal gesproken toch ook in als hij onder de douche is geweest of in bad? met babycreme oid?
    De arts adviseerde ons toen ook om Zoë af en toe in een bad te zetten met badolie zodat het een vettig laagje achter laat op de huid.
    Daar is vast dat middeltje voor dat je heb gekregen van de arts. Als je ze in bad zet trekt het beter in het huidje dan onder de douche.
    En nu smeer ik haar knieholtes nog steeds in met vaseline/parafinecreme (van de arts). Houdt haar huidje lekker vet en zo heb je minder kans dat de exceem terug komt. Je hebt nml. meer kans dat het terug komt als het huidje droog is.
    Zal het als ik jou was gewoon proberen als de exceem straks weg is... baadt het niet , schaadt het niet!
     
  3. Lafo

    Lafo VIP lid

    27 jun 2007
    7.460
    0
    0
    Kantoormiep
    Rhoon
    Hoi meiden,

    Wij zijn weer thuis, vanmorgen Gina, Ro en Noah hier geweest, heb ik een rekening kunnen openen voor Britt, heel leuk cadeautje er ook bijgekregen van de ABN Amro een speelkeed van de fabeltjeskrant, zo schattig!

    Daarna naar Ballorig gegaan maar jeminee wat was het druk zeg, ja Kerstvakantie...we hadden het kunnen weten....Amy was ook niet zo in haar hummetje want die heeft vannacht lopen spoken.

    Daarna naar mijn ouders gegaan en nu weer thuis!

    Janny ja dat is idd irritant dat je niet met de pil kan beginnen, ik wil ook starten, eerst zou Ramon zich laten helpen maar iedere keer hebben we de afspraak moeten verzetten en het is nu nog steeds niet gebeurt dus maar even andere middelen inzetten want het is zo gebeurt als je niet uitkijkt haha.
    We zouden ook nog eens met een aantal meiden gaan naar Ballorig, misschien een leuk idee om te plannen in het nieuwe jaar??
    Eerst moet Gina bevallen!

    Gina ik hoop dat je vanmiddag even naar je bed bent gegaan meid, heb je nodig!!!

    Naatje wat een slaapkoppie is ZoË, hier was het vanmorgen 06.00 helaas.....en het was niet Britt maar die andere draak haha.

    Nazli iedere dag in bad.....raar zeg daar droogt je huid juist van uit, Britt gaat om de dag en Amy ook, maar Britt in de badolie en die heeft nog steeds een droog huidje en Amy nu ook zag ik, ligt ook aan het weer.

    Fioon leuk zeg al die belangstelling voor je buikie ennuhhh niet alles meteen roze verven he wie weet moet je alles straks weer over verven hihi.
    Ik ben echt zo mega nieuwsgierig naar je gup, wanneer heb je je 20 weken echo?
     
  4. bo2008

    bo2008 Niet meer actief

    Jajajajjaa ik sta op het puntje van : pas op voor je lijntje breekt..... Nou ik breek droom in ene over een jongen en ik overtuig mezelf ervan dat et een meid is , het moet wel haaaaalllllooooowwwee een jongen bij mij!bij deze geke roze freak , zo het wel super gaaf vinden hoor een meid en een jongen maar tell me: wat moe ik met zulke balletjes hahahahahaha heb nog zulke leuke zomerjurljes van beau dus al word hèt en boy hij zal de jurken aan trekken hahahaha en eten in een roze kinderstoel wipper box speelgoed bedje ect ect ect hahaha nee maak een grapje , wil eerst weten of ons nieuwe wondertje helemaal gezond is dan mag de verassing komen of het roze wordt of toch blauw....

    Hier vanavond beau naar mijn ouders en dan papa en ik een avondje casino en eten daar , ff gezellig

    Oja beau is gek op olibolleb gisteren een appelgratine en vandaag bijna twee! Olibolleb op ikke ..... 3. ..... Achter elkaar..... Doeii
     
  5. bo2008

    bo2008 Niet meer actief

    OLIBOL ! Bedoel ik kut telefoon
     
  6. Lafo

    Lafo VIP lid

    27 jun 2007
    7.460
    0
    0
    Kantoormiep
    Rhoon
    Fioontje veel plezier, leuk zo met z'n tweetjes!
    Oliebollen heb er pas 2 op dit jaar maar nu je het zegt...jammie!!!!!!
    En wat je met die ballen aanmoet dat kunnen de mama's met een jongen je haarfijn uitleggen hahaha, geniet maar even van je blauwe wolk hahaha
     
  7. Lafo

    Lafo VIP lid

    27 jun 2007
    7.460
    0
    0
    Kantoormiep
    Rhoon

    Jaja geef de telefoon maar de schuld :D
     
  8. katje81

    katje81 Fanatiek lid

    17 jul 2007
    1.331
    0
    0
    leerkracht basisonderwijs
    regio Alkmaar
    Hij kan niet zonder medicijnen, maar probeert af en toe een dagje zonder, omdat hij door wil blijven gaan met injecties zetten (medicatie is dmv injectie). Maar om te kunnen functioneren op z'n werk of met Jayden, heeft hij die medicijnen gewoon nodig. Lastig uit te leggen...
     
  9. katje81

    katje81 Fanatiek lid

    17 jul 2007
    1.331
    0
    0
    leerkracht basisonderwijs
    regio Alkmaar
    Hier ook iemand die niet van laminaat lijkt te houden en dus de hele vloer bezaaid met speelgoed ;)

    @Middagslaapje; die wisselen hier enorm. Nu ik ook vakantie heb begint Jayden uit te slapen (haleluja !) tot half 9. Ben helemaal in de gloria.
    Dat wordt vanaf maandag langzaam het ritme weer terug zetten anders is het dinsdag zo'n crime voor hem om voor 7 uur wakker gemaakt te worden.

    Ga zo even wat eten uit de vriezer opwarmen. M'n man werkt bij een bedrijf die nu vuurwerk verkoopt en dat duurt nog wel even voor hij thuis is. Goede reden om iets te eten waar hij niet van houdt ;)
    Hutspot ! Mijn moeder had teveel gemaakt en twee porties ingevroren. Kijken wat Jayden er van vindt. Waarschijnlijk niet lekker... maar goed, eerst maar eens proberen en de worst erbij is vast wel lekker ;)
     
  10. Lafo

    Lafo VIP lid

    27 jun 2007
    7.460
    0
    0
    Kantoormiep
    Rhoon
    Katje jakkes Hutspot, Amy eet ook bij m'n moeder en eenmaal raden wat zij daar te eten krijgt wat ik niet lust.....
     
  11. Naatje80

    Naatje80 Fanatiek lid

    16 sep 2007
    1.176
    0
    0
    noord-holland
    hahaha... we zullen zien of het echt blauw gaat worden. Ik was er ook heilig van overtuigd dat het dit keer een jongen zou zijn... had de kamer nog net niet blauw gemaakt ;). En iedereen was er trouwens van overtuigd dat het een jongen zou zijn... maar hier toch echt weer een meid... dus al het roze mag blijven :D.
     
  12. miriam25

    miriam25 Fanatiek lid

    9 jan 2007
    3.072
    0
    0
    cal center medewerkster
    naatje een meisje erbij gezellig hoor
    grappig he hoe mensen zo overtuigd kunnen zijn van het een en dan toch het ander het mag worden hihi
    rest alvast een goede jaarwisseling kom denk niet voor de tijd terug morgen drukke dag iedereen komt hier namelijk
    gr miriam
     
  13. anastasia

    anastasia VIP lid

    29 jul 2007
    7.702
    0
    0
    verpleegkundige
    Zuid Holland
    Wat doen jullie morgenavond met de kleintjes? laat je ze slapen, of halen jullie ze er uit om naar het vuurwerk te kijken??
    Ik weet het nog niet!!
     
  14. mariska72

    mariska72 Fanatiek lid

    25 apr 2006
    2.179
    0
    0
    Ergens in t noorden
    Hoi, was ik weer
    @Nazli...ik moet zelf vaak om tussen 4 en half 6 op..ga gewoon rond 10uuur op bed. Als ik thuis kom na mijn werk ga ik echt niet slapen...kun je 'savonds weer niet slapen en zo kom je in een raar ritme.
    @Bo..ik ben benieuwd of jullie in het rose blijven!!
    @Katje..lekker hutspot!! Wat vond Jayden ervan? Evan lust het niet.
    @Gina en Lafo..wel gezellig gehad neem ik aan?
    @Anas..ik kijk of Evan wakker wordt..zal wel vorig jaar wel. Toen heb ik nog voor zijn slaapkamerraam met hem gestaan.

    Hier de hele dag bij mijn moeder geweest. Ze is 60 geworden. We hebben een leuke gezellige dag gehad met nogal wat verassingen voor haar. We werden nog gebeld dat Evan zijn kamer al binnen is!! Volgend jaar halen we hem wel op zei mijn man:D...Nu ligt Evan lekker te slapen want tja dat middagslaapje gaat hij niet doen hoor bij opa en oma thuis. Ik ga zo nog even beslag maken voor oudejaarskoeken (groninges gebruik) en die kan ik dan morgen bakken. Morgen lekker vrij maar 1 januari mag ik om kwart over 7 beginnen..
     
  15. Lafo

    Lafo VIP lid

    27 jun 2007
    7.460
    0
    0
    Kantoormiep
    Rhoon
    Ik weet het niet Janny, ik kijk wel even of ze waker word, vorig jaar wel namelijk.

    Miriam veel plezier morgen ook, we vieren het hier ook thuis.
    Met gezin en schoonmoeder en schoonvader, we zouden eerst naar me ex schoonzus gaan maar even geen drukte plus dat Amy daar niet gaat slapen.

    Mariska gefeliciteerd, ook toevallig mijn vader is eergisteren 60 geworden!
    Klinkt lekker die koeken, maar jullie eten toch ook oliebollen of dat dan weer niet?

    Ik dacht ook bij beide dames dat het jongetjes zouden zijn dus lekker voorgevoel maar niet heus.
    Bij onze nov mama's is een jongen geboren wat eigenlijk volgens de echoscopiste een meisje had moeten zijn, dus dat kan ook!
     
  16. mariska72

    mariska72 Fanatiek lid

    25 apr 2006
    2.179
    0
    0
    Ergens in t noorden
    Hier ook wel oliebollen maar daar zijn we niet gek op. Ik haal nog wel appelflappen morgen. Idd toevallig dat je vader eergisteren 60 is geworden..
    Lekker dan..als je een meid verwacht en je krijgt een jongen...ze weten het lang niet altijd 100% zeker. Evan lag met de 20 weken echo zo dat ze binnen 10 seconde al wist dat hij een jongen was..balletjes lagen precies in het zicht. Voorgevoel had ik niet maar mijn gevoel zegt dat we nog een meid erbij krijgen als ik zwanger zou raken in 2010...
     
  17. Lafo

    Lafo VIP lid

    27 jun 2007
    7.460
    0
    0
    Kantoormiep
    Rhoon
    Dat had mij ook heel leuk geleken een koningskoppel, maar nu wel lekker praktisch met 2 meiden, ook qua kleding, als ik nu een wat duurder setje koop dan denk ik vaak doe maar want straks heeft Britt er ook nog profijt van.
     
  18. daphne78

    daphne78 VIP lid

    10 mei 2006
    7.311
    0
    0
    Nijmegen
    Dat van het doorschuiven gebeurd hier ook, wel handig :D

    Nazli, Sam mag maar 1 a 2x per week in bad door haar eczeem, en dan goed insmeren. Fay krijgt dezelfde behandeling (weinig in bad).
     
  19. anastasia

    anastasia VIP lid

    29 jul 2007
    7.702
    0
    0
    verpleegkundige
    Zuid Holland
    Daphne hoe gaat het met de zindelijkheidstraining???
    Hier gaat Laura ook om de 2 a 3 dagen in bad, en Mike ook die krijgen allebei een wat jeukerige huid en plekjes anders..
     
  20. mariska72

    mariska72 Fanatiek lid

    25 apr 2006
    2.179
    0
    0
    Ergens in t noorden
    Evan gaat om de dag mee onder de douche. Het gebeurd nog wel eens dat hij vaker gaat als hij b.v. vies is van het spelen of als hij een erg vies luier had dan ging hij maar een keer extra in badje toen hij nog klein was...

    Anas..moet je werken met oud en nieuw?
     

Deel Deze Pagina