denk niet dat het zou helpen hem kennende :x ik ben blij dat jullie er nog zo luchtig over kunnen doen...dat stadium ben ik allang voorbij
Daarom denk ik dat het belangrijk is dat je in een gesprek dat tegen hem zegt, zo van: ik weet dat je graag alles wil plannen, maar je moet ook snappen dat dat niet kan in het leven. Dus daarom beslissen we nu dat we ...... met de pil stoppen. Zo te horen heeft hij dat gewoon nodig. Duidelijkheid en geen mogelijkheid meer om terug te krabbelen!
Sommige dingen kan je ook niet plannen, die moet je gewoon op zijn beloop laten Mijn man zegt altijd dat mensen tegenwoordig veeel te moeilijk doen om de beslissing te nemen om een kindje te krijgen of niet. Je probeert je kind altijd het beste te geven, ongeacht hoe rijk/arm je bent!
Hihi mijn man had een jongetje erg leuk gevonden maar laatst zei hij ''Ik vind een meisje zo leuk, ik zou het niet eens erg vinden als wij alleen maar meisjes krijgen'' En dat terwijl hij er echt van overtuigd was dat Indi een jongen zou worden....
heb ik hem gisteren ook gezegd en ik heb ook gezegd dat ik vind dat we moeten stoppen maar ja dan komt hij weer met een uitspraak van je denkt alleen maar aan wat je graag wilt
Klinkt als iemand die altijd overal controle op wil hebben en dat het allemaal gaat zoals hij dat wil.
Essie, ik heb toen aangegeven dat ik al de Lanette creme gebruikte en toen werd mij verteld dat die andere beter was. Ik kon de lanette creme trouwens zo ophalen en die andere kon ik alleen op doktersvoorschrift krijgen. Spannend zeg, voel je je zwanger of niet? Ik weet nog hoe dat voelde elke maand als je weer ongi moest worden. Ik hoop voor je dat je snel zwanger bent. Sann, wat super dat je moeder goed nieuws heeft gekregen en wat fijn dat het weer beter gaat met Ivy. Ik kan mij voorstellen dat je enorm baalt dat je alleen bent met oud en nieuw. Liesje, een aparte vent heb je! Ik weet niet wat ik er over moet zeggen, heb het wel met je te doen. Ik zou echt helemaal gek worden van zo'n man die eerst het ene zegt en dan weer het andere. MamavanJesper, het valt mij op dat je bijna alleen maar hier reageert als het om Liesje gaat en meestal krijgt Liesje dan een sneer van je. Ik vind dat jammer! Ramoontje, fijn dat je lekker geslapen hebt. Hoe is het nu met Joost? Heb net eindelijk een boek uitgelezen. Was ik al mee begonnen toen ik nog hoogzwanger was.
mannetje wil dus supergraag een jongetje ik ook wel maar ik ben net zo blij met een meisje Mannetje is echt supergek met Rihanna hoor! dat jullie niet denken dat hij niet blij is met z'n dochter!
Ja hoeveel geld ik wel niet aan die testen heb uitgegeven zeg Die mevrouw van de kruidvat zag me elke keer weer aankomen