Baby voelen

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Dragonfly777, 29 dec 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Dragonfly777

    9 dec 2009
    18
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik ben nu 16 weken zwanger en heel af en toe lijkt het net of er in mijn buik een kleine spiercontratie is, maar dan 1 keer.
    Iedereen kent het gevoel denk ik wel in je been of waar dan ook dat een spier "trilt" contracties geeft maar dit zijn meerdere keren, maar in mijn buik lijkt het 1 keer te zijn. Kan dit de kleine zijn?
     
  2. Eylem

    Eylem Niet meer actief

    Ik snap welk gevoel je bedoelt, maar zo heb ik ons kindje nooit gevoeld. Bij mij voelt het meer als plopjes of luchtbelletjes. Maar wacht het gewoon even af! Ik twijfelde in het begin ook heel erg, maar als het elke dag terugkomt en dan veel op dezelfde plek weet je vanzelf of het je kindje is. Want volgens mij voelt het bij iedereen weer anders :)
     
  3. Saartje123

    Saartje123 Fanatiek lid

    7 mei 2009
    2.395
    35
    48
    Vrouw
    Moeder ♡
    Brabant
    Bij mij begon het wel met die trillinkjes, ook met 16 a 17 weken. ;)

    Ik voelde het dan inderdaad 1 a 2x achter elkaar en dan niets meer.

    Later werden dit echt plopjes die ik nu bijna elke dag wel voel en steeds steviger aanvoelen.
     
  4. Daddy J

    Daddy J Lid

    10 dec 2009
    71
    0
    0
    Freelancer ICT/Commercieel
    Rhoon
    Enig idee wanneer de man (ikke in dit geval) het ook kan gaan voelen?

    ben niet jaloers hoor.... echt niet :p


    John
     
  5. Mamanama

    Mamanama Fanatiek lid

    10 apr 2009
    4.080
    65
    48
    Zoetermeer
    Mijn man voelde de eerste rond de 23 weken en deze rond de 21 weken....
    Het duurt even voordat nhet aan de buitenkant voelbaar is en is ook afhankelijk van de plek van de placenta..
     
  6. Jucade

    Jucade VIP lid

    20 jul 2006
    18.229
    1
    36
    Assemblagemedewerkster
    Ja dat is de kleine hoor! Bij mij voelde het met ruim 16 weken ook als een soort zenuwtrekjes.
     
  7. Daddy J

    Daddy J Lid

    10 dec 2009
    71
    0
    0
    Freelancer ICT/Commercieel
    Rhoon
    Gisteren avond hebben we met de doppler geluisterd naar het hartje en klink lekker en goed. Opeens voelde m'n vrouw een ferme trap van de kleine:$, en ik voelde het aan de buitenkant. Met een beetje voelen met onze handen, voelden we zacht, maar wel heel duidelijk de kleine trappen. Dit was zo'n geweldig gevoel, en we weten nu ook gelijk dat de soort krampjes, dat het de kleine is:p
     
  8. tummetje

    tummetje Fanatiek lid

    4 dec 2007
    4.270
    1
    0
    in mn holletje
    Ik herkende de baby als een plop, spiertrekjes heb ik nooit gehad, maar wel vaak gelezen hier op het forum hoor! Dus het zou goed kunnen!!

    @daddy J: (jeeeeetje, wat doe jij zo vroeg achter de pc? :eek:) Leuk he als je het als man kan voelen, mijn man vind het een beetje eng. Die heeft een idee dat je de baby pas voelt als het geboren is :p
     
  9. Daddy J

    Daddy J Lid

    10 dec 2009
    71
    0
    0
    Freelancer ICT/Commercieel
    Rhoon
    Het was idd beeeeeetje vroeg, maar ja *je doet wel eens gek ;)

    Ik voelde gisteren kleine tikjes, en mijn vrouw zei dat ze het ook voelde... dat is toch wel heeeeeeeel apart hoor!!
    Het voelde ook of je zacht je vingertoppen op elkaar doet / tikt.
    En omdat mijn vrouw het ook voelde (van binnen dan) wist ik dat het de kleine was... het was echt super...
    *en ja, dan word je ineens om 04.00 wakker.. en kan je niet maar slapen :D En ach, is het huisje weer lekker schoon als je zo vroeg bent hahahaha ;)


    john
     
  10. tummetje

    tummetje Fanatiek lid

    4 dec 2007
    4.270
    1
    0
    in mn holletje
    Mijn man zei dat het voelde alsof hij het kloppen van je hart voelde, maar dan één klop zeg maar.
    Dat worden gezellige uurtjes samen met de handen op de buik, geniet er maar lekker van hoor :D

    Enne.., wou dat die van mij wel eens van die schoonmaakbuien had om 4 uur 's nachts :D
     
  11. Daddy J

    Daddy J Lid

    10 dec 2009
    71
    0
    0
    Freelancer ICT/Commercieel
    Rhoon
    Precies, heel zacht een tikje, geweldig ;)

    Euhm, om 04.00 keek mijn linker oog nog in mijn rechter broekzak hoor :p
    Eerst moet er een boterham in met een bak koffie en een peuk..
    Dus startte ik ietjes later :D
     
  12. Dragonfly777

    9 dec 2009
    18
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja dames ik weet het ik heb het getroffen met zo'n man :D

    Het is ook niet zo dat hij elke dag om 04:00 uur opstaat om te gaan schoonmaken hoor, maar de afgelopen tijd heb ik echt werkelijk waar niks in het huishouding gedaan, dat heeft hij allemaal opgepakt 8)

    We genieten gezellig nu met z'n 2en van de dikker wordende bewegende buik, dat maakt het voor de man denk ik ook steeds leuker en zijn meer betrokken.:)
     
  13. susy26

    susy26 Niet meer actief

    hey dames, ik ga nu me 16e week in,en kan niet wachten tot ik iets voel!! Zal nog paar weken moeten wachten als ik het zo allemaal lees :(

    Merk je het verschil of je de kleine voelt of dat t je darmen zijn? ben zo nieuwschierig hoe dat voelt!!:)

    liefs suzanne
     
  14. Daddy J

    Daddy J Lid

    10 dec 2009
    71
    0
    0
    Freelancer ICT/Commercieel
    Rhoon
    Suzanne, mijn vrouw is 16 weken en 1 dag nu.
    je voelt het wel zegt ze, dus hou moed ;)
     
  15. hiranthi

    hiranthi Actief lid

    14 jul 2009
    109
    0
    0
    Eigenaresse illutic WebDesign
    Ik heb het als plopjes en als 'spiercontracties' gevoeld. Voelt af en toe nog wel alsof het een spier van mij is (terwijl het dan toch echt de kleine is ;) ).

    Op 18 november heeft manlief de kleine voor het eerst gevoeld (toen was ik dus 25+2 weken zwanger). Niet omdat 'ie toen pas aan de buitenkant te voelen was (want dat kon ik al langer), maar omdat de kleine zo lief was om telkens als de aanstaande papa in de buurt was niet te bewegen ;) (en manlief werkt in 5-ploegen, dus is ook niet rond zelfde tijdstippen thuis).
    Zelf heb ik 'm op 5 oktober voor het eerst echt gevoeld (waarschijnlijk al wel eerder, maar vanaf die dag weet ik het zeker). Toen was ik 18wkn zwanger (heb placenta aan de voorkant trouwens).
     
  16. Guppy1978

    Guppy1978 Actief lid

    26 dec 2007
    231
    0
    0
    Ja hoor dat is echt wel de kleine
    Ik voelde het de vorige keer al bij 14 weken en nu voel ik het volgens mij ook alweer dus bij 13 weken al! Het is net een soort spiertrekje netals je wel eens voelt onder je oog als je moe bent ofzo :D
     
  17. asje79

    asje79 Actief lid

    20 mei 2009
    203
    1
    18
    Ja! Ik voel mijn kleintje ook sinds een paar dagen! En het is zooo bijzonder! Nu ik hier zit, voel ik hem ook af en toe. Voel hem (of haar) beter als ik zit dan als ik lig. Nou, dat wou ik wel even kwijt, ben er steeds helemaal hoteldebotel van :D
     
  18. miffy11

    miffy11 Niet meer actief

    hier ook spiertrekjes, dus dat is inderdaad je beeb!
    geniet er nu maar van, kleintje is nu ook aan het trappen, maar voelt echt alsof ik steeds een harde trap krijg vanbinnen en enorme inwendige blauwe plekken heb..
    mis die lieve schattige spiertrekjes..
     
  19. Daddy J

    Daddy J Lid

    10 dec 2009
    71
    0
    0
    Freelancer ICT/Commercieel
    Rhoon
    Sinds de kleine beeb weet dat we hem / haar in de gaten hebben, is het wel ineens even stil ;)

    Maar komt wel goed, we gaan gewoon foppen :D
     

Deel Deze Pagina