Zo ben ik ook nog ff. Net nog ruzie gehad met manlief. Vanmiddag komt ie om 15:00 uur thuis: hij voelde zich niet lekker. Hij was moe en had buikkrampen. Dus ik vanavond alles gedaan: boodschappen, koken, opruimen en veel voor Merel zorgen. Hoopte ik dus dat hij Merel naar bed zou brengen. Nou dat ik ook maar het lef had dat te vragen, hij was toch immers ziek. Maar omdat hij gewoon heeft gegeten enzo, nam ik dat niet zo nauw. Dus hij uiteindelijk Merel in 5 minuten naar bed gebracht, komt ie al blazend terug naar beneden: ik hield alleen maar van mezelf en Merel en absoluut niet van hem. Nu is die naar bed. Gelukkig.
Hij is in elk geval inderdaad een stuk vetter. Die Lanette-Vaseline was echt binnen 5 minuten zover ingetrokken dat de huid weer droog was. Net met die andere crème bleef de huid wel ongeveer een half uur vettig.
Essie wat een rare reactie van Bas zeg! Ik zou denk ik ook zo als jou gereageerd hebben. Maar dat staat toch los van of je van hem houd enzo. En jij hebt immers vanavond al 'alles' gedaan, dan kan hij toch goed Merel ff naar bed brengen? Sorry vind het nog een beetje een rare reactie. Hoop dat ie nu lekker ligt te slapen
Essie, kun je al ergens aan merken of je misschien zwanger bent? Ik merk nu wel (we hebben het bewust in mijn vruchtbare periode gedaan ) Dat ik soms meer steken in mijn buik heb, en vorige week ook wat licht rood bloedverlies had, maar dat kan ook zijn dat leon per ongeluk te hard van stapel is gelopen . Maar denk ook dat ik er nu extra op let dat ik het misschien wil voelen ofzo? Heb jij daar geen last van?
Tja ik kreeg niet echt de indruk dat ie ziek was en dus vond ik dat hij Merel best kon doen. En natuurlijk zei hij dat als ik ziek ben, hij ook alles moet doen. Maar ik lig dan wel ziek op bed en hij dus absoluut niet. Oké hij zal best niet lekker geweest zijn, hij wordt immers niet zomaar naar huis gestuurd. Maar ik vond het een beetje overdreven qua reactie.
Ja precies, als je echt niet lekker bent en moe bent, dan ga je lekker in bed liggen. Maar ja hopen dat ie morgen dan weer is bijgedraaid en er weer beter aan is
Ik heb echt mega het gevoel dat ik ongi moet worden, maar dat had ik bij Merel ook. Alle voorgaande cycli had ik al een week voor mijn NOD steken en nu pas sinds gisteren. En ik heb het mega koud en ook dat had ik bij Merel, geloof ik. Verder zit ik op dag 31 en dat is ook pas 1x voorgekomen dit hele jaar. You tell me.
nou denk het niet, want als alle berekeningen kloppen zou ik vandaag de innesteldag hebben. Of gaat er een week overheen, dan zou dat morgen zijn. Altijd een week nadat je vruchtbaar bent?
I hope so. Al zit dat ongi gevoel me absoluut niet lekker. Dus ik baal ook dat ik me niet meer kan herinneren hoe dat ongi gevoel precies voelde toen ik nog niet wist dat ik zwanger was van Merel .
Nee inderdaad vandaag. Tenminste ik had dit schema op basis van jou ingevuld met als datum laatste ongi 11-12-2009 en een cyclus van 28 dagen: Vruchtbaredagen.nl | Wanneer innesteling?
ja dan had ik wel gelijk, de 25 ste was op een donderdag niet? Toen hebben we wel gevreeen . Maar toen we geen sex hebben gehad had ik wel licht rood bloed verlies, wat zou dat kunnen zijn dan?