hey bedankt voor je reactie... Ik had er nog even een apart topic aan gewijd en daar zijn veel vrouwen die het herkennen het is waarschijnlijk gewoon een beetje een gekneusde buikwand van het schoppen en dat kan goed kloppen wat soms krimp ik echt bijna in elkaar na een trap. Onze zoon kan nu al heel hard schoppen.... het zit nu trouwens ook iets verder naar links en daar zit hij ook heel de tijd met zijn armpjes en beentjes....
hahaha zat hier net echt hardop te lachen toen ik het las, vatsige pens, hahaha nu dat vind ik helemaal niet hoor. en dat v-tje, ja op de foto zie je dat idd wel goed, vald me in het echt eigenlijk niet echt op haha. Maar bedankt voor je compliment, das altijd leuk haha
lindavnr ehh ja heb hier ook nog niet veel stria gezien volgens mij, nou ja alleen maar super toch, hopen dat het zo blijft!! alcohol, dronk alleen wel eens met uitgaan, verder nooit, dus heb er geen moeite mee, maar zeg eerlijk dat ik het anders ook niet had gedaan, vind t och geen prettig idee, maar ieder zijn meining daarover. vocht:ik hou al een paar weken vocht vast.als ik savonds me sokken uittrek zie je echt helemaal die randen erin staan, maar ach hoort er ook bij toch? menzis kraampakker heb ik idd al een week of 2 terug ontvangen. laar is nu een weekje weg he?miste d;r haha. nou hier alles goed.nu lekker vrij tot maandag, heerlijk.dan nog een week of 3-3 en dan verlog, jeetje gaat wel hard nu zeg! ben al flink aan t opruimen, word soms echt niet goed van mezelf, maja alles is wel lekker schoon en opgeruimd straks!! xxx
KWEBBELS!! @ano, Mooi buikkie hoor!! Ons verhaal lijkt nog meer op elkaar............wij woonden ook ruim een uur van elkaar vandaan! Die rompertjes ging ik ook voor vandaag maar..............al uitverkocht!! was meteen maandag al uitverkocht! Balen want ze zijn errug leuk! @lynette, Thnx voor de tip! ik kijk het nog even aan...........mocht het nodig zijn houd ik het in gedachten!! moet zeggen dat ik nu al 2 nachten redelijk geslapen heb Die blauwe plek bij je navel..........heb ik ook gehad!! volgens mij is het gewoon door het getrap van de baby, dan wordt je een beetje beurs! @setti, Mijn kerel heeft een tongpiercing...........vind het wel sexy hoor bij een man @gwenolyn, Nee hoor, ik drink ook een glaasje champagne!! Heerlijk!!! @stoopie, LEkkerrrrrrrrrrrrrr oliebollen!! goed dat je ze zelf bakt!! vind ik altijd teveel gedoe. HET is weer woensdag...............................30 weken!!! Baby gaat wel steeds meer dwars zitten!! ligt continue onder mijn rechterrib wordt er af en toe wel gek van! en benauwd!
haha was ook nog bij de v en d geweest voor die rompertjes. ze hadden nog 1 set van 6 voor jongens maar alleen maat 56 en die heb ik al genoeg... dus maar niet gedaan. Er waren er wel nog een stuk of 4 voor meiden.. maja, daar heb ik zo weinig aan Maar ze waren idd wel leuk!
had je ze voor mij niet effe mee kunnen nemen hahaha ik moet jongens hebben!! ga nu ffies lekker tv kijken, tot morgen!!!
Ja dat was ik, heb hem een week of 2 terug al gehad, staat volgens mij op de site dat je hem in de 7e maand ontvangt, maar misschien ligt het eraan wanneer je je hebt aangemeld? Anders even bellen. Al een poosje niets gepost, heb ook weinig nieuws, alles gaat zijn gangetje. Gister weer op controlle geweest, ijzer geprikt, alles prima, bloeddruk goed. weer 2 kg erbij, totaal nu 9, dus netjes. Kleine ligt in stuit, maakt nu nog niet zoveel uit, heeft nog alle ruimte volgens de vk, ga ervan uit dat hij zich nog gaat omdraaien. Morgen gourmetten met de overburen, en overdag oliebollen, spekdikken en kniepertjes bakken bij de buren, gezellig!! Fijne jaarwisseling allemaal en een heel mooi 2010!! Liefs Moons
Ik heb me bij menzis aangemeld toen ik net 6 - 7 weken zwanger was geloof ik.... Zal in het nieuwe jaar wel eventjes bellen voor de zekerheid! (niet dat ze strax zichzelf verwarren met de miskraam die ik eerder heb gehad) Zucht ik kan niet meer slapen ben al meer dan een uur wakker en kom gewoon niet meer in slaap en ik voel me toch moe :S Merk ook dat ik de laatste tijd steeds meer misselijk ben in de ochtend, herkenbaar voor jullie? Ga zo maar weer proberen toch wat te slapen!
Meiden, gezellig hier iedereen aan de shop!!! Kleintje ook goede morgen ik was ook alweer vroeg wakker vanmiddag maar even proberen te slapen anders hou ik het vanavond niet vol. En weer een draai-uodate: het jongetje is weer gedraaid en nu dus maar hopen dat ie zo blijft liggen maarja kenneliijk draait ie 1x per week... Hoewel het ging niet van harte, wnat ik lag half te puffen gister in bed toen het gebeurde maar ik dacht ik blijf stil liggen anders draait ie misschien niet verder. De kleine meid blijft sinds week 26 braaf liggen. Vandaag 28 weken
Meiden, wat kletsen jullie veel het is bijna niet bij te houden! Ik ben dinsdag weer naar de gyn geweest. Hij vroeg hoe het ging en ik zei dat ik het idee had dat de harde buiken alleen maar erger worden ook nu ik mijn rust hou. Als ik me omdraai in bed dan heb ik al een harde buik of als ik op de bank zit en ik pak mijn kopje thee dan heb ik er ook al één. Ik kreeg weer een inwendige echo om de baarmoederhals op te meten. Hij meette nu 17/18mm terwijl een vrouwtje vorige week nog 22mm op had gemeten. De gyn had de papieren erbij gezocht van de vorige keer en hij zei dat de hals toch weer korter was geworden. Wel wil hij vanaf nu alle metingen zelf doen want dat vind hij het betrouwbaarste. Maar goed, toch weer korter is niet al te best natuurlijk. Nu heb ik weeënremmers voor thuis mee gekregen, want die harde buiken heb toch wel invloed op de hals. Dit wilde hij eerst niet doen omdat hij vindt dat ik dan in het ziekenhuis moet liggen, maar hij vertrouwde me wel dat ik kwam als ik het niet zou vertrouwen. Nu dus aan de weeënremmers en hopen dat mijn buik en de hals zich rustig houden. Dinsdag moet ik weer terug. Wat zijn jullie plannen voor vanavond? Wij zouden eerst langs vrienden gaan maar dat gaat nu niet door natuurlijk. Iedereen had verder al iets te doen dus wij blijven samen thuis. Ik denk dat ik vanmiddag wel even een tukkie ga doen, want ik ben bang dat ik om 22.00 in ga storten haha.
Linda: Wat ben jij mooi zwanger zeg!!!!! Wennepen: Wat vreselijk balen. Nou hopelijk houd je het met die weeenremmers wel nog lang vol. en blijft je kindje nog lang binnen. Vanavond: Wij gaan samen niks doen. Ik vind het al knap als ik het red tot 0:00 uur. Dan gaan we misschien nog even samen een rondje wandelen en ik vermoed dat we gewoon voor 01:00 uur weer in bed liggen. Ach komt volgend jaar wel weer
Sh*t zeg dat de hals korter is geworden. Echt proberen te slapen vanmiddag, anders mis je de jaarwisseling inderdaad. Maar volgend jaar vieren jullie het met zijn drieen moet je maar denken!! Welterusten alvast.
Wij gaan vanavond naar vrienden toe. Vanaf 20/21 uur denk ik. Ik hoop het tot 2 a 3 uur vol te houden, maar als ik me eerder vermoeid voel gaan we eerder naar huis. Ik ga nog boodschapjes halen en kijken of ze bij de Jumbo lichte alcoholische wijn hebben, is Stassen niet 2% ofzo? Kan ik me herinneren. Champagne vind ik ook lekker, maar dat is best sterk (12% ofzo?) en als ik een 2% wijn vind, mag ik er wel twee glaasjes van mezelf! En daarnaast neem ik alcoholvrij bier mee. Vanmiddag nog even liggen, anders hou ik het niet vol!
Wennepen, kloten dat de hals korter is geworden. Ik hoop dat de weeënremmers zijn werk doen. Veel sterkte, en vooral rustig aan!! Druk dagje vandaag. Zometeen even een kleine boodschap doen, dan de stad in, honden moeten nog naar het pension gebracht worden. Rond 20.00 uur worden we bij onze vrienden verwacht. Als ik vanmiddag niet kan rusten thuis, mag ik bij hun op bed liggen om nog even te slapen. Anders hou ik het echt niet vol tot 00.00 uur. Morgen gaan we een weekend weg!!! Voor onze bruiloft hebben we van onze vriendengroep een verwen arrangement gekregen. Vrijdag weg en zondag weer terug. Ik heb er nu al zin in!! Meiden allemaal een fijne jaarwisseling!!!!!!!!!!!!
Gisterenavond naar de verloskundige en 3d echo geweest. Bij de verloskundige was alles weer goed. Bloeddruk 112/64, dus prima. En gewicth was +2 kilo de afgelopen 4 weken. Nu in totaal 5 kilo erbij, dus ben ik toch nog wel tevree mee . Klopt het dat het nu gemiddeld een pond per week is ofzo? Dus als ik nog 12 weken zou moeten, dat het waarschijnlijk in totaal 11 kilo wordt bij mijn zwangerschap? De echo; tja, ons kleintje is blijkbaar gewoon géén echo-baby.... Weer die voetjes en handjes en navelstreng ervoor. Daarnaast tegen de placenta aan de voorkant aan en weinig vruchtwater waardoor het gezichtje misvormd eruit ziet . Wel betere en lievere foto's meegekregen, maar toch weer teleurgesteld. Ach ja, des te mooier ziet ze er straks uit! Wel weer anderhalf uur naar dat scherm zitten staren. Toen zeiden we maar dat het wel genoeg was zo. Heel lief van de echoscopiste, ze blééf maar doorgaan. Wat dat betreft waar voor je geld! Ik krijg de fotos niet goed verkleind. Eentje is nog enigszins gelukt... Fijne jaar wisseling allen!!!
Wennepen: wat schrikken zeg dat het weer wat korter is veel sterkte meid en doe rustig aan! Linda; mooie foto, mooie buik en mooi jurkje Boomer: fijn dat alles goed was wel enorm balen dat de echo weer mislukt is al vind ik het wel een schattige foto Hier toch nog even wat kunnen slapen en nu lijkt het net of ik in een oorlogsgebied zit hehe! Van alle kanten vuurwerk en harde klappen niet meer normaal! Ik heb het er nooit zo op op dat vuurwerk, vroeger toen ik kleiner was heb ik namelijk eens een vuurpijl dwars door mijn pyama broek gekregen (gelukkig was hij wijd genoeg) maar ja ik moet er zo toch uit voor de hond! En daarna moet ik nog even wat oliebollen gaan halen want vriendlief vind oud en nieuw zonder oliebollen geen oud en nieuw haha! Vanavond zijn we lekker samen, mijn vriend en ik + de hond (en de kleine natuurlijk ) we eten vanavond gewoon simpel pannekoeken met kaas, spek, appel of naturel en voor vanavond laat heb ik dan oliebollen (hopelijk) en eventueel nog wat mini snacks om te bakken + kinder champagne Iedereen een fijne jaarwisseling! Ik ga mijn kogelvrij vest + helm opzetten en de hond uitlaten
net bij de gyn geweest, alle kweekjes gelukkig goed en met de baby ook. Moet alleen heel rustig aan blijven doen anders krijg ik alsnog die cateter. (moeilijk woord haha) Ik kan ook werkelijk niks, stofzuigen is al to much. Verder voel ik me al wat beter. De longonsteking is over gelukkig. verder nog wel snel moe. Zodra ik puf heb kom ik weer meelezen en kletsen! Fijne jaarwisseling meiden!
@ Linda: mooie foto meis! Je ziet er mooi zwanger uit! @ Boomer: jammer dat er geen goede 3d echo gemaakt kan worden, maar wle heel fijn dat ze er echt alle tijd voor nam. En fijn dat alles helemaal goed was natuurlijk @ hier: Dadelijk op stap voor gordijnen voor de babykamer en lampen, en daarna om 16.00u werken. Arno mag gelukkig vanavond komen naar mn werk, zijn we in ieder geval samen als het 12 uur is! Dan wel op mijn werk, maar ach.. Dan om 01.00 uur nog even gauw de kroeg in, hihi, volgens mij ben ik dan harstikke moe.. maar ach.. met kerst heb ik het 3 dagen ook tot laat volgehouden (2 keer tot half 3 snachts en 1 keer tot half 4! ... met als gevolg wel dat ik de volgende dagen tot half 2 sliep en tot 12 uur ... ach, nu kan het nog ) Als ik jullie niet meer spreek; een HELE fijne jaarwisseling!!!!! En proost (met jip en janneke champagne ) op onze gezonde babytjes die in 2010 geboren worden!