Is dit een positieve ovulatietest?

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door moonchild, 9 dec 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. moonchild

    moonchild Fanatiek lid

    28 okt 2009
    1.798
    1.292
    113
    Hallo dames,
    Deze maand ben ik voor het eerst gaan testen met ovulatietesten.
    Vandaag de 4e testdag.
    Volgens mij heb ik vanmiddag een positieve ovulatietest gehad. Wat vinden jullie?
    We hebben gisteravond nog geklust. Is het verstandig om vanavond ook te klussen of te wachten tot morgenochtend of morgenavond?
    Alvast bedankt voor het meekijken:)!
     
  2. Marleen2109

    Marleen2109 Niet meer actief

    De strepen moeten gelijk zijn dus dit is positief hoor! Ik zou zeggen vanavond maar een leuke avond van maken meis!
     
  3. jannn

    jannn VIP lid

    13 jul 2008
    5.942
    89
    48
    Fijne avond :)
     
  4. Truus21

    Truus21 Niet meer actief

    Hartstikke positief zo te zien. Have fun ;)
     
  5. mamavanbo

    mamavanbo Fanatiek lid

    13 apr 2006
    3.931
    0
    0
    onthaalmama
    Oostmalle (België)
    go for it
     
  6. L78

    L78 Fanatiek lid

    7 sep 2009
    2.463
    0
    0
    Noord Holland
    Inderdaad GO!!!
     
  7. moonchild

    moonchild Fanatiek lid

    28 okt 2009
    1.798
    1.292
    113
    Heel erg bedankt voor het meekijken.
    We hebben er gister een leuke avond van gemaakt:).
     
  8. Charlie007

    Charlie007 Niet meer actief

    Volgens mij moet je er vanavond weer een leuke avond van maken. Is het niet zo dat je na 24 uur van een positieve test moet klussen maar binnen 48 uur? Denk dat morgen je eisprong is dus ik zou het vanavond weer doen. Zijn dat trouwens de tests van etos eigen merk? (testpoint). Die heb ik ook. Moet alleen nog positief worden! Hopelijk morgen :)

    Charlie
     
  9. misa

    misa Niet meer actief

    @charlie007: Het kan zijn dat je binnen 24 tot 48 uur een eisprong krijgt. Maar vanaf wanneer gerekend weet je niet precies natuurlijk. Wat de ovutest kon vlak na de ene test of vlak voor de andere test wel al positief zijn. Dus maar beter direct klussen en misschien ook de dag erna, denk ik!

    Dus weer een fijne avond moonchild!!
     
  10. Charlie007

    Charlie007 Niet meer actief

    Ja twee dagen achter elkaar klussen is de best optie dan als je nog niet begonnen bent. Hopelijk heb ik een posi ovutest morgen. Voel wel van alles daaronder dus...spannend toch altijd weer.

    C
     
  11. mamavan3

    mamavan3 Fanatiek lid

    24 mei 2007
    1.849
    5
    38
    fulltime huismama
    rotterdam
    ja dat is duidelijk een positieve ovu test morgen ochtend is knalt die helemaal van t scherm(heb ze ook deze ronde gebruikt) dus morgen of zaterdag je ei veel klus plezier!!
     
  12. moonchild

    moonchild Fanatiek lid

    28 okt 2009
    1.798
    1.292
    113
    @ Charlie: Ja dit zijn die van de etos, testpoint. Net heb ik weer een positieve test gehad, dus zal mijn eisprong morgen wel komen. We maken er gewoon weer een gezellige avond van. Hopelijk heb jij ook snel een positieve ovulatietest:)!

    @ mamavan3: Hopelijk hebben ze bij jou goed geholpen!
     
  13. Kimke

    Kimke Lid

    17 feb 2007
    19
    0
    0
    Secretaresse
    Maastricht
    Hoi Moonchild, werden jouw testen weer minder op een gegeven moment? Ik gebruik dezelfde ovutesten als jou, maar die van mij blijven positief!

    Ik ben begonnen op dag 12, was duidelijk negatief, maar dag 13 was duidelijk wel positief, maar vervolgens zijn dag 14 en vandaag dag 15 nog steeds positief.... Terwijl als een LH piek max 48 uur duurt, m'n ei toch al gesprongen moet zijn?

    Nou ben ik beniewd morgen, maar heb nou dezelfde twijfels als dat ik geen ovu testen zou gebruiken, want mijn cyclus is ontzettend regelmatig.

    Wat denk jij, zou ik gewoon vanaf de eerste positieve test uitgaan? of denk je dat m'n ei nog moet springen?

    Wanneer kun jij trouwens testen?

    Groetjes
    Kim
     
  14. Wupje

    Wupje VIP lid

    24 jan 2008
    6.406
    1
    0
    Managementassistente
    Reuver
    En hoe is het nu? Inmiddels al duidelijk of jullie goed geklust hebben :D?
     
  15. moonchild

    moonchild Fanatiek lid

    28 okt 2009
    1.798
    1.292
    113
    @ Wupje: Ik ben zwanger:D! We hebben dus goed geklust. 1e kerstdag had ik een positieve zwangerschapstest.

    @ Kimke: Ik heb na de onderste positieve test de dag er na nog een positieve test gehad. Toen waren de testen op en heb ik geen nieuwe gekocht. Ik wilde inderdaad ook wel zien of ze weer lichter werden, maar vond het zonde om er weer nieuwe te halen.
    Je eisprong moet idd binnen 48uur plaatsvinden na een positieve test. Raar dat die van jou zo lang positief blijven. Zie je nog verschil tussen de positieve testen? En hoe was je test vandaag? Succes en goed doorklussen dan maar!
     
  16. Kimke

    Kimke Lid

    17 feb 2007
    19
    0
    0
    Secretaresse
    Maastricht
    Ontzettend gefeliciteerd Moonchild! Wat een mooi kerstcadeau!
    Is dit jullie eerste kindje? Was het echt een verrassing of had je stiekem een voorgevoel?

    Nou, ik heb mijn 'overzicht' even toegevoegd, heb zojuist een laatste ovutest gedaan: svp je of jullie reactie, want ik weet het even niet meer. Thx
     
  17. mamavan3

    mamavan3 Fanatiek lid

    24 mei 2007
    1.849
    5
    38
    fulltime huismama
    rotterdam
    @kimke je ovu testen van 29 en 30-12 zijn positief! 31-12 is negatief.
    Hopelijk heb je goed geklutst!

    @moonchild gefelichiteerd met je zwangerschap!!
    Ik had een vmk. helaas, deze ronde heb ik over geslagen want ga aan de slag met een nieuwe donor dus eerst ff gesprek afwachten 2 januari en dan mag ik eind januari begin februari weer n nieuwe ronde in :D
     
  18. moonchild

    moonchild Fanatiek lid

    28 okt 2009
    1.798
    1.292
    113
    @ Kimke: Inderdaad een heel mooi kerstcadeautje! Dit wordt ons 1e kindje.
    Ik denk ook dat de 29e en 30e positief zijn en de 31e negatief.

    @ Mamavan3: Wat ontzettend rot voor je! Hoe lang was je zwanger? En ik lees dat je een donor hebt. Is dat een eiceldonor of spermadonor? In ieder geval wil ik je heel veel succes wensen!
     
  19. Lilalien

    Lilalien Niet meer actief

    mag ik vragen welk merk ovulatietesten deze zijn?
     
  20. moonchild

    moonchild Fanatiek lid

    28 okt 2009
    1.798
    1.292
    113
    Dit zijn de ovulatietesten van testpoint. Deze kun je bij de etos kopen.
     

Deel Deze Pagina