Tot mijn stomme verbazing heb ik net ontdekt dat Jetix niet meer bij ons op de tv is. Heet nu Disney XD. Vind het erg jammer want mijn dochtertje is gek op "in de droomtuin". Iemand enig idee waar ze dat nu zou kunnen zien? Alvast bedankt!
ik zit hier met twee boze peuters: ik heb ze gisteren voor het slapen gaan beloofd dat ze vanmorgen de Droomtuin mochten kijken!!!! Ik zou ook niet weten of het terug komt of niet!
Hier ook een kleintje die niet happy is en mama ook niet Ik wist dat pokemon zou verdwijnen...maar bob de bouwer, yo gaba gaba, droomtuin....allemaal foetsie! Ik wou al op de website van xd een klacht gaan sturen maar vond geen contact gegevens. Ik zou het rond uit schandalig vinden als ze al die peuter/kleuter series eraf gegooid hebben! Van mij hoeft die disney xd toch niet....afgelopen weekend alleen maar herhalingen...geef mij dan maar jetix terug hoor.
Een klacht gaan sturen ? .. Waarom gelijk een klacht sturen, op ned 3 heb je ook genoeg leuke peuter/kleuter series .. Tuurlijk is het niet leuk als je favo serie van de buis gaat maar het is toch geen wereld ramp .. Laat de kids eens kijken naar alle leuk series op Ned 3 ...'' De wereld is mooi '' is ook weer begonnen ... Hele leuke filmpjes
Voor mezelf is het geen wereldramp Maar mijn jongste is er echt helemaal weg van. Hij neemt 's ochtends al zijn upsie daisy en igle pigle mee naar beneden om de droomtuin te kijken. Hij heeft er afgelopen vakantie zo vaak naar gevraagd, en eindelijk is het dan maandag en dan geen droomtuin. Jayden snapt er niets meer van. Een klacht sturen is een groot woord, maar ben wel benieuwd of het ooit terug gaat komen. Volgens mij komt het wel op disney channel...maar dat hebben wij dan weer niet...helaas.
Er zijn ook dvd´s verkrijgbaar van , in de droomtuin . Mijn dochtertje keek ook altijd graag naar Jetix sóchtends , begreep al niet waarom daar nu inderdaad disney bij stond en er andere programma´s opkomen ...
Ik ben er blij om! Geen pokemon meer en nog meer van die onzin tekenfilmpjes. Ik moest de hele tijd tijden instellen voor mijn zoon van 7 wanneer hij tv mocht kijken omdat ik niet wil dat hij vechttekenfilms ed ziet. Nu is dat probleem dus opgelost En mag hij zelf weten wanneer hij zijn televisie tijd gebruikt, vind ie ook nog stoer ook dat stukje verantwoordelijkheid .
Het gaat mij ook niet om Jetix, maar om "in de droomtuin". En natuurlijk is het geen wereldramp, maar kindjes van 2 zijn gewoon niet zo flexibel en als ik geweten had dat het niet meer op tv was dan had ik vanochtend een kleine crisis kunnen voorkomen . Natuurlijk is Nederland 3 ook leuk, maar denk dat ik toch maar eens op de BBC ga kijken. Zoveel zeggen ze ook weer niet in de droomtuin, hahaha.
mooi meegenomen toch, leren ze meteen wat engels hier helaas geen bbc, alleen bbc prime via digitenne. baal hier zelf al genoeg van (groot bbc fan), maar is wel vervelend voor mijn dochtertje, die keek in the nightgarden ook altijd toen wij nog in UK woonden. (nederlandse versie eigenlijk nooit trouwens. zelfde als met nijntje. vind miffy stuk interessanter.. vaag kind!)
Nou daar ben ik het niet mee eens .. Kyano van mij is ook 2 en die heeft ook zijn favoriete programma's maar hij kijkt overal naar, als het een beetje druk is en met muziek oid dan kijkt hij daar naar .. Denk dat het ook een beetje aan jezelf ligt, als je bv alleen maar de droomtuin laat zien dan worden ze idd niet flexibel maar dat komt dan in mijn ogen omdat je ze zelf niet de keuze geeft tot iets anders .. Snap je ?
Ik snap wat je bedoelt, maar ik was een topic gestart over "in de droomtuin", niet hoe ik mijn peuter op moet voeden . Natuurlijk kijkt ze ook andere dingen, maar iedereen heeft zo zijn/haar favorieten toch?
Ik vind het wel sneu dat ze programma's voor de kleintjes zonder waarschuwing ineens stoppen. Gelukkig is Kyra meer fan van Nickelodeon Jr. Ik vermoed zelfs dat ze stiekem een beetje verliefd is op Diego want dan gaat ze uitgelaten brabbelen en wil ze met haar neus bovenop de tv gaan zitten.
Ik heb trouwens nog een nieuwe ingepakte DVD deel 1 van "In de Droomtuin". Heb hem dubbel gekregen met de Kerst. Kan ik iemand die wat minder te besteden heeft daar nog een plezier mee doen? Hoef er niks voor te hebben, die paar Euro verzendkosten neem ik ook wel voor mijn rekening.
Vind juist een kindje van rond de 2 flexibel. Hier is het vaak tubbie kijken? dan ziet hij dora en is t ook goed. Wel jammer , maar er zijn inderdaad genoeg dvds te koop.
wat lief van je zeg! wij kunnen het goed betalen dus ik hoef hem niet maar ik wou wel even laten weten dat ik het heel lief vind!
Zou het niet kunnen dat het nog even weg is omdat de kerst vakantie net voorbij is ? Want bij Jetix(nu Disney nog wattes ) toch wat langer door met dat vakantie gedoe ? Ik hoop het tenminste voor de kleintjes met een favoriete programma. Ik ben zelf tekenfilm gek (tja kan er niets aan doen hahah ) Maar ik vind dat Disney 100 keer niets !!! Vrijdag, zaterdag en zondag kwamen dezelfde afleveringen van een programma. Dat is toch sneu, meteen het nieuwe jaar in knallen vol herhalingen van een nieuwe serie !
Hier kijkt mijn zoontje altijd dreamgarden op bbc. Hij weet dat hij daarna middagdutje gaat doen en vind het erg leuk om naar te kijken. (leert meteen engels erbij )