Echt waar? Wat een vreselijk stel zeg! Wie doet dat nou, een forum plat lullen? Gingen ze ook wedstrijdjes doen wie als eerste een pagina opende?
Jep.. en daarom, kan je ook geen bericht met 2 tekens meer posten.. én niks zeggende berichten mogen ook niet meer.. Wel knap.. eigenlijk, van die mensen, dat ze de operator, dat inzicht hebben gegeven.. Dat hun forum nog her en der een aanpassing nodig had. Al leiden wij.. de goeden.. nu wel onder die slechten.
Hebben we weer iedereen weggejaagd met onze flauwekul AN? Oh, ik moet 9 seconden wachten... 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Ach, ben ik ook een keer een van de slechten Valt ook niet mee om altijd maar bij de goeden te horen.
Volgens mij.. Heeft Noof haar zak chips leeg.. Ik hoor weer een kletsend (jaja niet eens huilend) meisje!
de dokter zei dat we het echt goed in de gaten houden.. hij begon zelfs al over een infuus... 19 sec... 5
Gelukkig huilt ze niet... misschien kun je haar nog een zak geven. Het is net gezellig hier. Ze moet zich maar even vermaken
Dag taak.. Altijd alle oma`s mn stoelen geven.. Uren bezig met helpen over steken.. Ja.. t is echt niet makkelijk.