hey wendyp, je meisje valt idd echt bijna in de tv. Ze droomt zeker: was ik daar ook maar Wat een lief poppe koppie, een echt meisje Ik heb een stoere zoon, maar meisjes blijven toch altijd favo he bij de meeste vrouwen Nee joh, baje vind hij echt vreselijk al sinds dat hij 3 weken oud is, gek he?? Warm, koud, lauw kan hem allemaala niets schelen hahaahhaha . Maaaar, gaa met hem onder de douche kaan ie er uren blijven staan zowat, valt gewoon na 5 min in slaap hahaahaah, zo lekker vind ie dat! Dus we gaan altijd maar onder de douche met hem, zachte waterstraal over ruggetje en dan neem ik hem soms op de arm alsof ie borstvoeding moet krijgen zeg maar en dan straalt t water zo over zijn beentjes en buikje en dat vind ie geweldig!! grijpt dan af en toe naar mijn tepel, terwijl hij flesvoedding krijgt helaas Dus dat moment is voor mij al helemsal top!
IK kan het ook weer niet laten wat een koppetjes allemaal die mooie kindjes.!!!!!! hier nog 1 van mij en lorenzo op de fiets ijskoud al weer 1,5 maand geleden. View attachment 41597
zo geweldig dit..ik had er 2 eerder geplaatst..maar mijn mijn prinsje kan nu heel mooi lachen ....kijk maar Hier is hij 6 weekjes oud
Ooh, weer van die lieve foto's! Ik moet dan ook weer even pronken met mijn kereltje! Hier was hij met de deur aan het spelen, open-dicht, open-dicht. Hij was zo lekker bezig dan krijg je zo'n lieve foto.
WendyP, aaaah wat een schatjes, beiden. Mooi meisje is Sasha ook. Jaimy en Remco, mooi manneke die Lorenzo hoor! Snoopy, jaaa joh de tijd vliegt echt! En goed he, dat rappen van me. Pff, kan op iedereen wel persoonlijk reageren, maar ik vind elk kindje wel iets moois hebben! Echt een leuk topic dit.
wat grappig, ik heb precies dezelfde foto van mijn meisje! (gemaakt door die fotoservice bij de ah of niet?) heb eindelijk een nieuwere foto van mijn dochter op de computer staan, deze is van een paar weken geleden.
Hier is dan oze wijsneus. De hele krant aan het doorspitten .Je zult het laatste nieuws toch eens missen....
wat een prachtige kindjes allemaal!!!! Eerste glimlsch, eerste hapje, lekker buiten slapen in de zomer etc etc etc. Meiden, jullie hebben allemaal supermooie kindjes, ik krijg geen genoeg van alle foto's..