Bezorger belt me zo terug, ze wisten nog niets op het callcenter. Dan weet ik hoelaat ik gewoon boodjes kan doen enzo
Ze komen na 12en, zal wel laat worden ivm de gladheid! Ik ga even brainstormen over Joey's traktatie... ik twijfel tussen 2 dingetjes namelijk
Pfff krijg net telefoon van mijn ouders. Het gaat helemaal niet goed met mijn opa. Hij heeft vannacht al aan de zuurstof gelegen. De hele familie is er nu naar toen behalve de kleinkinderen. Mijn moeder zei je kunt er niks doen en je hebt Jesse ook thuis vandaag. Ze gaan nu eerst kijken misschien zijn ze zelf al wel te laat. ze houden me op de hoogte.
Sam; een simpel zakje met smoeltjes,mandarijntje en wat spekjes OF Een piratenbootje van cake, een spekje en een doosje tum tummetjes traktaties piratenboot - www.party-kids.nl Ga ik voor lekker snel klaar OF leuk? Op t KDV word er zo'n strijd van gemaakt welke ouder het origineelste meegeeft enz, heel kinderachtig. Mij moeder was altijd zo creatief met traktaties en ik vond dat geweldig. Dus dat wil ik eigenlijk ook voor Joey doen...
Hmm Truus: Moeilijk.. Ja beetje jammer dat ze er zo'n strijd van maken. Wat ik wel eens heb gezien. Een plaatje van cars plastificeren en er zo'n sleutelhangertje van maken en daar dan zo'n snoepsleutel aan doen ! Vond ik erg leuk !!
Sam, wat ik ook kan doen zijn prikkers met worst,ham,kaas,komkommertje,augurkje en een cherrytomaatje. Lekker gezond ipv al dat snoepzooi. Bed is al binnen maar finaal beschadigd. Is een gepeperde mail naar de winkel gegaan incl foto's. Telefonisch waren ze niet te bereiken helaas... Verder treurig nieuws; Wendy belde me net, ze is naar het ZH geroepen want Opa gaat heel hard achteruit.
Hmm dat is mooi flink klote zeg Truus En dan ook nog Wendy.. Lieve Wendy: HELE DIKKE KNUFFEL EN STERKTE!!
Ja ik ben er flink over de zeik van! en het mooie; Ik moest zelf maar zorgen dat het boven kwam. Daar stond ik dan met Joey! Nu weet ik van mijzelf dat ik supervoorzichtig ben geweest, dus ik heb het zelf niet gesloopt!
taby + man gefeliciteerd met britt haar 1e verjaardag. truus wat een k**** bedrijf zeg hoe kunnen ze nu zo een bad afleveren. heel begrijpelijk dat je pist off bent. hoe gaat het nu met joey?? werken de puffjes? maranka ik werk ook onregelmatig op vrijdag lala wat onwijs leuk dat je op de hhb. mag staan. ben je er alleen op zaterdag?? ik ga namelijk op vrijdag. wendy wat naar sterkte meid dikke knuffel. daisy leuk dat je het geslacht wil weten wanneer heb je je echo??
wat een rot weer zeg heb vanmorgen een uur gedaan wat ik normaal in 20min. red, daardoor hebben we een halve zwem les gemist
wendy een hele hele hele dikke knuffel meis. ik ga ff zoekenn naar winterwporthuisjes. en als donique wakker is gaan we naar de prenetal. de doos ophalen en kleertjes voor gup 2 en slaapzakje voor donique. meteen even kijken voor een skipakje!