het duimen voor iedereen is makkelijker..... de rest moeten jullie zelf doen met die goddelijke mannen van jullie
zou best wel eens kunnen..... kan nu wel weer huilen, na dit berichtje ben een beetje emotioneel hihi maar kan weer lachen weet iemand wat de uitslag van de test van Rimar is?
whahaha...ja hier een keer de wc niet gehaald...over de vloer gekotst...zegt ie doodleuk...ja we zijn samen zwanger geworden...maar jij ben de babymaak machine....en aan kots opruimen doe ik niet!! Ik was zooo boos...dat ik hem toeriep...en die strontluiers van dat kind wat in de babymaak machine zit....ga je die ook niet verschonen...want dan is het bye bye en vind ik zo een vent die het wel wil doen!!!!! :x
ik heb een keer de wc ook niet gehaald en mannetje heeft 't toen voor me opgeruimd (was midden in de nacht) lief hè.. is niet lief dat je man dat niet wou doen.. je voelt je dan al zo slecht.. stoute man..
Meiden, ik ga er weer vandoor! Even aan de poets want vanavond komt er weer een klantje voor dr nageltjes.... en ik heb zoooooooo géén zin
oren?? hoe klinkt dat dan zo'n ei? (en sammie heeft 't al gevonden, maar dankjewel voor 't helpen zoeken )
ben er ook vandaar lieve meiden....ga me aankleden...(schandalig he) en wat doen in huis dag,dag zwaai,zwaai!
dat zal wel lukken. *wrijft handjes vol goesting in elkaar en kijkt al hitsig rond.. * (helaas zijn er enkel lelijke collega's in de buurt en die hoef ik niet)