Tweeling mama's!

Discussie in 'Algemene clubs' gestart door Karel1978, 24 nov 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. KristaB

    KristaB Actief lid

    27 jan 2009
    475
    0
    0
    Den Haag
    Ik heb even wat gezocht en zou zeggen dat rijstmelk zeker gezond is. De mens eet al sinds hij geen jager-verzamelaar is granen, en in rijst zitten geen allergenen. Ik las alleen wel dat er weinig voedingsstoffen inzitten, behalve koolhydraten. Als je dat aan je kindjes geeft, moet je ook andere bronnen van eiwitten en vetten aanbieden.

    Op mijn zoektocht kwam ik weer allerlei schokkende feiten over koeienmelk tegen. Nooit bij stil gestaan dat koeienmelk voor 4 magen geschikt is. Mensen hebben maar 1 maag waardoor het heel moeilijk te verteren is, door caseine. (volgens mij komt hier jouw buikpijn door, Hanneke) De calcium zit aan die caseine, dus eigenlijk is het een nutteloze bron van calcium. Groenten en fruit leveren een grotere bron.
     
  2. Hanneke

    Hanneke VIP lid

    18 jun 2007
    14.894
    275
    83
    Onze roze wolk!
    Jipper toch ;) :p haha! Er blijft voor ons echt nog genoeg over ;).

    Er zijn wat dingen die ik niet eet omdat ik het niet lust, maar behalve melk en vlees eet ik toch eigenlijk wel alles, alleen dan geen dingen met kunstmatige zoetstoffen. En in al die dingen die we wel eten/drinken zitten vast ook dingen die niet goed zijn en niet gezond zijn, maar vooruit, we moeten wel eten/drinken natuurlijk, en doen we ook. Dus ja wij drinken ook weleens frisdrank, ook niet goed. En we eten weleens frietjes, ook niet goed. Of wat te denken van die hamburger verslaafde die hier in huis woont die het liefst elke week langs de mac gaat, ook niet goed.

    Maar ipv bijv optimel zou ik bijv liever kiezen voor yoki drink. Maar als jullie er geen kwaad in zien, gewoon lekker eten/drinken. Genoeg mensen die het eten hoor :D!

    Ow en heb je ned 1 gekeken vanavond? Ik wist idd dat het kwam maar was toch te laat even spits hier. Ging om 10 over half kijken en toen was het dus net afgelopen, kreeg nog net een foto in beeld dat ze thuis waren :D.

    Liefs, Hanneke.
     
  3. KristaB

    KristaB Actief lid

    27 jan 2009
    475
    0
    0
    Den Haag
    Nee hoor Jipper, ik denk zo ook vaak. Vooral als t om suiker gaat.
    Ik denk dat iedereen wel weet, dat hoe natuurlijker je eet, hoe gezonder het is. Ik vond het wel even interessant om al deze weetjes uit te zoeken. Het is vooral geen bangmakerij ofzo of jullie iets opleggen!
     
  4. Hanneke

    Hanneke VIP lid

    18 jun 2007
    14.894
    275
    83
    Onze roze wolk!
    Krista,
    Aha, nou je had voor mij niet hoeven te zoeken hoor meid! Maar dat had dus ook absoluut geen vervanger voor ons geweest. Die calcium word denk ik mede om die rede ook nog extra toegevoegd, zodat er meer opgenomen kan worden ofzo.

    De buikpijn van mij komt sowieso omdat ik altijd al buikpijn heb, maar soms word dit erger. Erg slechte darmen en darmwerking zullen we het maar op houden, heb ik al jaren. Maar vooruit ik weet gewoon dat melkproducten en dus die yoghurt niet moet nemen, maarja soms is het zo lekker, en heb nu dus ook maar 3x150ml op, beetje eigen schuld gewoon dus. Alleen erg irritant dat er laatste tijd ook meteen koorts bij komt, nu vanmiddag weer 38.9. Dus eigenlijk beter er echt mee te stoppen. Signalen lijken me duidelijk, maar ik ben te eigenwijs.
     
  5. Hanneke

    Hanneke VIP lid

    18 jun 2007
    14.894
    275
    83
    Onze roze wolk!
    Dat wil ik ook even zeggen idd, dat wij het hier zo doen en zo denken, betekend echt niet dat iemand die het anders doet het fout doet of dat we vinden dat iedereen het moet doen als ons!

    Zou wat zijn zeg ;)! Gewoon lekker doen wat je zelf wil en wat goed voelt voor jullie!!
     
  6. KristaB

    KristaB Actief lid

    27 jan 2009
    475
    0
    0
    Den Haag
    Zo Hanneke! Dat is wel een erge allergische reactie! Kijk anders eens voor lactosevrije zuivelproducten. Heb je je weleens laten testen op parasieten? Ik heb ook zeker een jaar onwijs last gehad van m'n buik, en na alles geprobeerd te hebben ben ik naar een elektro-acupuncturist geweest, die dat constateerde. Na wat medicijnen en een dieet was ik er zo vanaf!
     
  7. Hanneke

    Hanneke VIP lid

    18 jun 2007
    14.894
    275
    83
    Onze roze wolk!
    Krista, dankje. Maar eigenlijk heb ik dat dus nog nooit geprobeerd van die speciale producten. En tja onderzoeken zijn er al zoveel gedaan. Heb vanaf mn 12e/13e tot ik zwanger werd van Malou en Ruben elk half jaar een coloscopie gehad en er is gewoon nooit iets uitgekomen waar we iets mee konden.

    Toen ik dus zwanger was geweigerd om te laten doen ivm zwangerschap. Daarna geweigerd ivm borstvoeding. Toen 1x wel geweest, omdat ik echt zo een buikpijn had dat het niet meer ging. En daarna besloten voorlopig niet meer te gaan. Al die jaren onderzoeken gehad en nooit iets uitgekomen, wat denken ze nu dan nog te kunnen gaan vinden. Dus voorlopig niet meer, vind het goed geweest, eigenwijs dus ;)!

    En iets van accupunctuur heb ik ook weleens over gedacht idd of iets anders in de niet reguliere geneeskunde zegmaar ;)! Maar nog nooit de stap durven zetten verder, daarbij komt dat vriendlief hier totaal niks met alternatieve dingen heeft en alles afwijst, beetje lastig dus vind ik.

    Wel super dat jij van je buikpijn af was na dieet, med en een behandeling! Fijn!!

    Liefs!
     
  8. KristaB

    KristaB Actief lid

    27 jan 2009
    475
    0
    0
    Den Haag
    Ja, ik weet hoe raar mensen t vinden. Maar ja dit is echt zo oninvasief, dat als het niet baat, het ook zeker niet schaadt.
    Bovendien wordt t vergoed als je aanvullend verzekerd bent.
    De site erover is Bioresonantie - home.
    Ik vind het bijna leuk om naar hem toe te gaan :D
     
  9. Helena1977

    Helena1977 Bekend lid

    7 jun 2009
    514
    0
    0
    Hey allemaal,

    Hier dramanacht gehad met de kerels. Bij het naar bed gaan op de normale tijd alleen maar huilen, mee naar beneden genomen.
    Om 22.00 uur hebben we ze weer naar bed gedaan, maar ze bleven maar huilen nadat we echt alles hadden gedaan wat we maar konden bedenken. Op een gegeven moment ben ik tussen de twee ledikantjes in gaan zitten en zijn ze zo in slaap gevallen.
    Lex schrok in die tijd een paar keer wakker en begon te huilen. Als hij mij zag zitten werd hij stil en ging hij weer slapen.
    Vannacht allebei heel onrustig geslapen, Midas op een gegeven moment maar bij ons in bed gelegd.
    Vanmorgen om 5.30 begon Lex hard te huilen. Ze wilden beide niet meer slapen dus om 06.00 uur zaten we met ze beneden, pap te eten. Om kwart voor 7 zakten de oogjes weer dicht en heb ik ze weer naar bed gebracht. Ze liggen nu, 9.00 uur, nog steeds te slapen.
    Pfff, ik ben blij dat we dit niet vaak met ze meemaken. Krista, zou het in de lucht zitten?

    Jipper, ik heb de docu gekeken op uitzending gemist. Ik vond het niet moeilijk om te kijken, behalve even wat tranen in mijn ogen toen ze voor het eerst mochten buidelen. Dat vond ik zo herkenbaar.
    Hier trouwens een echte optimel-drinkster. Misschien toch maar overstappen op yogi-drink....

    Hanneke, wat lijkt me dat lastig, zo'n onverklaarbare buikpijn.
    Op zich zit er wel wat in de manier waarop je over koemelk denkt.
    Nooit zo bewust bij stil gestaan omdat ik zelf geen melk drink vanwege mijn astmatische verleden. Allen zure varianten zoals yoghurt, yoghurtdrankjes en karnemelk worden hier gedronken. En natuurlijk Friso nr 2, haha.
     
  10. Karel1978

    Karel1978 Fanatiek lid

    12 jan 2009
    2.273
    0
    0
    Maastricht
    Wij zijn altijd gewaarschuwd voor de yogi's ed omdat daar weer veel suikers inzitten.... Naja, ik let er niet al teveel op, want anders kan ik maar beter droog brood eten :D Gewoon lekker gezond en doordacht eten!!

    Wij zijn daarom gisteren weer eens begonnen met heeeerlijke worteltjes te geven aan de meiden :D Nou Romy was het daar niet helemaal mee eens. Ik wist niet dat een meisje van 5 maand zo'n vies gezicht kon trekken!!! :D Sofia vond het heerlijk en wilde wel meer, maar na het spuugdrama leek het me beter om alles even met mate te doen. Vanavond maar weer proberen.

    Vandaag blijven ze maar eens thuis van de creche want het is hier een glijbaan voor :$

    Helena: wat een gedoe zeg! Je zult wel doodmoe zijn!! Enig idee hoe het komt? Misschien zijn ze zenuwachtig voor hun verjaardag ;)
    Misschien iets verkeerd gegeten, ziekjes, tandjes, sprongetjes (als ze dien nog hebben)
     
  11. Hanneke

    Hanneke VIP lid

    18 jun 2007
    14.894
    275
    83
    Onze roze wolk!
    Krista,
    Dankje voor de site! Maar vooruit, vriend werkt zelf natuurlijk met reguliere geneeskunde dus ziet dat niet zitten. Samen met mijn therapeut ook over deze dingen gehad, gezien hij zelf ook dit soort dingen doet, en al heel wat dingen samen achter gekomen zijn. Maar voor sommige dingen ben ik dus gewoon nog niet klaar en doen we dat dus ook niet. Daarbij kan ik prima met de buikpijn leven, behalve soms, dan heb ik het er helemaal mee gehad.

    Helena,
    Ow, wat een nachtje zo zeg! Was wel een heel kort nachtje en natuurlijk hopen dat het eenmalig was. Misschien toch iets van dromen ofzo? Of hebben ze gister overdag ook veel gehuild misschien om dingen? Ruben heeft ook weleens dat ie snachts wakker schrikt en dan is ie dus van te voren allemaal geluidjes aan het maken, wij zeggen dan altijd, hij heeft weer ruzie met Malou om een stuk speelgoed :)! Haha! Maar vooruit, wat kan je eraan doen, eigenlijk weinig denk ik. Wel erg fijn dat dat erbij blijven zitten hielp voor ze, maar ja voor mama natuurlijk ook erg vermoeiend :) en niet helemaal zoals je je een avond voorstelt ;). Nu maar hopen dat ze er vannavond/vannacht geen 'last' van hebben en iedereen lekker mag slapen.

    Karel,
    Fijn dat de bijvoeding nu wel goed ging, ook al vond Romy het niet zo lekker. Geen spuugdrama's gehad, dus das fijn! Zou idd gewoon lekker rustig aan doen. En tja, weet je niet hoe slecht brood is, whahahahaha! Nee hoor vind wel dat je gelijk hebt! Zo proberen wij het ook te doen, lekker eten en drinken maar wel een klein beetje bedenken wat je binnen krijgt. En yokidrink klopt ook, zitten suikers in, maar vooruit, liever dan een beetje suiker binnen krijgen (dus niet elke dag liters van dat spul drinken ;)) dan van die kunstmatige zoetstoffen binnen krijgen. Je kan ook zelf soort yoki maken, gewone yoghurt en daar wat vruchtensap in doen, heb ik eens gelezen op het forum hier, kleine luste geen melk, maar dat wel dus deden ze het zo.


    Zo en nu ga ik de computer weer snel uitzetten! Leander en Benthe zijn weer thuis en komen bijna binnen, hebben samen Malou en Ruben naar het kdv gebracht. Dus tja dan geen computertijd meer voor deze mama.

    Zometeen even boodschapjes doen denk ik, en moet eigenlijk nog gaan kijken of ze ergens nog een kerstballen opbergdoos hebben van plastic, maarja ben er een beetje laat mee vrees ik.

    Liefs, Hanneke!
     
  12. Helena1977

    Helena1977 Bekend lid

    7 jun 2009
    514
    0
    0
    Haha, Karel, geweldig hè die gezichten bij nieuwe smaken. We hebben de jongens eergisteren een stukje kaas laten proeven. Gaf een soortgelijke reactie. Fijn dat Sofia alles er dit keer in heeft gehouden.

    Ik weet niet goed wat het was met de jongens. Ze waren de hele dag al huilerig. Ze hebben maandag wel prikken gehad, maar als ze zo huilerig zijn, hebben ze er meestal ook koorts bij en dat was niet het geval. Ik hoop voor Berry dat ze vanavond wat beter mee willen werken want ik heb mijn eerste slaapdienst weer sinds 4 maanden. Hij staat er dus alleen voor vannacht. 1 mini-minivoordeel: ik ga in ieder geval ongestoord slapen.

    Oh en wij moeten de jongens trouwens al inschrijven voor een peuterspeelzaal als we dat willen.:$ Wat gaat dat allemaal ongeloofelijk snel.

    Over de verjaardag (waar ze hopelijk nog niet zenuwachtig voor zijn ;)): ik ben met ze aan het oefenen in "hieperdepiep hoera!"Ze vinden het helemaal leuk. De armpjes gaan nog niet uit henzelf omhoog, maar elke keer als ik klaar ben met "hoeraaaa" roepen ze allebei heel lief lachend en zachtjes "aaaaaah". Zo leuk!
     
  13. Karel1978

    Karel1978 Fanatiek lid

    12 jan 2009
    2.273
    0
    0
    Maastricht
    Agossie wat lief!! Ben heel benieuwd hoe ze hun eerste verjaardag vinden :)

    Ik heb net te horen gekregen dat per 1 febr. mijn afd. sluit... :$ Volgende week moet ik met p&o in gesprek gaan over de mogelijkheden...
     
  14. Pippie1976

    Pippie1976 Bekend lid

    8 nov 2008
    798
    0
    0
    Zuid-Holland
    #534 Pippie1976, 6 jan 2010
    Laatst bewerkt: 6 jan 2010
    Dag meiden, wat is er weer een hoop geschreven! Poging tot reactie...

    @ Sascha: beetje laat, maar ook nog gefeliciteerd met Djuna! En wat een supermooie taart inderdaad. Ik ga ook maar eens google-en en alvast beginnen met oefenen (heb nog 3,5 maand de tijd en als het niets wordt kan ik altijd nog de fototaart van de HEMA doen, die is idd ook erg leuk!).

    @ Karel: per 1-2 wordt je afd dus al opgeheven, dat is al snel! Heb je enig idee wat je mogelijkheden zijn? Kan je wel iets op hetzelfde niveau blijven doen? Ben je er nog over aan het nadenken om langere tijd thuis te blijven bij je meiden? Ik moet zeggen: ik ben zelf bijna 7 maanden thuisgeweest (waarvan 4,5 maand met M&L thuis). Ik vond het heerlijk, maar was er op een gegeven moment ook wel aan toe om weer aan het werk te gaan, even wat afwisseling. Zoals ik het nu heb kunnen regelen: 3 dagen werken (24 uur) en 4 dagen thuis, vind ik persoonlijk een mooie combinatie.

    Hoe is het met de meiden? Alweer wat beter? Ze hebben in ieder geval een paar happen worteltjes gegeten las ik. Hoop dat het nu beter gaat dan de eerste keer!

    @ Helena: wat vervelend dat de jongens zo onrustig waren vannacht. Misschien toch door de prikken? Fijn dat het bij het CB verder goed was! Gelukkig kun je vannacht lekker slapen idd (wat is dat eigenlijk, een slaapdienst???).
    En Midas en Lex alweer bijna 1 jaar: wow! Ben jij nog veel aan het terug denken aan een jaar geleden of vooral bezig met het grote verjaardagsfeest?

    @ Jipper: onrustige kinderen dus op school. Pff, dat is een lekker begin voor jou na je vakantie :$. Sterkte...
    Hoe vonden je mannen het om weer naar de gastouder te gaan?
    Verstandig dat je met de HA gaat praten. Ben benieuwd wat hij/zij je adviseert.
    Heb je trouwens die uitzending van Afslag UMC nog gekeken? Hoe vond je het? Ik heb (nog) niet gekeken, zou je het aanraden of niet?

    @ Hanneke: zo'n klein moppie en dan onder narcose? Jeetje, dat zou ik ook niet fijn vinden moet ik zeggen. Kan me voorstellen dat je het uit hebt gesteld. Hoe lang duurt zo'n scan eigenlijk? Wel fijn dat je het idee hebt dat het allemaal goed is met Benthe. Denk dat je daar als ouders best een goede inschatting van kunt maken.

    @ Krista: wat ongezellige jongetjes dus bij jou. Hmmm, kan me voorstellen dat je dan af en toe gillend gek wordt ;). Heb ik ook hoor, als ze één dag wat vervelend zijn, dan heb ik al het gevoel dat het al eeeeuuuwen duurt ;). En ze zijn ook altijd tegelijk ongezellig hier, dus dan krijg je het meteen dubbelop. Hoop dat ze snel weer wat gezelliger zijn.

    Vrijdag dus naar de chirurg. Gaat ie alleen kijken of er meteen wat aan doen? Heb je je gezellige baas inmiddels al zelf gesproken?

    @ Ylaisa: je voedingsvragen kan ik je helaas (nog) geen antwoord op geven. Wij zitten net pas op 4 flessen en aan brood ga ik voorlopig nog niet beginnen. Heb wel net voor het eerst zelf groentehapje gemaakt (broccoli), ga ik vanavond proberen. Ben heel benieuwd...

    @ Kar: begin jij nou meteen alweer met 4 dagen werken of bouw je rustig op?

    Hier: maandagavond gesprek gehad met een potentiele gastouder. Superaardige vrouw, zelf heeft ze een zoontje van 1,5 en ze wil totaal 4 kindjes (incl. haar eigen zoontje) opvangen. Heeft zelfde ideeën over opvoeding als wij, dus klinkt allemaal heel goed. Alleen de opvanglocatie vind ik verre van ideaal. Ze woont op de eerste etage en heeft dus geen tuin (op zich niet heel erg, want er is een speeltuintje en bos heel dichtbij), maar haar bovenburen (2e en 3e verdieping) moeten via haar etage naar boven. Ze kunnen dus zo binnenlopen bij de kinderen. Zij zegt dat haar buren heel betrouwbaar zijn en dat geloof ik ook best, maar je weet natuurlijk nooit wie zij mee naar huis nemen en wat dat voor types zijn. Daarnaast heeft ze geen aparte slaapkamer voor de kinderen, dus slapen die in hun slaapkamer (wel een afgeschermd deel). Ze wil wel binnenkort gaan verhuizen naar een eigen huis, maar weet nog niet wanneer (ze wil wel in deze buurt blijven wonen, maar ja, je weet natuurlijk maar nooit of dat echt zo zal zijn. Als ze een mooie woning ergens anders in Den Haag vinden dan ben ik mijn opvang dichtbij kwijt). Lastig dus: wel een supergoede gastouder, maar een slechte opvanglocatie. Ik neig dus toch naar niet doen.

    Verder: gisteren heeft de tante van Gijs voor het eerst opgepast. Vond het wel spannend, want zo goed kenden M&L haar nog niet, maar het ging heel goed, gelukkig! Donderdag komt ze weer. Vandaag ben ik lekker zelf weer thuis. Vanochtend M&L fruithapje gegeven: Linde heeft ontdekt dat het héél leuk is om de lepel vast te pakken als ie richting haar mond komt en er dan aan te gaan schudden... mama en Linde dus onder de perenhap na afloop, haha!

    Over de meiden: maandag de fysio weer langsgehad en ze was weer tevreden. Ze doen wat ze voor hun (gecorrigeerde) leeftijd moeten kunnen. Mama weer heel trots natuurlijk! We gaan nu een beetje oefenen met omrollen van rug naar buik. Heb het idee dat dat niet heel lang meer gaat duren. Lijkt me zo leuk als ze dat gaan doen :)!

    O ja, over de nieuwe baan: vind het ook wel heftig dat ik nu op zoek moet, maar aan de andere kant ben ik er ook wel aan toe. Ben er wel een beetje klaar mee merk ik, waar ik nu zit. Vrijdag gesprek met een loopbaancoach (wordt aangeboden vanuit mijn werk), ben benieuwd of dat nog wat nieuwe inzichten oplevert. Weet nog niet zo heel goed wat ik wil namelijk... Tot 1,5 jaar geleden was ik communicatieadviseur en ik denk dat ik daar wel weer naar toe terug wil. 't Is alleen best lastig om daarin een baan te vinden voor 3 dagen en meer dan dat wil ik liever niet werken.

    Ik hoor een meisje huilen, ga maar eens kijken wie het is...
     
  15. Pippie1976

    Pippie1976 Bekend lid

    8 nov 2008
    798
    0
    0
    Zuid-Holland
    #535 Pippie1976, 6 jan 2010
    Laatst bewerkt: 6 jan 2010
    O ja, nog een snel vraagje: weten jullie nog leuk speelgoed voor kinderen van ongeveer 6 maanden? Wil nog wat leuks bijkopen, maar weet niet zo goed wat :$.

    Vind het af en toe best lastig, als ik een dag met ze alleen ben, om genoeg dingen te bedenken om met ze te spelen. Ik laat ze ook wel alleen spelen, maar op een gegeven moment zijn ze natuurlijk uitgespeeld en willen ze gezellig met mama spelen :). Hoe doen jullie dat?
     
  16. Karel1978

    Karel1978 Fanatiek lid

    12 jan 2009
    2.273
    0
    0
    Maastricht
    Nou wij hebben leuke spullen van Lamaze..een slang en een olifant die toetert. Best leuk! Daar beginnen ze nu ook leuk mee te spelen en in te knijpen.

    Ook van v-tech zo'n bal met geluidjes en die draait zelf.. ook erg leuk.

    wat betreft werk; ik wil graag even een paar maanden thuis zijn. We bekijken nu alle opties en dat zou wel even mogelijk zijn. Maar ik denk dat ik het na een paar maanden toch ook wel weer zat ben, maar toch... Merkte echt dat ik vorige week bijna overspannen was dus moet ook echt op mezelf letten... Maarja, eerst maar eens in gesprek met P&O
     
  17. KristaB

    KristaB Actief lid

    27 jan 2009
    475
    0
    0
    Den Haag
    Je zou het bijna denken.. Vannacht weer prijs, en idd te vroeg wakker worden en niet meer willen slapen. Marcus heeft dan vanmiddag van half 1 tot half 4 geslapen. Echt uitzonderlijk.
    Ik heb van VSM tabletjes om rustig te slapen voor babies. Ik denk dat ik die vannacht maar geef. Het is duidelijk dat ze ergens van wakker schrikken.
     
  18. KristaB

    KristaB Actief lid

    27 jan 2009
    475
    0
    0
    Den Haag
    Echt? Een moeder zei dat ook tegen Fred toen we voor de eerste keer met onze kindjes een langer stuk gingen lopen, dat wij ze al voor een basisschool in moesten schrijven. We willen echt graag een bepaalde school hier in Den Haag, dus misschien moeten we die wijze raad idd ter harte nemen.

    En wat schattig! Dat 'aaaah'. Ik kan me helemaal voorstellen hoe ze er dan bij staan :D
     
  19. KristaB

    KristaB Actief lid

    27 jan 2009
    475
    0
    0
    Den Haag
    Karel en Margit, wat klote van jullie baan! Maar aan de andere kant ook heerlijk. Zo hoef je zelf niet die enorme stap te nemen. Misschien is het niet voor niets. Nu zou ik ook niets liever willen dan met de kleintjes thuisblijven. Dat heeft natuurlijk te maken met de werksituatie, maar ze zijn ook zo leuk! Ze kunnen al zoveel en nu breekt de tijd aan van echt eten! Ik wil niks missen eigenlijk :)

    O ja met Lucas' armpjes was niks mis volgens de kinderchirurg. Eerst werd ie natuurlijk weer onderzocht door een co-assistent die vervolgens toch de mening van de KC nodig had. Het viel ze beiden op dat ie z'n ene armpje minder strekt, maar op rontgenfoto's viel niets te zien. Het bot is idd heel mooi geheeld. Hij heeft ons nu voor de zekerheid naar de neuroloog doorverwezen.
     
  20. Pippie1976

    Pippie1976 Bekend lid

    8 nov 2008
    798
    0
    0
    Zuid-Holland
    Ja, die Lamaze-spullen hebben wij ook: een vuurvlieg en een pauw. Is superspeelgoed!

    Werk: idd goed op jezelf letten hoor! Jij bent ook gewoon weer na 16 wk zw.verlof aan de slag gegaan toch (of had je er nog vakantie aan vast geplakt?), terwijl jouw meiden wel veel te vroeg zijn geboren! En dan ook nog een tweeling thuis, dat is allemaal niet niets! Lief zijn voor jezelf (dat advies kreeg ik laatst van een collega, en ik probeer daar regelmatig aan te denken als ik weer eens iets van mezelf 'moet' :)).
     

Deel Deze Pagina