Hallo allemaal! Carbonara saus uit een potje (gewoon supermarkt) mag je dat gewoon eten met pasta? Ik vind dat zoooo lekker, maar twijfel of ik het wel mag eten. Misschien kan iemand hier mij het verlossende antwoord geven . Alvast bedankt!!
Waarom zou je het niet mogen eten? Eet maar lekker je favoriete pastasaus hoor, lijkt me geen enkel probleem!
waarschijnlijk omdat echte carbonarasaus met rauwe eieren gemaakt wordt. maar in een pot die misschien wel 5 jaar goed is zit echt geen rauw ei en dat mag je dus gewoon eten. dus eet smakelijk!
Klopt, de saus wordt gemaakt van rauwe eieren en daarom mijn vraag. Via googlen op internet werd ik niet veel wijzer! Dus hartelijk dank, ik ga de saus uit het potje lekker eten
en al zitten er rauwe eieren in mag je het nog hebben rauw ei is eind 2008 va de lijst af gehaald. mocht het slecht zijn kun je zelf ziek worden maar de kleine niet
Het blijft verstandig om in de zwangerschap (daarbuiten ook) op te passen met producten die van rauwe eieren zijn gemaakt (en bij het hanteren van rauwe kip). Salmonella is wel degelijk een gevaarlijke bacterie. Niet specifiek voor de baby maar gewoon voor de mens. Je moet er toch niet aan denken dat je heel erg ziek wordt en dan ook nog zwanger zijn? biljven opletten dus bij: zelfgemaakte tiramisu, mayonaise, pasta carbonara (nee de pasta warmt onvoldoende op), etc etc. Een potje uit de supermarkt kan je gewoon eten. Daarin zijn de eieren gepasteuriseerd.