December 2006 mama's

Discussion in 'De mama's' started by Otje, Dec 1, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. noura

    noura VIP lid

    Apr 27, 2006
    8,819
    0
    0
    leuke foto zeg otje!!

    rijden met de motor lijkt me ook eng met die gladheid, ook koud trouwens...

    hier ook een gebroken nacht. anissa besloot wakker te worden.

    hier schijnt de zon, geen sneeuw gezien vandaag
     
  2. eve

    eve Fanatiek lid

    Apr 26, 2006
    4,525
    0
    0
    Den Haag
    Hier een ieniemienie flinterdun nauwelijks noemenswaardig laagje sneeuw :( Vind dat echt zo jammer! Zit echt te hopen dat het hier ook nog gaat vallen. En anders rijden we in het weekeinde gewoon richting sneeuw ;) Al die gladheid is natuurlijk minder maar ik vind het echt helemaal leuk dat het weer es echt een ouderwetse winter is :)

    @Otje: Beterschap voor Steef! Enne...nadeel van Hyves is dat ik die foto daar al had gezien :D

    @Lola: Ook ik had gemist dat Emma al zo kordaat rondstapt...:) Vind haar wel erg veranderd (en ook minder op Jasmijn lijken). Een echt dreumes is ze iig :)
     
  3. janette

    janette VIP lid

    Feb 26, 2007
    5,113
    0
    0
    Ben op zoek naar de droombaan
    Heiloo
    Wil je wat van hier hebben ;) en anders kom je het het weekend maar halen hoor:D er is hier vanmiddag dus in korte tijd 5 tot 10 cm gevallen.
    was wel een mooi gezicht maar voor de winkel is een rotonde en daar ging iedereen een extra rondje zeg maar....
    we hadden me collega maar eerder naar huis gestuurd, die had vanmorgen over een stukje van 25 min. al een uur gedaan...maar nu ging het nog langzaamer na 1.5 uur belde ze ze was er....

    Wijnand mocht ook eerder van zijn werk, dus ook lekker, kon hij Teun nog halen bij me ouders met daglicht...maar die deed ook 1.5 uur om bij ze tekomen terwijl het ook een stukje is van 20 min.

    ach het heeft ook wle weer wat.... en het weekend komt er nog veel meer:D

    @otje beterschap met Steef en je zelf natuurlijk
     
  4. melliemel

    melliemel Fanatiek lid

    Aug 31, 2005
    2,081
    0
    0
    hi hi,

    otje; wat een leuke foto's van koen zeg

    lola; idd was mij ook ontschoten dat emma inmiddels loopt ze ziet er ook weer heeel anders uit he, wat grappig om dit te zien zeg

    over het weer de sneeuw ed, ik vind het echt wel leuk hoor de sneeuw en geniet er dan ook van, vwb mijn werk is het wel een stuk minder en dan ben ik blij dat wij de zaak niet hebben ipv mijn schoonouders want dit is wel een behoorlijke inkomsten die ze nu missen hoor, examens gaan niet door(zowel A B als E achter B(motor auto en aanhanger)) als de motorrijlessen niet en zo af en toe een paar uur auto rijlessen en aanhanger(dit keer het aantal instructeurs(=6)......dus voor wat dat betrefd moeten de wegen echt ff een stuk beter worden zeg maar
    motorrijden nu valt op zich mee mits je op de doorgaande wegen rijd maar kom je een beetje in de wijk en sommige stukjes buiten de doorgaande wegen is het echt gevaarlijk glad, zodoende dat we het risico niet nemen. zeker niet met leerlingen die bijzondere verichtingen moeten leren is het niks.

    gr saskia
     
  5. slingding

    slingding VIP lid

    Apr 9, 2006
    5,425
    1
    0
    verzorgende IG
    Middelburg
    brr en hier gaat het ook zo sneeuwen en dan moet ik nog naar mijn werk.
    Mijn werk is nu zo intensief dat ik nergens anders puf voor heb.
     
  6. janette

    janette VIP lid

    Feb 26, 2007
    5,113
    0
    0
    Ben op zoek naar de droombaan
    Heiloo
    Sterkte succes op de weg rij voorzichtig en ik duim voor je dat de nacht snel voorbij is......
     
  7. slingding

    slingding VIP lid

    Apr 9, 2006
    5,425
    1
    0
    verzorgende IG
    Middelburg
    duim dan ook dat die nacht erna ook snel voorbij is.
    zal einde van de week een beetje er over vertellen.
     
  8. janette

    janette VIP lid

    Feb 26, 2007
    5,113
    0
    0
    Ben op zoek naar de droombaan
    Heiloo
    ze werken op volle kracht.
     
  9. slingding

    slingding VIP lid

    Apr 9, 2006
    5,425
    1
    0
    verzorgende IG
    Middelburg
    dank u, heb ik echt nodig.
    Ga m'n schoenen aan doen en wachten tot arno thuis is om weg te kunnen.
     
  10. janette

    janette VIP lid

    Feb 26, 2007
    5,113
    0
    0
    Ben op zoek naar de droombaan
    Heiloo
    Graag gedaan.

    Ik wil een nieuwe avantar, maar hoe verklein ik hem ook al weer en waar doe ik dat en naar wat moet ik hem verkleinen!
    ik weet het niet meer!!!!
     
  11. noralien

    noralien Fanatiek lid

    Jun 7, 2005
    2,734
    1
    0
    Wormerveer
  12. noralien

    noralien Fanatiek lid

    Jun 7, 2005
    2,734
    1
    0
    Wormerveer
    Wat een verkeersellende hier!
    Toen ik Jikke wilde halen gleden we hier over de binnenweggetjes (mijn schoonvader reed). Jikke is normaal altijd een van de laatste omdat zij alleen middagen gaat. Dan is het tot 19.00u ipv 17.30u.
    Nu zaten er nog 15 kindjes omdat ouders vastzaten in het verkeer.
    Robert is om 16.30u in Rotterdam vertrokken en kwam pas om 23.00u hier aan. Hij heeft er dus 6,5 uur (!) over gedaan :$. Op het nieuws was net dat de A9 morgenochtend waarschijnlijk nog niet vrij is, dus dan kan hij weer opnieuw de file in ;).

    Nu is het eigenlijk alweer veel te laat, dus snel mijn bedje in....
     
  13. eve

    eve Fanatiek lid

    Apr 26, 2006
    4,525
    0
    0
    Den Haag
    Lonneke, Gefeliciteerd met je 40e verjaardag! Laat me even weten of het leven idd nu echt begint...dan weet ik wat me te wachten staat ;):D
     
  14. Otje

    Otje Fanatiek lid

    Apr 10, 2006
    4,703
    0
    36
    Lonneke: Gefeliciteerd met je 40ste verjaardag!!
     
  15. Otje

    Otje Fanatiek lid

    Apr 10, 2006
    4,703
    0
    36
    Noortje: Jeetje zeg, wat een ellende met het verkeer! :$ Das echt niet grappig meer he.
    Steef is weer beter en vanochtend dus naar het werk vertrokken. Ben benieuwd hoeveel oponthoud hij heeft want gisteravond viel het hier wel mee qua sneeuw maar vannacht is er weer een flink pak gevallen!
     
  16. janette

    janette VIP lid

    Feb 26, 2007
    5,113
    0
    0
    Ben op zoek naar de droombaan
    Heiloo
    LONNEKE GEFELICITEERD MET JE 40e VERJAARDAG

    enne hoe voelt het?....ik wacht in spanning af tot eind april :D



     
  17. janette

    janette VIP lid

    Feb 26, 2007
    5,113
    0
    0
    Ben op zoek naar de droombaan
    Heiloo
    zo net thuis van Teun naar het kdv brengen, maar met de slee gegaan want fietsen in de straat heeft geen zin....

    Gisteravond had wijnand met vrienden afgesproken hier in heiloo, alleen waar ze zouden zitten die moets uit amsterdam komen, was daar om 17 uru vertrokken en om 23 uur thuis.......ach ze konden de sleutel halen bij de buren en hebben zijn huis maar opgeruimd....;)

    Net me auto uitgegraven ( lag zeker 15 cm op) laatste keer oudjaarsdag gereden, en ga straks richting me ouders en dan naar d estad, moet toch en kan dat niet hier in heiloo doen en heb het nodig...we zien wel hoever we komen en anders draaien we weer om...

    @Slingding hoe was je nacht?
     
  18. Hoi meiden,

    Dank jullie wel voor de felicitaties (vooral die van Noralien was erg sympathiek ;)) en sms-jes! Janette, jij bedankt voor de kaart. Hij zat gisteren bij de post, maar had de enveloppe braaf dicht gelaten tot vanmorgen. Zat gisteren wel te denken van wie hij kon zijn, de postcode zei me niet meteen iets. Maar jij was het dus...:)

    Voor de rest van de verjaardagspost (als ik die al krijg natuurlijk :D)moet ik helaas wachten tot Roy thuis is, ik ben al een hele poos mijn sleuteltje van de brievenbus kwijt...:(

    Voor de bijna 40-ers: Hoe het voelt? Tja, vanmorgen zat mijn kop vol met rimpels die niet meer weg willen trekken, ik ben 2 centimeter gekrompen en er werd niet meer naar me gefloten toen ik langs de bouwplaats liep...:p

    Met een beetje geluk is Roy rond 14.00 uur thuis. Ook hier is verse sneeuw gevallen, dus waarschijnlijk gaan we dan even naar buiten. De brandweer heeft vlakbij ook een schaatsbaan aangelegd, eens even spieken hoe het daar is. Is er hier misschien een peuter die al eens op schaatsen heeft gestaan?

    Goh, ben ik helemaal vergeten op te scheppen dat Emma al loopt? Zal ik dat alsnog even doen...

    Eind oktober zette ze haar eerste losse stapjes en sinds 17 november loopt ze echt los.
     
  19. melliemel

    melliemel Fanatiek lid

    Aug 31, 2005
    2,081
    0
    0
    hi hi,

    LONNEKE; VAN HARTE MET JOUW 40E VERJAARDAG
    wat goed van emma, en ook snel he?! 14 maandjes knap hoor:)


    hier heeft orlando vorig jaar al eerder geschaatst op die dubbele schaatsjes heb toen ook gefilmd geloof hier destijds ook gespamt maar weet dit niet zeker meer hoor

    nu vanochtend zijn we ook even gaan schaatsen achter bij ons, eerst even de sneeuw enigszins weggeschept, orlando vond het helemaal leuk, valerius liep ook lekker te banjeren over het ijs vond het ook erg leuk, tikus is helemaal leip van de sneeuw en het ijs super om te zien, mochten we vanmiddag nog even gaan en ik kan het filmen ofzo zal ik later wel even spammen..:D

    enne voor jullie met nu heeel veel sneeuw kom maar op met nog meer leuke sneeuwfoto's met jullie en de kids natuurlijk leuk!!;)

    gr saskia
     
  20. melliemel

    melliemel Fanatiek lid

    Aug 31, 2005
    2,081
    0
    0
    als het goed is ben ik toch niet zo erg vwb uploaden van filmpjes als dat ik dacht volgens mij is het gelukt nml om een klein filmpje van de filmcamera, op de laptop naar photobucket te uploaden...
    deze zijn iig van orlando van vorig jaar, mochten we vanmiddag nog gaan en heb gefilmt zal ik deze plaatsen:)

    20081230155449.flv video by melliemel_2007 - Photobucket
    20081231111612.flv video by melliemel_2007 - Photobucket

    ....moet je nagaan de kleertjes die orlando(jasje muts en sjaal) daar aan heeft die heeft valerius nu aan:D gaat echt hard
     

Share This Page