Juni 2009 mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door Sunshine09, 8 jul 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Natja

    Natja VIP lid

    24 jan 2008
    6.065
    30
    48
    Lelystad
    Kan me voorstellen dat je dan met je handen in het haar zit! Misschien weer even contact opnemen met de logopediste?
     
  2. Natja

    Natja VIP lid

    24 jan 2008
    6.065
    30
    48
    Lelystad
    tja ik weet niet, ik heb het zelf nooit gedaan.....
     
  3. Natja

    Natja VIP lid

    24 jan 2008
    6.065
    30
    48
    Lelystad
    Ik vind het echt knap dat je 's nachts dan toch geen flesje geeft!
     
  4. tamtam78

    tamtam78 VIP lid

    12 jul 2008
    5.303
    41
    48
    Vrouw
    huisvrouw en schoonmaakster
    Gelderland
    Ja dat vind ik ook wel haha.
    En dat ik hem niet uit bed haal.
    Alle dingen die ik hem nu zal aanwennen(als dat gebeurd) moet ik hem ook weer ontwennen, dus dan alleen maar dat ik naast hem zit:)
     
  5. Koekeloerie

    Koekeloerie Niet meer actief

    :(:$:(:$
    Meen je dit serieus???
    Sorry hoor, maar hier kan ik echt pissig om worden...:x

    Nog meer meiden die niet weten dat Eva slecht tegen voeding kan?? Dan kap ik namelijk acuut met dit topic. Ik probeer zoveel mogelijk van jullie bij te houden, maar als ik dan dit soort dingen lees word ik echt kwaad... nee verkeerde woord. Ik ben echt teleurgesteld.

    Eva heeft KMA, reflux en ze heeft een eet en drink stoornis ontwikkeld door de kma en reflux en weet ik het. Ik loop bij een osteopaat, mesoloog, kinderarts en logopediste om haar te laten eten.
     
  6. Flutterby

    Flutterby VIP lid

    23 jul 2008
    10.153
    63
    48
    Goeiemorgen allemaal, ben ik weer!

    @Marjanne: Tot 1 jaar in de m.c., wauw! Haha.
    Ik prop ook nog even verder, maar geen idee hoelang het nog gaat duren…

    @Marloes: Wat knap van Thom, in kruiphouding en op handen en voeten staan!

    @Sam:Logisch dat je hoofd er even niet na staat om naar de meeting te komen. Sterkte met alles *knuffel*

    @Rianne: Zie dat Lenthe weer goed eet, fijn om te horen :)

    @Roxanne: Keana ook al aan het tijgeren en zitten, knap hoor!

    Samen eten: Hier alleen in het weekend. Zoë krijgt haar groente rond 5 uur en manlief is meestal pas rond 6 uur/half 7 thuis, dus helaas…

    Flessen: Hier ook uitkoken, 2x per week. Ze worden idd wel een beetje dof. Mijn moeder heeft een ontkalker, scheelt echt veel. De flessen daar blijven wel mooi helder!

    @Nathalie: Ideaal een agterbergbodem! Misschien een restje van zijn fruithapje op brood smeren?

    @Debby: Akelig hé, die sneeuw is alleen maar leuk als je de deur niet uit hoeft!

    @Ilse: Wat goed, uit een beker drinken!

    @Snieke: Ja, ik wil ook gewoon nog even een ‘klein’ babytje hebben :D

    @Jolan: Fijn dat Lieke het zo goed gedaan heeft bij je moeder. Kan me voorstellen dat het vermoeiend is zo’n eerste werkdag na zo’n lange tijd. Maar ook wel weer leuk toch?

    @Ilse: Klote zeg, ik heb er geen ervaring mee dus heb helaas geen tips voor je…

    @Mac: Ik zou het alleen willen van een bekende waarvan ik zeker weet dat ze er voorzichtig mee om zijn gegaan en er geen ongelukken mee hebben gehad. Vind veiligheid toch wel heel belangrijk!
     
  7. Flutterby

    Flutterby VIP lid

    23 jul 2008
    10.153
    63
    48
    @Ilse: Snap je wel een beetje, maar wow, schrik toch wel van je heftige reactie! Ik weet overigens wel dat Eva hier last van heeft, maar kan me voorstellen dat sommige mensen af en toe dingen vergeten of mensen met elkaar verwarren. Zeker omdat het een forum is en je geen gezicht bij een naam hebt. Trek het je niet zo aan meis *knuffel*
     
  8. Flutterby

    Flutterby VIP lid

    23 jul 2008
    10.153
    63
    48
    Oh hier is het strooizout trouwens bijna op, dus ze strooien alleen de hoofdwegen nog. Handig... ;)
     
  9. McGyver

    McGyver Niet meer actief

    sorry meis,
    wist wel dat ze kma had, rest was mij even ontgaan,
    ik lees laatste tijd vluchtig bij, omdat het hier ook rete druk is, en ik ook nog steeds niet altijd happy in mn vel zit,
    en om dan ook nog is alles van iedereen tot in de puntjes te onthouden gaat mij te ver..
    sorry hiervoor...
    maar zo'n reactie van jou vind ik ook wel heftig....
     
  10. McGyver

    McGyver Niet meer actief

    gelukkig schrik jij er ook van, en begrijp ik t toch niet verkeerd...

    je hebt mn gedachten goed omschreven, ben daar niet zo goed in..

    sorry dames
     
  11. Bijzonder

    Bijzonder VIP lid

    1 okt 2008
    7.728
    0
    0
    @ Jolan: Oh spannend voor het eerst naar de gastouder! Gaat vast helemaal goedkomen!
    @ Ilse: Ah gos, wat zielig dat spugen. Snap een klein beetje hoe machteloos je je voelt. Het is ook echt vermoeiend. Ik kan je geen tips geven. Zorg dat je er zelf ook niet aan onderdoor gaat en misschien wat info halen bij je specialist?
    @ Mac: Hier echt geen 2e hands autostoeltje. Je weet nooit wat er mee gebeurd is. Maar dat is ook een beetje een persoonlijk iets, ik heb het liefste alles nieuw.
    @ Snieke; Jammie lasagna!!
    @ Steph; Druk dagje meid! Ahh balen al die zwanger-kwaaltjes! Even zalfje halen!
    @ Jolan: Zwaar zo'n eerste werkdag! Fijn dat Lieke het zo goed heeft gedaan. Hoop dat je lekker hebt uitgerust vannacht!
    @ snieke; Oh balen die sneeuw! Lekker in de file staan. Bah!
    @ tamtam: Gelukkig een betere nacht! Wanneer houdt het nou op he..
    @ ilse; knuffel meid
    @ mama87: Ik doe altijd een scheutje natuurazijn er bij. Dan worden ze niet dof.

    Vandaag drukke dag. Werken van 13.00 tot 23.00 .. pff.
    Lenthe slaapt bij mijn moeder.
    Om 13u heb ik mijn sollicitatie.
    Meeting gaat toch gewoon door of niet? Ivm gladheid?
     
  12. tamtam78

    tamtam78 VIP lid

    12 jul 2008
    5.303
    41
    48
    Vrouw
    huisvrouw en schoonmaakster
    Gelderland
    Succes met je sollicitatie!!
     
  13. McGyver

    McGyver Niet meer actief

    werkse
     
  14. McGyver

    McGyver Niet meer actief


    succes rian
    ik duim
     
  15. Snieke83

    Snieke83 Fanatiek lid

    8 jan 2009
    2.234
    0
    36
    :(
    balen meid...
     
  16. Snieke83

    Snieke83 Fanatiek lid

    8 jan 2009
    2.234
    0
    36
    zou ik zelf minder snel doen dan bijv meubeltjes oid
     
  17. Flutterby

    Flutterby VIP lid

    23 jul 2008
    10.153
    63
    48
    @Rianne: Bedankt voor de tip, gewoon een scheutje in het water doen en daar de flessen + spenen in gooien?
    Succes met je sollicitatie!
     
  18. Snieke83

    Snieke83 Fanatiek lid

    8 jan 2009
    2.234
    0
    36
    m'n man was gisteren om 11 u thuis. Om 5 u uit Zoetermeer vertrokken...

    snelwegen zijn toch goed begaanbaar? meeting kan dan toch gewoon doorgaan?
     
  19. Koekeloerie

    Koekeloerie Niet meer actief

    Tis niet de 1e keer meiden. Misschien dat mijn reactie heftig is, maar dit schoot echt even in het verkeerde keelgat.
    Het slechte eten zit me heel hoog. Zou hetzelfde zijn als ik zou vergeten dat Aal's opa is overleden en Svens rug of de soll van Rianne, de verbouwingen en poepen bij Mac, niet zou weten dat mama rot schoonouders heeft en dat Steph zwanger is, Jo een stuk zekerder is geworden.. en zo kan ik van iedereen wel wat vertellen. Ik heb waarschijnlijk te hoge verwachtingen van jullie, maar als we hier zoveel delen MAG ik toch verwachten dat we een beetje op de hoogte zijn van elkaars hoogtepunten en dieptepunten?
    Tuurlijk heeft iedereen het druk en zwaar. Ik ook hoor! Omdat ik jullie niet in persoon ken, betekent toch niet dat ik geen moeite hoef te doen je (proberen) te leren kennen...

    Ik kan overal mijn verhaal kwijt op het forum, maar hier is het toch persoonlijker? Dat is toch het leuke van het posten bij de juni mama's?

    mama bedankt voor je reactie op de foto van Eva die uit een beker drinkt. Was voor mij een heel leuk moment.
     
  20. Flutterby

    Flutterby VIP lid

    23 jul 2008
    10.153
    63
    48
    @Snieke: Snap je niet *blond*. Bedoel je dat ze toch niet goed begaanbaar zijn omdat je man zo laat thuis was of moest ie binnendoor? :)
     

Deel Deze Pagina