@ heitje, goed informeren want soms kan je los annuleren maar soms ook niet, en dan kan iedereen niet ik ben er ook vandoor we gaan lekker zwemmen! tot vanmiddag ergens!!!
Hmm dat zou ik anders eventjes vragen aan je verzekeringsmaatschappij, als je rechtstreeks belt is het meestal wat meer annoniemer dan dat je via je tussenpersoon belt, en anders je polis er goed op naslaan. Maar je hebt trouwens ook van die maatschappijen/winkels die reizen verkopen die je nu nog niet hoeft te betalen, waar je niet aan vast zit en waar je ook zo weer vrijblijvend vanaf kunt, misschien is dat een optie, volgens mij was D-reizen er 1 van.
Dit hangt heel erg af van de voorwaarden van je annuleringsverzekering. Als je het zeker wilt weten, moet je ze even bellen en het gewoon vragen.
ok! daag Rimar!! willen jullie eens kijken naar m'n temp kaartje? ei geweest? in aantocht? geen ei? snap er nog niks van vrees ik..
Morgen dames , Is het mogelijk dat er 2 x een eisprong kan optreden in een cyclus? Mijn temperatuur is van 36.8°C naar 37.1°C gestegen na de eisprong (zie album en ff) en deze morgen was hij 37.3°C rn had gisterenavond voor de gekkigheid nogeens een ovulatietest gedaan en die was ook donker (moet hem nog in het schematje plakken en fotografferen (doe ik dadelijk). ik zit dus met vragen....ik kan nu toch nog geen zwangerschapstest gaan uitvoeren
Goeiemorgen @Vliegen, bij de meeste maatschappijen mag je tot week 36 vliegen. Daarna nemen ze je meestal niet meer mee. Maar vroeg bevallen kan altijd. Ik zelf zou het risico niet meer nemen. Je kunt het beste op vakantie gaan tussen week 13 en week 28. @Lilalien, volgens mij kun je als je zwanger bent ook een positieve ovulatietest hebben. Een vriendin van mij had dat ook.
Lilalien Die ovutest begrijp ik dan weer niet zo.... (welk merk?) maar tweede temperatuurstijging KAN duiden op een innesteling.... (al is dag 4dpo wat vroeg) maar hoeft ook niets te betekenen.....
heb ook al ergens gelezen dat 'n ovutest positief kan aangeven als je zwanger bent.. welk merk? want die van 't kruidvat zijn heel onbetrouwbaar (heb ik hier gelezen )
Ik test met Sensitest ovulatietesten ,heb een paar dagen niet getest gehad na de eisprong dat wel. De reden waarom ik die test deed gisterenavond is omdat ik sinds zondag steken blijf aanhouden (niet zoals bij de eisprong ,anders dus). Liespijnsteken en onderbuik is opgespannen ,witverlies ,anders ruiken beneden. Bij mijn laatste zwangerschap die ik heb uitgedragen teste ik na een innestelingsbloeding 2 dagen erna positief (licht weliswaar)en dat was 8 DPO Hij is wel niet helemaal positief zie ik net maar wel terug naar donker aan't gaan... Zie hier : View attachment 41797 1e CD 15 01/01/2010 2e CD 16 02/01/2010 3e CD 17 03/01/2010 4e CD 18 04/01/2010 5e CD 21 06/01/2010
@Goedemorgen heitje en rimar, @Yaraah balen van je temp meid, ziet er iid niet best uit. En iid je tijd komt nog wel weet ik zeker!
nou ik kan niet zwanger zijn nog niet daarvoor is het te vroeg en idd.dat van kv-ovutesten heb ik door sinds ik hier op't forum snuffel. Yaraa ik duim alsnog hoor , waren er niet nog die gingen TESTEN ??? Zo ik ga strijken duty calls Tot strakjes!
nou lilalien, ik weet 't ook niet hoor, maar 't ziet er wel goed uit in ieder geval ik duim voor je..
heb er nog ff de datums bijgeplaatst was nogal onduidelijk zo. Thx subke maar ik ben ook nuchter ,alles kan ook negatief testen Nu echt weg !